Transfer Nöbeti(ARŞİV 25) - Sayfa 370 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 25)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla hocam bana da hiç gerçekçi gelmiyor hele ki bizim Hamza'nın maçsonu açıklamalarından sonra.Yönetim böyle olursa taraftarla maytap geçen de çok olur. Şu Denayer bile hala açıklanmadı 2 tane adam alıcaklarını hiç sanmıyorum. He son gün transferleri Pandev gibiyse hiç olmasın diye dedim.

Hayırlısı olması gerek olmalıda.

Valla hocam bana da hiç gerçekçi gelmiyor hele ki bizim Hamza'nın maçsonu açıklamalarından sonra.Yönetim böyle olursa taraftarla maytap geçen de çok olur. Şu Denayer bile hala açıklanmadı 2 tane adam alıcaklarını hiç sanmıyorum. He son gün transferleri Pandev gibiyse hiç olmasın diye dedim.

Bu saate yat en iyisi değmez şuan.

Yalniz cullanmayin da carole ayarinda bi sagbek birde campbell gelirse fena bir transfer donemi olmaz..carole jose denayer sagbek ve campbell gayet iyi transferler olur

Ulan millet messi neymar olan kadroya suarez alir biz burak kuser umut sitma olur sabrinin cildi bozulur diye adam alamiyoruz. Cildiracam valla.

demekki bu forumda transfer isteyen bizler galatasaray taraftarları içinde yüzde 5 lik bir dilime sahipmişiz !!! dengeler kralı öyle dedi !!

Podolski umut yüzünden yerinde oynayamıyor.
Sneijder kırmızıdan sonra asli görev bölgesine döndü ve 2 gol attı.
sabri sağ beki yine otobana çevirdi ama 2 asist yaptı diye konya'ya karşı büyük övgü aldı.
3 kupamız var.
şampiyon kadro var.
konya maçı belirleyiciydi.takım über oynadı.
transfer olmaz artık. olsa da oynatmıyor zaten hazma.
bundan sonra ciddi rakiplerde görüşmek üzere hazma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt