Transfer Nöbeti (Arşiv 2) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Amrabat'a biraz daha sabretmeliyiz. Evet istenilen bir seviyede oyun oynamıyor. Evet baya pahalıya mal oldu ancak adam için henüz erken. Daha 3 ay oynadı yahu:)

3 tane yedek olacaksa. biri sol açık ve sol bekte oynayaiblen performansı iyi bir riera- sakatlık vs durumunda göre elmander.

bunlardan birinden vazgaçecez carlinhos gelirse.. birde ujfa var dönerse..

türkiye liginde 6+2 varsa. evet erken ama ujfa-elmander-riera-amrabat 2 sinden vazgeçicez eğer carlinhos gelirse..

ayrıca sol bek alınmadı riera ile devam eetik diyelim. yine mecburuz iyi bir yerli almaya..

ne yaparsan yap olmuyor ya stoper-ya kanat yerli transferi gerekli. bence kerim frei alınma durumu varsa alınmalı. stoper ujfa gideceği için seneye bakılmalıdır..

Sneijder gelise oynayacagimiz sistem sudur:

Tek forvet:

----------------Burak------------------

Amrabat------Sneijder---------Hamit

---------------Selcuk-----------------

---------------Melo-------------------

Cift forver (2010 yilinda Inter'in oynadigi sistem):

---------Umut-----Burak--------

------------Sneijder-----------

-------Selcuk------Hamit-----

--------------Melo-----------

Yok yahu. FT baştan beri istiyor o bölgeye birini. Geçen seneden beri. Bütçe sıkıntı sebebiyle iptal edildi muhtemelen. Engin'in de alınma sebebi bu idi. Orta da tempolu adam eksilten biri isteği en baştan beri vardı yani. Solbek bence Riera ile devam etmeliyiz. Yedek Balta vs.. Seneye kalabilir. Ancak stoper almalıyız.

Stopere ben olsam adam falan almam..

Stoperde ki ikili takımın bel kemiği uyum onlar için olmazsa olmaz..

Semih ve Dany stoper için daha çok gençler ama zamanla çok daha iyi hale gelecekler..

Bizim öncelikli amacımız Sneijder-Bernard-Diego gibi takımı yönlendirecek vites büyütecek birilerine ihtiyacımız var..

3 tane yedek olacaksa. biri sol açık ve sol bekte oynayaiblen performansı iyi bir riera- sakatlık vs durumunda göre elmander.

bunlardan birinden vazgaçecez carlinhos gelirse.. birde ujfa var dönerse..

türkiye liginde 6+2 varsa. evet erken ama ujfa-elmander-riera-amrabat 2 sinden vazgeçicez eğer carlinhos gelirse..

ayrıca sol bek alınmadı riera ile devam eetik diyelim. yine mecburuz iyi bir yerli almaya..

ne yaparsan yap olmuyor ya stoper-ya kanat yerli transferi gerekli. bence kerim frei alınma durumu varsa alınmalı. stoper ujfa gideceği için seneye bakılmalıdır..

Riera-Ujfa gidici zaten. Ujfa kesin desem yalan olmaz. Geldiğinde demişti "anlaşmam 2 yıl. Bitiminde ABD'ye gideceğim. Belki futbolu da bırakırım. Ailem ve çocuklarımın eğitimi için ABD'de yaşamak istiyorum".

Stopere ben olsam adam falan almam..

Stoperde ki ikili takımın bel kemiği uyum onlar için olmazsa olmaz..

Semih ve Dany stoper için daha çok gençler ama zamanla çok daha iyi hale gelecekler..

Bizim öncelikli amacımız Sneijder-Bernard-Diego gibi takımı yönlendirecek vites büyütecek birilerine ihtiyacımız var..

Bence lazım. CL + Lig var. Cris yerine yine kiralık biri alınabilir. Tabii bu tamamen hocanın kararu Ujfa'nın duruma göre. Biz bilmediğimiz için ben Ujfa geç dönecekmiş gibi düşünüyorum. Bir sakatlık olursa Allah korusun Zan-Dany gibi saçma sapan bir ikili oluşur. Ligde bazı maçlarda idare ederler ancak CL'de büyük sıkıntı.

Sen şöyle yapmışsın :

-----------Okan/Hamit-------------------Suat/Selçuk-----------------Emre/Amrabat/Riera-------

Ben şöyle diyorum :

-----------Okan/Hamit-------------------Suat/Melo-----------------Emre/Selcuk Inan-------

Abim bu mümkün değil..

Selçuk bu oyun yapısıyla orayı oynayamaz...

Mesela Hamit'i ortasahanın sağına yazabiliyoruz çünkü sağbek oynayabilme özelliği var bilmem anlatabildim mi ?

Riera-Ujfa gidici zaten. Ujfa kesin desem yalan olmaz. Geldiğinde demişti "anlaşmam 2 yıl. Bitiminde ABD'ye gideceğim. Belki futbolu da bırakırım. Ailem ve çocuklarımın eğitimi için ABD'de yaşamak istiyorum".

Bize bagli, kal desek kalir. Bizi mi kiracak? Belki 1 sene daha uzatirlar. Bu sene gosterecegi performansa bagli olarak.

sımdı trtsporda dundar kesanlı baglandı---trt roma temsılcısı

-----sneıjderın 5 uzerı ıstedıgını oncelıgının ıngıltere oldugunu oradan beklnen teklıf gelmezse her an her gelısmenın olabılcegını transfer surecının yenı basladgını beklemek gerektıgını falan soyledı

bu sene için zaten.. bunalr gidici, belki elmanderde..

ama mecburuz şu anda stoper veya kanat yerli almaya.. stoper alınırsa sorun şu olur. danny formsuzlaştırabilir daha da oynamadı için..

ujfa gerekli olmadıkça kadroya girmez..

Bize bagli, kal desek kalir. Bizi mi kiracak? Belki 1 sene daha uzatirlar. Bu sene gosterecegi performansa bagli olarak.

Orası ayrı bir konu. Ujfa zaten efendi ve aklı başında biri. Ancak adam ABD'ye gitme sebebini çocuklarının eğitimi için istiyor. Yani bazı şeyler var özellikle futbolda bu çok görülüyor aile özlemi. O yüzdendir ki gidebilir. Zaten sözleşme 2 yıl. Birde sakatlandı şimdi. Çok seviyorum Ujfa'yı ancak çok geç aldık bence:(

Bence lazım. CL + Lig var. Cris yerine yine kiralık biri alınabilir. Tabii bu tamamen hocanın kararu Ujfa'nın duruma göre. Biz bilmediğimiz için ben Ujfa geç dönecekmiş gibi düşünüyorum. Bir sakatlık olursa Allah korusun Zan-Dany gibi saçma sapan bir ikili oluşur. Ligde bazı maçlarda idare ederler ancak CL'de büyük sıkıntı.

Bence ujfa'nın 1 aya kadar hazır hale gelir .. Cris'de ondan gönderildi...

Bu arada şu la gazzetta dello sport kaynaklı olan Sneijder ingiltere'de oynamak istiyor haberini bulan veya gören varsa link koyabilir mi?

Ne kendi sayfalarında ne de başka italya kaynaklı spor sayfalarında böyle bir haber göremedim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt