Transfer Nöbeti (ARŞİV 22) - Sayfa 403 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 22)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romada 14 milyon euro istemiş Al ain den.

O değilde bu Biglia icin adamlar nasıl 50 milyon euro + Bonus talep etmişler utanmadan aklım almıyor

Envoyé de mon GT-I9300 en utilisant Tapatalk

Gervinho kötü birsey dememis ki.. Bosnervisi karsilayamaz demis, hakli adam. Ne var simdi bunda?

10 milyon yillik istiyorum dememis heralde. Nerenizle okuyorsunuz cidden sasirtici.

Gervinho (Temsili)

CMNjmEKUYAEAXh_.jpg

Aggeri trabzon istiyormuş allah aşkına gidip bizimkiler alsın ya...5 m € civarı bırakacaklarmış..çünkü yıllık 1,75 € kazanıyormuş kulubunde...ver bakalm 2,5 € nası geliyor...1,91 boyunda sol ayaklı...

Son düzenleme:
Real Madrid boşu boşuna bize niye hazırlık maçı teklifi etsin ? Muhakkak bir şey vardır, De Gea'yı istiyorlardı, olumsuz bir yanıt alırlarsa Muslera'ya yönelebilirler.

Takımın bütün oyuncuları yerli de olsa yabancı da olsa sonuçta Galatasaray'dır. Galatasaray'ın başarısı için ter döküyordur. O yüzden bu yerli, bu yabancı diye ayrım yapmam. Merhum kurucumuz Ali Sami Yen de böyle bir ayrım yapmazdı diye düşünüyorum. Çünkü takımı kurduğunda Türklerle beraber yabancı olanlar da vardı. Mesela kurucularımızdan, ayrıca ilk resmi golümüzü atan Boris Nikolof bir Bulgardır.

Osmanli topraklarina ait bir bölgeden gelmekteydi kendisi, (ozamanlar daha Osman´li bagimsizligi kabul etmemisti). Milliyetciligin yükselmesinden dolayi kuruclar listesinden cikarilmistir. Benim icinde oyuncunun milliyeti önemli degil ama Galatasaray´in full yabanci ile ciktigi bir gün, Ali Sami Yen mezardan ciksa, ülkdeki yabanci takimlari yenmek amaci olan, yeni bir takim kurardi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt