Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 2473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

hamit ve nuri feneremi geliyormuş. hamit gelirse bize gelir onu unutsunlar. nuri şahinde bu yaşta buraya gelmez. hamit tabiki bir takıma güc katar.

Ben gelir-gelmez tartismasina girmedin. Nuri bencede gelmez ama Hamit'de sanslari bir hayli yuksek..

Benim karsi ciktigim, sirf rakibine gidiyorlar diye bank asya topculari olarak adlandirilmalari.

Kusura bakmayin mobilden girince butun mesajlari takip edemiyom.

valla hergün çalışıyorum yorgun yorgun eve geliyorum annemle son 10 gündür aramda geçen diyalog...-anne - noldu? - bomba patladı mı rastladın mı hiç öyle bişeye - cevap değişmez; yok

Yazıklar olsun Mehmet Topal sana.Seni adam sanmıştım,seni o formayla görmek bana çok koydu.Adam bilirdim seni,demek ki sende doguştan F7 liymişsin.Allah sana şampiyonluk nasib etmesin.

Kusura bakmayın arkadaşlar,yeri degil biliyorum,ama çok zoruma gitti.

Ey yönetim,eger f7nin bu transferine karşılık iyi topcular almazsanız çekin gidin.Eger Hamit,Sercan,Gökhan Töre,Demba Ba veya Dzekoyu getirmezseniz lanet olsun size.31 yaşında adamım,şuan sinirden gözlerim doldu.

Biraz abartmadinizmi???? Giderken taraftarin yarisi sevinmisti de..

Selcuk- melo ikilisini izleyen bir kisinin topal icin goz yaslari dokmesi biraz tuhafima gidiyorda....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt