Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 345 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
koskoca Galatasaray osmanlı diye bir takıma yeniliyor ve tribünlerden tepki ölüm varmış korku varmış.
hamza çok durur böyle giderse.

koskoca Galatasaray osmanlı diye bir takıma yeniliyor ve tribünlerden tepki ölüm varmış korku varmış.
hamza çok durur böyle giderse.
daha öncede belirttim gs taraftarı üçe ayrılır 1) pilav seven elitler 2) pilav seven elitlere şirin gözükmek için 3 maymunu oynayanlar 3) gariban cefakar gs taraftarı !! menfaatsiz sevenler !! para bulup stada gidemeyen ama evde sinirden bardak kıran gerçek Galatasaraylılar !!!

Ben hep ilk hata yönetimde diyordum ama sağolsunlar İdari Yönetim ve Teknik Yöneyimnbiz daha reziliz yarışı yapıyorlar.

Bu Dursun denen başkan gerçekten dursun başkası gelsin nereden baksan rezalet, dün yeni bir transfer geliyor karşılayan yönetici yok,tribüne bakıyorum yönetici yok ha var ve ben göremediysem o daha rezalet demek ki karizma yok.

Hamza ya gelince, sen td değilsin şansa bala Muslera, Sneijder ve Yasin ile birazda Burak destek olunca şampiyon oldun takımın en iyi oynayan adamı (jose)60 ta oyundan almak nedir.

Tamam Burak yetersiz ama Umut ta kazma ulan,bitiricilikleri arasında en az 7-8 kat fark var umut bu takımda oynamaz Burak ta 2 veya 3. Forvet olur ve olmalı da, millet sabriyi övmüş arkadaş maç boyunca Chedjou bir sağı kapatmaya çalıştı bir ortayı paşazade dönmüyor eliyle orayı kapatın diyor hay ben sizin gibi futbolcu müsvettelerinin......

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence hamza yönetime nota verdi burak'ı çıkararak, bakın Burak olmayınc gol atamıyoruz o yüzden Forvet şart dedi. Tabi, maç öncesi saçmaladığı kadar maç sonuda saçmaladı orası ayrı. Aşırı alçak gönüllü, bir an önce daha sert ve gaddar olmalı!

bence hamza yönetime nota verdi burak'ı çıkararak, bakın Burak olmayınc gol atamıyoruz o yüzden Forvet şart dedi. Tabi, maç öncesi saçmaladığı kadar maç sonuda saçmaladı orası ayrı. Aşırı alçak gönüllü, bir an önce daha sert ve gaddar olmalı!
Yonetimin mactan haberi bile yoktur

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamza olduğu sürece isterse stoper gelsin Pato gelsin sağ bek gelsin bizden bir halt olmaz. Hocamız müthiş maç okuyor ; kim iyi oynuyorsa onu çıkarıyor ;bu da bir düşünce demek ki :D

Vizyonlu,zengin ve kaliteli bir baskanla birlikte yonetimine Ali Durust ve A.Albayrak ikilisini getirmeliyiz.Baska turlu ne takim kurabiliyoruz ne takim olabiliyoruz

daha öncede belirttim gs taraftarı üçe ayrılır 1) pilav seven elitler 2) pilav seven elitlere şirin gözükmek için 3 maymunu oynayanlar 3) gariban cefakar gs taraftarı !! menfaatsiz sevenler !! para bulup stada gidemeyen ama evde sinirden bardak kıran gerçek Galatasaraylılar !!!

ha işte o evde deliren sinirden kendini yırtan adamlar transfer taraftarı olarak adlandırılıyor malum kişilerce. yok neymiş başarıda yanındaymışız da sadece mağlubiyette değilmişiz.
biz kendimizi niye yırtıyoruz acaba..

Vizyonlu,zengin ve kaliteli bir baskanla birlikte yonetimine Ali Durust ve A.Albayrak ikilisini getirmeliyiz.Baska turlu ne takim kurabiliyoruz ne takim olabiliyoruz

zengin olsa ne olacak ? cebinden para mı verecek ? vermezler.

gelecek baskan kurt bir alman sportif hoca ile teknik hoca alıp futbolu bunlara emanet etmeli.

bu takımın basına bir daha yerli hoca gelmemeli.

Su tellesi kime satiyolarsa satsinlar ya ben hayatimda bu kadar pasif bi oyuncu gormedim. Carole yemin ediyorum 2 3 mac oynasin tellesden daha fazla is yapar

Cüneyt Tanman: "Hamzaoğlu ile Burak arasında sorun olduğu kesin."
Cüneyt Tanman: "Burak çok mutlu değil, Hamza hoca da Burak’tan memnun değil. Çok etkisiz olan Umut’un yerine Burak’ın çıkması çok ilginçti.

Bu adam hala yönetimde görevi var galiba, komedi gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt