Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 348 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim için en mantıklı hoca tercihi ersun yanal olur şu dakika itibariyle. yabancı bir teknik direktörün takım oturtmasına mümkün değil sabredemeyiz biz. hamza da kusura bakmasın hoca falan değil artık bu saatten sonra gözümde. yönetim için söze bile gerek yok zaten. acil abdurrahim albayrak gelmesi gerekiyor bu takımın futbol şubesine.

Melodan bu sene hic bir katki beklemeyin renkdaslar. Oda dun biraz kendini belli etti tavirlari ile felan. Takimda garip bi negatif hava var.

Takım 2-1 yenik sen takımda gol ihtimali en yüksek adamı çıkarıyosun.3 kupanın hatrına sövmeyelim dedik ama bu adam hoca falan değil .Utanmasa hücum hattına 4 tane Umut koyar bu

Burada aylardir yaziyoruz cok suratli bir sekilde anadolu kulubune donusuyoruz ve yakinda artik formada mac kazandirmayacak diye. Buyurun buradan yakin.

arkadaşlar melo muslera ve sneijder kesinlikle albayrakın dönmesini istiyor...

hatta özellikle melo törendeki olaylardan dolayı çok kızgın albayraka haksızlık yapıldığını düşünüyor...

yani albayrak yoksa huzur yok biz mutsuzuz izlenimi veriliyor..

bana gelen bilgi bu...
Zaten yanılmıyorsam Melo şampiyonluk kutlamasından bir kaç gün sonra verdiği bir röpörtajda Apoya kutlamada yapılan haksızlık konusuna değinmişti.

Benim gördüklerime göre yabancılardan Apo ile en iyi anlaşan ve bununla en iyi ilişkileri olan Sneijder ve Meloydu. Ha birde takımdayken Amrabat.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Canım çok sıkkın arkadaşlar. Takım kaybetti mi tüm hafta kendime gelemiyorum. Hele hele böyle bir ortam ve düzende.

Ah Hamza ah.. Prandelli+Hamza ömrümü yediler son 1 senedir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bu kafayla bu yasa kadar bu Hamzator nasil yasadi ben hayret ediyorum acikcasi.
Gecen sezon bittiginde ve iki kupayi aldigimizda kalmasindan yanaydim,seneye isleri yeni aldiracagi topcularla düzeltip rayina oturtur diye düsünüyordum.
Ulan iki ayda bir insan kendisinden nasil bu kadar nefret ettirir gercekten hayret yahu!!
Istifa et capsiz herif,baskanini da al cektir git!!

Neden biz, ne yaptik ki Sabriyi, Selcuk u, Buraki, Umutu ve Hamza yi haketmek icin hemde hepsi sahada.

sabri bir orta açtı diye muhteşem oynuyor adamım sabri sabri reis naraları atanlar oldukça o adam ölene kadar kalır takımda.
prandelli bi halt göremedi ki kadro dışı bıraktı.
getir bir hoca der ki bu ne ne işi var takımda.
ama bizim taraftar arasında sabri evladımız hep oynamalı muhteşem diyen çok kafa var.
sağ bek bakmadan orta yapınca top yerine giderse muhteşem oluyor ama kanadı folloş olunca ses yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt