Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kafayla bu yasa kadar bu Hamzator nasil yasadi ben hayret ediyorum acikcasi.
Gecen sezon bittiginde ve iki kupayi aldigimizda kalmasindan yanaydim,seneye isleri yeni aldiracagi topcularla düzeltip rayina oturtur diye düsünüyordum.
Ulan iki ayda bir insan kendisinden nasil bu kadar nefret ettirir gercekten hayret yahu!!
Istifa et capsiz herif,baskanini da al cektir git!!

sen iyi dayanmissin, ben geldigi günden beri nefret ediyorum ondan. Oynattigi futbol ilk günden beri aynisi. Kupa kazanarak sizlerin gözlerini boyadi, ama oynadigimiz futbol hep ortadaydi, hic iyi bir mac cikarmadik, hep rasgele 1-0 filan kapattik maclari. Oysa rakipler en az 15 sut fazla bizden atiyordu.

Şampiyon olmadanda olduktan sonra da dedim Hamza hoca bu takıma yeterli değil diye çok fazla tepki verdi hamza fanboyslar. İstatistik gösteren tipler şimdi ne yapıyor acaba

Koskoca takimda Sneijder var,Selcuk var ama kornerleri Sabri denilen topa bile vurmaktan aciz andaval kullaniyor!!Gerisini siz düsünün artik!!
Zamli yeni sözlesmesine kornerleri sadece Sabri kullanacak diye madde koydurmuslar galiba.

Neden biz, ne yaptik ki Sabriyi, Selcuk u, Buraki, Umutu ve Hamza yi haketmek icin hemde hepsi sahada.
sorumlusu bunlar !!! milyonlarca yıl önce yok oldular ama bizde hala yaşıyorlar jurassic park içimizde !!!
7bDmPL.jpg

Bu takımın hücum bölgesine kilit açabilecek tek futbolcu Yasin.O girince 2-3 tane net pozisyona girdik koskoca Galatasaray'ın hücum yükü Yasin'e kaldıysa bi oturup düşünmek gerek

Valla kimse kusura bakmasın. Sneijder bu kadar kötü oynarken, Muslera 3. lig kalecisinin yemeyeceği golleri yerken puan kaybetmemiz normal. Takımda yıldız dediğimiz oyuncular çok formsuz, teknik direktör dağılmış durumda ne yaptığını bilmiyor, ne konuştuğunu bilmiyor. Taraftar da anca elinde körük her ateşi körüklüyor. Gidişat kötü.

sen iyi dayanmissin, ben geldigi günden beri nefret ediyorum ondan. Oynattigi futbol ilk günden beri aynisi. Kupa kazanarak sizlerin gözlerini boyadi, ama oynadigimiz futbol hep ortadaydi, hic iyi bir mac cikarmadik, hep rasgele 1-0 filan kapattik maclari. Oysa rakipler en az 15 sut fazla bizden atiyordu.
Hayir gözümü falan boyamadi renktas.
Gecen sene eldeki malzemeyle bu kadar oluyor diye düsünüyordum ben.
Seneye takimdaki eksikleri görür,ona göre takviye yaptirir diye düsündüm.
Ama nerde bunda onu yapacak yürek.
Gecen seneki sampiyonluk tamamen futbolcularin özverisiyle geldi,basta Muslera,Sneijder,Melo ve Yasin olmak üzere.
Lig bittigindede fiktim bu yöndeydi,simdide böyle.

Osmanlıspor'dan, Sivas'tan falan dandik takım var mıdır CL'de?

Ya büyük ihtimal ilk 2'den kimler gelirse gelsin 6'şar puan alacaklar bizden.Dandik takım gelirse ondan da 6 alsalar,UEFA'ya kim gidecek bizle o dandik takımın arasındaki maçlar belirler işte.Burda 0-0 orada 1-1 kalsak bile,2 puanla bile UEFA'ya gitme şansımız var.Bunun için ilk 2'den PSV falan yerine Bayern,Real gelsin.Banko olması lazım hemen hemen.Dandik takım dediğimiz takım dengeli bir grupta puanlar alabilir,sonuncu olabiliriz.O yüzden İlk 2'den ağır toplar gelsin sondan da dandik bir takım gelsin.Dandik bir takım derken Anderlecht değil,Anderlecht'e dandik diyen futboldan anlamıyordur,net.

takım doymuş beyler nedeni bu yenilginin muslera sneijder falan hiç konsantre olmamışlar osmanlı nasıl olsa yeneriz demişler ama çok akıllı oynadı osmanlı bizde çok kaçırdık şanssızlıkta var TRANSFER ŞART

Ya büyük ihtimal ilk 2'den kimler gelirse gelsin 6'şar puan alacaklar bizden.Dandik takım gelirse ondan da 6 alsalar,UEFA'ya kim gidecek bizle o dandik takımın arasındaki maçlar belirler işte.Burda 0-0 orada 1-1 kalsak bile,2 puanla bile UEFA'ya gitme şansımız var.Bunun için ilk 2'den PSV falan yerine Bayern,Real gelsin.Banko olması lazım hemen hemen.Dandik takım dediğimiz takım dengeli bir grupta puanlar alabilir,sonuncu olabiliriz.O yüzden İlk 2'den ağır toplar gelsin sondan da dandik bir takım gelsin.Dandik bir takım derken Anderlecht değil,Anderlecht'e dandik diyen futboldan anlamıyordur,net.
ûcüncü olup UEFAya gideriz,oradada ilk turda karsimiza baska bir dandik rakip cikar ve eleniriz..(bence)
Saka maka bir yana,bu fotbolla ve kadroyla kim gelirse gelsin sifir cekme ihtimalimiz cok büyük.

Son düzenleme:
Son haftaya kadar transfer yapmayip bizim yildizlarimiz var icimizden hallederiz diyen ama 1 hafta kala su transferlerde bitsin artik bizi etkiliyor diyen .........

Futbol celiski filozofuna hamzo denir

ûcüncü olup UEFAya gideriz,oradada ilk turda karsimiza baska bir dandik rakip cikar ve eleniriz..(bence)
Saka maka bir yana,bu fotbolla ve kadroyla kim gelirse gelsin sifir cekme ihtimalimiz cok büyük.

Roma,Wolfsburg gelirse sıfır çekme ihtimalimiz çok yüksek hep diyorum bunu.Başımızda çapsızlar olabilir ben de eleştiriyorum çok ağır bir şekilde ama takımın başarısızlığını istemek doğru değil.Galatasaray Avrupa'da olmalıdır.Gruptan çıkmak tozpembe bir hayal bu kesin de,UEFA'ya kalmak da zor olmamalı bu takım için,dandik bir takım gelirse.İlk turdan elenirsek elenelim fark etmez ama Şubat ayında Avrupa'da olmalıyız.ŞL'de sonunculuğu yediremiyorum ve yakıştıramıyorum Galatasaray'ıma.En kötü 3. olacaksın bir şekilde Avrupa'da olacaksın Şubat'ta.Ama ŞL ama AL.Fark etmez.Bu sene için Türkiye Kupası+ŞL'de 3. lük benim için yeterli.Ligde küme düşmezsek kaçıncı olduğumuzun bir önemi yok Türkiye Kupası'nı aldığımız takdirde.

takıma aç genç oyuncular alacaksın as oyuncularına formayı kaybedebileceklerini hissettireceksin hırslanıp kendine gelecekler,burak gibi yedek kalırım korkusuna düşenleri de göndereceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt