Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 2474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Abi bu kadro'nun üstüne ne messi ne ronaldo gelicek. Gelcek adamlar çok aşırı düzey olmaz. Boşuna para harcamaya gerek yok çok süper bir adam almıcaksak. Bence kadromuz gayet iyi hedeflerimiz dogrultusunda. CL'de ortalama bir grup çekersek her türlü çıkarız .

S.a. mübarek insanlar. Sabahtan akşama kadar delirir insan bu konuda, tebriklerimi iletmek istiyorum size.

----------Balta----------------Assaidi

---------------------Melo

----------Semih

Muslera---------------------------Zarate---Burak/Muhammed

----------Dany

---------------------Selçuk

----------Eboue---------------Yekta

Biraz abartmadinizmi???? Giderken taraftarin yarisi sevinmisti de..

Selcuk- melo ikilisini izleyen bir kisinin topal icin goz yaslari dokmesi biraz tuhafima gidiyorda....

Beni Topalın futbolculugu ilgilendirmez kardeşim,ama senelerce bizde oynayıp kuşlara gitmesi koydu.Sinirden gözlerim doldu.Bizim yönetim ne iş yapar.Alsana kanatlara Assaidi-Töre veya Sercan,al hamiti meloyu,al Demba Bayı,kendini affetir.

Ama yoooo,bizim yönetim Assaidiyi bile alamiyor 3-4 milyon Euroya..

Abi bu kadro'nun üstüne ne messi ne ronaldo gelicek. Gelcek adamlar çok aşırı düzey olmaz. Boşuna para harcamaya gerek yok çok süper bir adam almıcaksak. Bence kadromuz gayet iyi hedeflerimiz dogrultusunda. CL'de ortalama bir grup çekersek her türlü çıkarız .

ronaldo-messi ile emre-engin arasında hiç oyuncu yok mu kalite olarak

SL de oynamak öyle kolay degil, sansin olur olmaz. Örnek Manchester City. Yani duruma bagli ama o kadro cok kötü

Engine falan burun çevirmeyin abi, Emre Colak gibi bir oyuncu ismi türk oldugu icin begenmiyorsunuz. Bence 2'side gayet iyi adamlar. Ceyhun geçen sene Melo'dan dolayı yer bulamadım. Hem defansif yönü çok saglam, Mehmet Topal'dan kat kat daha iyi bir adam. Ve uzaktan şutları da gayet etkili. Umut Bulut'ta Türk olarak Burak'tan sonra en iyi forvet şuan.

Mac bitti, geldik transfer nöbetini.

,,var mi yeni duyumlar, söyleyin bakalim panpalar "

481244_380546102002057_572273645_n.jpg

GK- Muslera

DR- Eboue

DC- Semih

DC- Dany

DL- Hakan

DMC- Ceyhun

MC - Selcuk

MC-Engin

AMC- Emre

SC- Umut

SC- Elmander

Transfer yapmasakta bu kadro iş yapar beyler. Her türlü şampiyon oluruz. CL'de gruptan çıkarız ama devamı ne olur bilmem.

Bu kadronun kanatlarındaki zayıflığı ve forvet çeşitliliğindeki sıkıntıyı göremiyorsun sanırım. Emre ve Engin şampğiyonlar liginde aşırı derecede sırıtacak oyuncular. Elmander ve Umut'un oyun stillerinin benzerliği ve Necati'nin yavaşlığı şampiyonlar liginde nasıl bize başarı getirecek açıklarsan sevinirim. Bir dakika... Ünal Başkan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt