Transfer Nöbeti(ARŞİV 24) - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 24)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu denayer midir nedir kimsin sen yok gezip beğenecekmişte bilmem ne.:D
Ulan çocuk parkında ergen mi eğlendireceğiz.
Kimsin senki bu havalara girdin.:D
Hey Allahım ya.

Amkspor ‏@Amkspor 38 sn.38 saniye önce
Mehmet Demirkol: Ben Galatasaray'ın orta kademe bir grupta Avrupa'da başarılı olacağına inanıyorum.

Sadece 4. torbadaki takımları bile verseler bize gruptan çıkabilirsek ben adam değilim..

Abv fanatik.

11891238_893393204106526_6163488253678671149_n.png
Şerefsizlik başka bir şey değil...

İşin kötü yanı,daha ş.ligi maçları başlamadan 5 puan kaybettik ve daha da kaybedeceğiz gibi.Bu takıma forvet+sağ bek+sağ kanat+stoper şart oğlu şart.Bana kalsa Llorente-Pato ikilisini alırım,sağ bek+stoper transferiyle yine iyi takım oluruz da 6 günde nasıl yapacağız hhiç bir fikrim yok.

Koskoca takimda Sneijder var,Selcuk var ama kornerleri Sabri denilen topa bile vurmaktan aciz andaval kullaniyor!!Gerisini siz düsünün artik!!
Zamli yeni sözlesmesine kornerleri sadece Sabri kullanacak diye madde koydurmuslar galiba.
Birde bi halta yarar gibi her topu bu aliyor.Versenize topu Wesley'e

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu denayer midir nedir kimsin sen yok gezip beğenecekmişte bilmem ne.:D
Ulan çocuk parkında ergen mi eğlendireceğiz.
Kimsin senki bu havalara girdin.:D
Hey Allahım ya.

O kimsin sen dediğin oyuncuya bir bak bakalım Belçika basını neler yazıyor.

Bize gelmesinin yanlış tercih olacağını bile yazdılar :)

Edirneden dışarıda Türk futbolu leş. Bu sınırlar içerisinde de abartıdan öte bir ortam yok. Bu leşliğe Galatasaray'da şuan itibariyle dahil

Alex Silva Quiroga....neymis....felan....bu adam Sabri'yi malesef kesmez....görün !

Bize adam akill üst düzey bir sag bek gerekiyor !!! ANLAYIN BUNU!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt