Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 343 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O konuda iki tarafli hata oldugunun dusuncesindeyim. Hem Aysal hemde Terim....

Ben sadece Terim varken daha basarili oldugumuzu belirttim. Bugun gelse cocuk gibi sevinirim. Sonucta her insan hata yapar...

Bazi hatalar vardir ki kabul edilemez, unutulamaz. Unal baskanin da illaki hatalari vardir dedigin gibi. Ancak Yildirim Demiroren'le birliktelik yapmasi affedilemezdir. Bu adam sikeyi ortbas eden adamdir. Ulan kus kokenli Mehmet Ali Aydinlar'in bile midesi kaldirmadi bunu yapmaya.

Jurgen Klopp'u getirsinler, bu seneyi unutmaya raziyim. O gelsin Umut'u oynatirsa tamam artik ben futboldan anlamiyormusum diyecegim.

Bence yanlış transferler yapıyoruz son dönemde yaptığımız tek doğru transfer rodrigez gibi görünüyor şu an için

Belki bazı arkadaşlarım bana kızacaklar ama bazen diyorumki keşke eto yu biz alsaydık :(

Edit : podolskininde doğru transfer olduğunu düşünüyorum ancak biraz daha zaman ihtiyacı var bence...

Son düzenleme:
Önce Bielsa arkasindan 3-4 Transfer yapin eh yönetim ve hemen arkasindan istifanisi verin , yapabileceginiz en büyük iyillik budur galatasaray icin

Hamza Galatasarayda neden oyuncu değişikliklerini maç öncesi belirliyor? Bunu bizzat kendisine sormak istiyorum.Jose maç performansı olarak sahadan çıkacak son isimdi.Bu ezber değişiklikten başka bişey değil.

Aynısı geçen sene başakşehir maçında yaptı(2-0 /2-2) Yasin maçın en iyi oyuncusuydu.Maçtan önce belirlemiş oldugu Yasin-Dzmaili değişikliğini yaptı.Dzemailiyi maçtan önce Yasinle değiştireceğini zaten belirlemiş yani.Bunlara aynen bu sezonda devam ediyor.

Evlat diye diye anamızı ağlattı.Çapsız hamza bir umuttur bir sabridir ısrar edip duruyor.Elinde sinan gümüş gibi adma var.Sen hala umutun derdine düşmüşsün.Belki son 2 maçtır sakat ama geçen sezondan beri adama doğru düzgün şans tanımadın.Elinde 2 tane mis gibi kanat oyuncusu vardı.Onları yolladın bizi umuta mahkum ettin. Takım sağ bek stoper sağ kanat forvet orta saha diye kan ağlıyor sen hala şapkadan tavşan çıkartma peşindesin.Sneijder gibi adamı sırf umutu oynatacam diye sola hapsediyorsun.Adam neresinden tutarsan tut amatörlük akıyor.

Evlat diye diye anamızı ağlattı.Çapsız hamza bir umuttur bir sabridir ısrar edip duruyor.Elinde sinan gümüş gibi adma var.Sen hala umutun derdine düşmüşsün.Belki son 2 maçtır sakat ama geçen sezondan beri adama doğru düzgün şans tanımadın.Elinde 2 tane mis gibi kanat oyuncusu vardı.Onları yolladın bizi umuta mahkum ettin. Takım sağ bek stoper sağ kanat forvet orta saha diye kan ağlıyor sen hala şapkadan tavşan çıkartma peşindesin.Sneijder gibi adamı sırf umutu oynatacam diye sola hapsediyorsun.Adam neresinden tutarsan tut amatörlük akıyor.
umutu oynattıktan sonra benim gözümde artık futbol cahilidir bu adam !! futbol cahili dengetör

Oyuncularida kendimize benzettik
Yoktur dünyada sırtı sivazlanmadan is yapmayan başka ülke
Sneijder bile bu duruma geldi ise düşün artık gerisini

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu maci Hamzanin capsizligindan verdik baska bisey degil.

Umutu oynatmak adina takimin en onemli silahlari Sneijder sol kanatta oynatildi, podolski yeri olmayan sag kanatta ve Yasin kesikti!!

Ustune ustluk Burak ile problem yasadigindan Umutu degil Buragi cikartti.

Kimse kusura bakmasin, bu resmen sabotajdir. Bugun Hamza takimi sabote etmistir.

Belli ki Hamza bu problemi asamayacak. Ve biz bu karisikliklar yuzunden bu seneyi ve tabi sampiyonlukla birlikte kasamiza girecek 110 milyon TL yi kaybedicez.

Ozbek biladerlerle bu is yurumez.

Hamza ile de yurumez.

Burak Umutla da yurumez.

Care genel kurulda. Care Faruk Suren-Klopp-yabanci sportif direktor.

Is cok ciddi . Genel Kurul mudahale etmezse GS kulubu karanliga dogru tam gaz ilerler. Bu ozbek biladerlerle GS tipki rahmetli Canaydin donemindeki gibi hizla kuculur.

Care olaganustu genel secim. Ve care bilmedigin abuk subuk adamlara kulubu birakmak degil, gercek efsaneye kulubu teslim etmek sartoglu sart.

Faruk Sureni ikna etmek zorundasiniz ey liseliler, eyy genel kurul. Isin sakasi yok.

Son düzenleme:
Herkes Sabriye laf söylüyordu bu Telles nedir bu adamda bir tek ben mi bişeyler göremiyorum. Maçta hakan balta pas vermek istemiyor adama topu p.ç edecek diye ki aldığı her topuda p.ç etti. Bize sağlam bir temizlik Lazım bunu da söyle sağlam bir Alman Td. Ile yapıcaksın

Gunaydin Sanli Galatasarayin Serefli ve Haysiyetli taraftari. Banimi kaldiran modlara ve adminlere tessekur ederim. Biz sinirleniyorsak Galatasarayimiz icin sinirleniyoruz, Hersey Cim Bom icin!

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt