Transfer Nöbeti(ARŞİV 25) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 25)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne ters takımız yahu ; genelde dünyada olan sol bek sıkıntısıdır biz sağ bek sıkıntısı çekiyoruz ; bile bile mazoşizm.

İyi bir sağ bek gelirse son günde bile gelse antremansız bile maça çıksa en az diğerlerinin verdiğinden 5 kat güç verir.

L4ldBJ.jpg
çok yakın bir gelecekteki Galatasaray kadrosu !! yönetim ve dengetörün hayali !! kadro bu ama musluklar sağlam klozet en kralından kalebodur granit !!!
Poldide gider

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak giderse Higuain'i alıyormuşuz hadi yine iyisiniz... :D

Ciddi ciddi haber yapmışlar bir de adamın fiyatına bakmadan. :asd22:

30 yaşındaki sowu hemde peşin 15m euroya kitlemek büyük başarı. sow bizde olsaydı üstüne para vererek yollardık muhtemelen. çok kötü yönetiliyoruz çoookkkkk

podolski, jose, carole, jpk hepsi bos transferler

sabri'nin sözlesme uzatilmasi bile bos

bunlari alacagina 2-3 tane ilk 11 oyuncusu alsalardi takim en az 2-3 level atlardi (örn. eboue ayarinda sag bek, nonda/baros ayarinda forvet, keita/bruma ayarinda sag acik)

sportif acidan en büyük hata ve sorumsuzluk hamza'nindir benim gözümde. kadroyu en iyi o taniyor ve yönetimden transfer istemeliydi.

podolski'yi de kim aldiysa dava acilmalidir. tamamiyle bos bir transfer. en iyi oyuncumuz yasin'i bitirdi bunun yüzünden.

podolski, jose, carole, jpk hepsi bos transferler

sabri'nin sözlesme uzatilmasi bile bos

bunlari alacagina 2-3 tane ilk 11 oyuncusu alsalardi takim en az 2-3 level atlardi (örn. eboue ayarinda sag bek, nonda/baros ayarinda forvet, keita/bruma ayarinda sag acik)

sportif acidan en büyük hata ve sorumsuzluk hamza'nindir benim gözümde. kadroyu en iyi o taniyor ve yönetimden transfer istemeliydi.

podolski'yi de kim aldiysa dava acilmalidir. tamamiyle bos bir transfer. en iyi oyuncumuz yasin'i bitirdi bunun yüzünden.
Aptalsın demek ki

Higuain haberi yapan resmen taraftarin ustune oynuyor ulen insanin mal olmasi lazim higu en az 30 40 milyon

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cüneyt Tanman: "Sabri, hiç pazarlık yapmadığını, söyledi. Kendisi görüşmedi ama menajerleri sağ olsunlar günlerce pazarlık masasındaydılar"

Nevzat Dindar ‏@nevzatdindar 16 sa.16 saat önce Başkan sırf taraftar mutlu olsun diye Pato için bir girişimde bulundu.. Nasıl bir maliyet çıktı biliyor musunuz? 30 milyon euro..

Nevzat Dindar ‏@nevzatdindar 16 sa.16 saat önce Sayın Özbek Galatasaray'ın yarınlarını kurtarmak için önemli işler yapıyor.. 24 saat kulübü takip eden bir muhabir olarak görüyorum..

nevzat buyuk dusunuyor. baktı gstv çalısanlarına adam gibi çalıstırmayarak para yağdırıyor bir yalıyım belki bizede oradan bişey düşer umuduyla işe koyulmus

Bu konya maçıda kaybedilirse ortalık daha da karışır.Bu sefer floryaya bir protesto yürüyüşü düzenlenir inşallah.Bir şekilde bizim bu otelcilerden kurtulmamız gerek.Transferi de geçtim sneijder elden gidiyor.Ona üzülüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt