Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 346 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cüneyt Tanman: "Hamzaoğlu ile Burak arasında sorun olduğu kesin."
Cüneyt Tanman: "Burak çok mutlu değil, Hamza hoca da Burak’tan memnun değil. Çok etkisiz olan Umut’un yerine Burak’ın çıkması çok ilginçti.

Bu adam hala yönetimde görevi var galiba, komedi gibi.
Ulan sizi başımıza bela diye mi gönderdiler be adi herifler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu teknik yetersiz hazirlik surecinde ne yapti ligde ne yapiyor ...

Hazirlik sureci boyunca buragi ovup iste yildiz diyen hoca lig baslar baslamaz buragi kizaga cekiyor ????

Hazirlik maclarinda denemedigi formasyon ve dizilisleri lig yarisinda deniyor ????

Butun hazirlik surecini danny sercan gibi oyunculara ayirip sezon basi hepsini gonderiyor ????

Takim yeterli diyor eksikleri goremiyor ta ki alinan kotu sonuclara kadar simdi ise transferlerden bahsediyor aldiklarini da oynatmamak icin israrci

Sen bu takimi sabote mi ediyorsun ???

Istifa et hamza

Bu takimin başarili olmasi icin en onemlisi takim icindeki huzursuzlugu gidericeksin. Gidermezsen 10 tane dunya yildizin olsa genede nafile. Bunu duzeltmesi gereken hamza iken bizim hamza kendi ego ve adamciligi yuzunden burakla didişiyo ve malup durumdayken oyundan aliyo. Bu adam bu takimdayken ilk 5 e giremez bu takim

Adnan Polat'ın son yılına dönüyoruz. Transferler gelişigüzel, ihtiyaç olan yerlere değil, iyi oynasalar da bizim takımı tam anlamıyla yükseltecek oyuncular değil. Bence gidişat kötü. 3 aydır diyoruz ama gerçekten kötü.

Ben gercekten bu staddaki taraftari da anlamiyorum. Gram tepki yok. Taa inter macinda tepki bekliyodum ben yonetime ama baksana alan memnun veren memnun gibi bi taraftar kitlesi var stadda

Şuan Messi'yi bile getirseler 50'de Messi çıkacaksa bunun anlamı yok. Yani demek istediğim, taktiksel bir zaaf var Hamza'da. Oyuncunla aran kötü diye onu almak nedir? Bu taraftar senin kaprislerini çekmek zorunda mı? Dünyanın en iyi adamını getirseler o oyuncuyuda 45'te çıkarır olan yine bizlere olur.

Cüneyt Tanman: "Hamzaoğlu ile Burak arasında sorun olduğu kesin."
Cüneyt Tanman: "Burak çok mutlu değil, Hamza hoca da Burak’tan memnun değil. Çok etkisiz olan Umut’un yerine Burak’ın çıkması çok ilginçti.

Bu adam hala yönetimde görevi var galiba, komedi gibi.

ii en azından mantıklı konusmaya baslamıs.

bi hamza akılanamadı. taraftar ile inat gidiyor ama gtn tekme yiyecegini hepimiz cok ii biliyoz.

Birileri yine düğmeye bastı bu sene makası açıp herşeyi bitirebilirdik şimdi belkide yıllar boyu sürecek fenerbahçe başarılarına mahkum ettiler bizi.

Bütün bunların sorumlusu Ünal Aysal'ı kovan ve son seçimde Dursun'a oy veren liselilerdir.

Erman Toroğlu: "Galatasaray'ın bu yönetim ile başarılı olma şansı yok. Yanılırsam bu yazıyı afiyetle yerim."

Mehmet Demirkol: "Burak’ı çıkarmak anlaşılmaz. Bunun futbol karşılığı yok."

Ahmet Şahin: "Burak'ın oyundan çıkmasına sevindim. Podolski ve Sneijder topla tehlikeliler ancak Burak Yılmaz gibi hareketli değiller."

Ali Ece: "Geç gelen “Muslera’yı asla satmayacağız” açıklaması geçen sezon TR'nin en iyisi olan Muslera’nın mental gücünü zayıflatmış gibi."

şu kadroyu kurana biz hoca diyoruz birde.

---------muslera-------

sarbi-şeccu-hakan-telles

podolski-jose-selçuk-sınayder

---------umut---burak----

herif, sınayder ve podolski'yi 4-4-2 kanatı oynatıyor la yok böyle bir şey. :asd:

böyle bir kadro nasıl çıkar ya şaka gibi. hoca birde cl provası yaptık diyor ki evlere şenlik. clye bu kadroyla çık sen bakalım ne oluyor. daha ilk devrede 4-5lik olursun. pozisyon bile bulamazsın çünkü takımın ofansta en ektili 2 oyuncusunun geri koşmaktan hali kalmadı ileri gidecek, forvtteki ikili ise zaten çok etkisiz.
genel görüşe katılıyorum hamza hoca büyük takım hocası değil çünkü oyuncuları idare etmekten taktiksel düşünemiyor. yaptığı tek iş gönül almak. çıkardığı 11 iyi olduğu sürece başarılı olur çünkü maç içini zaten okuyamıyor değişiklikleri maçtan önce düşünüyor sahadaki oyuncuların perfomansından bi haber. herkesi en etkili olduğu yerde oynatırsa yine bir nebze başarılı olur yoksa 6.haftadaki tspor maçından sonra kovulur.

ya bu Umut'un yerine neden Sinan oynamiyor anlamiyorum
kadir çetinçalı maç sonu soru sordu dengetöre !! takımda adam geçen oyuncu yok niye bruma ve amrabatı gönderdin transferde bir beceriksizlik var diye harika soru sordu !! dengetörün cevabı şu : yasin var sinan var !! çetinçalı gene devam ettti ama bugün yoktular hocam !!! dengetör devam etti : öyle uygun gördüm ş.ligi maçları için bazı arkadaşları toplu halde görmek istiyorum :) :):) işimiz çok zor zaytungluk takım olduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt