Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

galatasaray belki sermaye artırımını bekliyordu :)

bişey dicem töbe töbeee , meshhsiiii yimi bekliyosunuz :)

uleee yeter vallah. eskiden en azından başkaları trasnfer yapardı muhabbet filan zaman geçerdi. bizden başka adam alan yok :)

evet geriye kaldı 9 gün...

6-7 futbolcu denildi değilmi.

danny kesin

umut hala belli değil

assaidi olayı

veee gerisi muallakta. 25 haziran kader günü... ben inanmıyorum yine.

o kadar adamla anlaşacaklar en az 1-2 tanesi duyulur. hee sıradan adam alıyorlarsa normaldir tabii.

kanat ve forvet için büyük beklenti oluşmuştu ama daha melo-sağ açık alınamadı..

sabri isterler tabi, kol bastı mı oynuyor futbolmu oynuyor belli değil zaten.. :)

Trabzonspor TV ‏@KanalTs

Menajer Ali Ekber Güven: "Trabzonspor Sabri'yi istiyor. Yurt dışından da teklifler var. Ama önceliğimiz Galatasaray..."

Ben sabri'ye inanılmaz saygı duyuyorum,ama düşüsenize trabzonspor taraftarının tepkisini. : |

yönetime teşekkürler...

kap yine oyuncu bildirip 4 gündür anlaşmya varamıyorsunuz.

madem kesin anlaşmadığınız, niye bildirimde bulunuoyosunuz.

sonra yönetime transfer konusunda güvenmiyorum diyince, kızıyosunuz. tecrübe kazandılar sanıyordum yine aynııı......

yönetime teşekkürler...

kap yine oyuncu bildirip 4 gündür anlaşmya varamıyorsunuz.

madem kesin anlaşmadığınız, niye bildirimde bulunuoyosunuz.

sonra yönetime transfer konusunda güvenmiyorum diyince, kızıyosunuz. tecrübe kazandılar sanıyordum yine aynııı......

7 oyuncu birden aciklamak istiyorlar belkide

Ondan belki Umut ve Assaidi bekletiliyor

Ama Dany neden aciklandi sorarsan cevap veremem

7 oyuncu birden aciklamak istiyorlar belkide

Ondan belki Umut ve Assaidi bekletiliyor

Ama Dany neden aciklandi sorarsan cevap veremem

sana değil lafım

7 futbolcu açıklanacaksa niye umut bildirirler??

hani bonservise para verip alacak olsanız anlarım beklemeyi, kiralık oyuncu için bu ne ya??

yönetim profesyonellere filan bırakmamış işleri, keyfe gederler yine..

6-7 oyuncu açıklancakmış yok ya... 9 günde 6 oyuncu. dünyada kaç tane takım 6 oyuncu ile anlaştığını aynı anda duyurumuş???

uefa kararını bekliyorlarmış. bahane hazır zaten hemen. hadi ön anlaşma yaptın diyelim uefa kararı açıkladı. karşı tarafa resmi teklif ettin şuydu buydu 6 oyuncu için en az 1 haftayı alır..

başkana güvenceksek sözünü yemeyecek

20 haziranı bekleyin. Uefa bi karaını açıklasın. sonra görün siz imza şovu. ha bu duyum felan değil. defalarca yöneticilerimizin söylediği

Trabzonspor TV ‏@KanalTs

Menajer Ali Ekber Güven: "Trabzonspor Sabri'yi istiyor. Yurt dışından da teklifler var. Ama önceliğimiz Galatasaray..."

Ben sabri'ye inanılmaz saygı duyuyorum,ama düşüsenize trabzonspor taraftarının tepkisini. : |

Yalnız Sabri'yi alırlarsa bizim buna Burak'ı alarak cevap vermemiz lazım. Öyle gel ikinci kaptanımızı al git olmaz. :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt