Transfer Nöbeti(ARŞİV 25) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 25)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cüneyt Tanman ın bugünkü yazısını okuyunca anladım ki bütün suç Hamza da. "Bana Sabri ve Tarık yeter" deyip Sabri'nin zam almasını sağlayan da, iki kanat oyuncusunu gonderip yerine adam aldırmayan da Hamza dır. Hatta forvet konusunda Niasse diye direten de Hamza dır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanmasin ki bu yaptiklari yanina kalacak. Cok fazla kredisi kalmadi. Hamza gitti mi o Sabri de daha kadroya giremez. Yeter ki Hamza kovulana kadar 12 maca daha ilk 11 cikmasin. Cikarsa malesef sozlesmesi bir sene daha uzuyor.

içiniz açılır gece gece

page_hamza-hamzaoglu-gumulcineden-gsaraya-akhisardan-milli-takima_614253088.jpg

Hamza Hamzaoğlu, 1970 yılında Yunanistan’da, Türk nüfusunun fazla olduğu Gümülcine şehrinde doğdu. Hamzaoğlu, Yunanistan – Türkiye gerginliğinin tavan yaptığı yıllarda, 1974 Kıbrıs Harekatı’nın 3 sene sonrasında, bir kış gecesi 7 yaşında ailesiyle beraber Türkiye’ye kaçtı. Meriç nehri üzerinden sandalla Türkiye topraklarına varan aile daha sonra bir traktörün arkasında yola devam etti. Soğuk bir kış gecesinde kendilerine yeni bir vatan bulan ailenin soyadı da kimliği de yoktu. Hamza ise futbolla ilk ciddi yakınlaşmalarını ailenin yaşamak için seçtiği şehir olan İzmir’de gerçekleştirdi. Henüz 14 yaşında bir mahalle takımı kurmuş ve teknik direktörlüğünü yapmıştır. Bu özelliği onun altyapılara girmesini sağlamış, Mahallede top oynarken onu izleyen Cüneyt Ertay Hamza’yı İzmir’in köklü kulüplerinden Altay’a götürmüştür. 4 sene bu kulübün yıldız takımında top oynayan Hamzaoğlu, bu arada bir avukatın yanında çalışıyor, harçlığını çıkartıyordur. Altay’da özel maçların hepsinde yer alan Hamza'nın en büyük sıkıntısı kimliksiz olmasıydı. Lisans çıkartamadığı için resmi maçlara çıkamıyordu. Bu durum profesyonelliğe yaklaştığı dönemde son buldu. Batı Trakya’daki gelenekten dolayı babalarının ismini soyisim olarak alan erkek çocuklardan biri olan Hamza Hamzaoğlu'nun ilk gayriresmi soyismi Ahmet'ti Babası, nüfus müdürünün de tavsiyesiyle babasının adını, ailesine soyadı yapmıştı: Hamzaoğlu. Böylece dedesinin adını taşıyan Hamza da, Hamza Hamzaoğlu adını almıştır.
Bunu hangi maksatla paylaştın merak ettim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler, aci bir senaryo ama PSG kurada rakip olarak cikabilir. Eger bu olursa ve Arena'da Ibrahimovic bize golleri sayarsa o Dursun oradan canli cikamaz. Cok da imkansiz bir senaryo degil. 1/8 sans. Dursun dua etsin de PSG cikmasin.

aziz bize sürekli sallıyor bizde yönetim ve başkan olmadığını oda biliyor meydanı boş buldu sürekli palavra sıkmaya başladı !! derhal başkan ve yönetim değişmeli yoksa bu kuş karga sürüleri iyice azıtacak !!

ya beyler sizde farkediyormusunuz bilmiyorumda son birkaç gündür sürekli bir Kuveytli turist Aksaray esnafını dövdü şeklinde saçma sapan bir haber var

ulan memlekette haber mi kalmadı kaç gündür saatlerce bu haberi veriyorlar hayır birde görüntüleri izliyorum turist hayvan gibi dayak yemiş esnaftan hala yok turist şöyle dövdü şöyle ağzını yüzünü kırdı esnafın vs..

neyin kafaısnı yaşıyor lan bu medya

Transfer donemi basindan beri hamza forvet, sag acik ve stoper diyor. 2.5 aydir yonetim almadi. Simdi 3 gun kaldi. Hala yok.

Denayer Marsilyaya gitse alacaklari adam eger olursa dzemali pandev gibi bitik adam alacak son gun.

Hamza asla dursun kadar suclu degil. 3 gun var . Hamzanin 2.5 aydir istedigi ne stoper ne forvet ne de sag acik alinabilmis degil.

Bu isi Burak olayini da kullanip Hamzanin ustune yikacaklar.

Sneijder ile hala sozlesme imzalanmadi. Kabul edilebilecek bisi degil.

Ister istemez komplo teorileri aklima geliyor. Milli takimin muhtemel havlu atma durumunda acaba Dursun yine FT yi mi getirmeyi planliyor bu yil sonuna dogru? Cunku Hamzanin hic bir istegi yerine getirilmedi su ana kadar farkindamisiniz?

Nevzatdizdar, sneijder gitmek istiyor diye haber yapmış milliyette. Muhtemelen yalandır ama bunun suçlusu o dursun denen zat

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beyler ben pcden girince vBullettin midir nedir o dalgayla acılıyo forum onu kapama yolu yok mu ya eski görünüme getiremem mi çok kötü böyle

sneijder gitmeli !! çünkü adama huzur vermeyecekler bu belli oldu bir yandan evlat aşığı ve yerine bilali oynatma arzusu ile yanıp tutuşan dengetör, bir yandan sneijderin aldığı parayı kıskanan evlatlar ve de sneijderden gelen parayla pilav partisi ve yeni çarşaf yastık yorgan alma meraklısı olan yönetim !! bu üçlü grup sneijderi gönderecek !! bari satalım da seneye aziz almasın şinoyu adam ne yapar eder alır valla !!!

Transfer donemi basindan beri hamza forvet, sag acik ve stoper diyor. 2.5 aydir yonetim almadi. Simdi 3 gun kaldi. Hala yok.

Denayer Marsilyaya gitse alacaklari adam eger olursa dzemali pandev gibi bitik adam alacak son gun.

Hamza asla dursun kadar suclu degil. 3 gun var . Hamzanin 2.5 aydir istedigi ne stoper ne forvet ne de sag acik alinabilmis degil.

Bu isi Burak olayini da kullanip Hamzanin ustune yikacaklar.

Sneijder ile hala sozlesme imzalanmadi. Kabul edilebilecek bisi degil.

Ister istemez komplo teorileri aklima geliyor. Milli takimin muhtemel havlu atma durumunda acaba Dursun yine FT yi mi getirmeyi planliyor bu yil sonuna dogru? Cunku Hamzanin hic bir istegi yerine getirilmedi su ana kadar farkindamisiniz?
Berbatov geliyormuş ya işte :) amk diyor

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sneijder gitmeli !! çünkü adama huzur vermeyecekler bu belli oldu bir yandan evlat aşığı ve yerine bilali oynatma arzusu ile yanıp tutuşan dengetör, bir yandan sneijderin aldığı parayı kıskanan evlatlar ve de sneijderden gelen parayla pilav partisi ve yeni çarşaf yastık yorgan alma meraklısı olan yönetim !! bu üçlü grup sneijderi gönderecek !! bari satalım da seneye aziz almasın şinoyu adam ne yapar eder alır valla !!!
sneijder ve muslera hiç bi yere gitmeyecek. gitmesi gereken reziller en kısa sürede gidecekler sneijder sadece bir kaç ay daha sabretsin yeter.

L4ldBJ.jpg
çok yakın bir gelecekteki Galatasaray kadrosu !! yönetim ve dengetörün hayali !! kadro bu ama musluklar sağlam klozet en kralından kalebodur granit !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt