Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

S. ‏@Senfo10

Demba Ba yıllık 2.6 milyon euroya bitmişti, ama Terim'in istediği forvetler arasında sonlardaymış. Ne diyeyim bilemedim..

küfür ettim

bu twiter hesabı kime ait bilmiyorum ama takipçi peşinde koşan bir şarlatan gibi geliyor bana..

dün bi video izledim arasınız sizde bulursunuz bir spor kanalına Newcastle united tek direktörü, allen Sherer felan katılıyor. sıunucu teknik direktöre

"dembaba Türkiye'ye gidecekmi diye soruyor"

herkes gülüşüyor

tek dir. yok öylle bişey diyor

Allen sherer da tatile mi diye kafa buluyor.

burdan anladığım böyle bir şey yok teklif yok görüşme yok arkadaşta adamın alacağı parayı vermiş töbe töbe

bu twiter hesabı kime ait bilmiyorum ama takipçi peşinde koşan bir şarlatan gibi geliyor bana..

dün bi video izledim arasınız sizde bulursunuz bir spor kanalına Newcastle united tek direktörü, allen Sherer felan katılıyor. sıunucu teknik direktöre

"dembaba Türkiye'ye gidecekmi diye soruyor"

herkes gülüşüyor

tek dir. yok öylle bişey diyor

Allen sherer da tatile mi diye kafa buluyor.

burdan anladığım böyle bir şey yok teklif yok görüşme yok arkadaşta adamın alacağı parayı vermiş töbe töbe

Ingilizce yok sanirim, teknik direktör no idea diyor :)

Demba Ba'nın bağacında platin var, geçen gün sağlık raporunun haberi de koyulmuştu buraya yabancı sitelerden birinde çıkmış olan, o yüzden Ba'yı veto etmelerine hiçbirşey diyemem.

Demba ba reyizi Fatih hoca veto etmiş... bn anlmadım ki arkadaş kimi istiyor hoca nasıl reddedilir ya bu adam aklım ermiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt