Transfer Nöbeti(ARŞİV 25) - Sayfa 372 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti(ARŞİV 25)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gros ve kübayı 6-7 milyona aliriz paket olarak benim zaten gonlumdr istedigim bu

Muslera
Gros denayer chedjou carole
Melo selcuk
Kuba sneijder poldi
Burak

Hücum hatti acik ara ligin en kuvvetlisi olur

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bosverin kampeli yahu polonyali kübe alman grosu alin bunlardan hayir gelir disiplinli adamlar kendini sahaya veren tipler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günaydınlar olsun arkadaşlar ben de dahil sag bek icin bağırdık durduk ama masallah 2 haftadir sabri takimin en iyilerinden 3 asist yapti gidiyor geliyor ozellikle ikinci yari da topu gidip alisi var melonun hatasindan sonra muazzam bence biz ISIMLERE TAKILIYORUZ yanlış şimdi buak gitse burda ki futbolu cooook bilen arkadaslar ooh kurtulduk diyecekte daha iyi gelmedikten sonra nereye kurtuldun selcuk burak masallah iyiler ama burak hala topu iyi tutamiyor ileride ama farkli ozellikleri var bizim en buyuk sorunumuz sag acik orada bir oyuncumuz yok (umut bulutu isid kacirsin da :) kurtulalim) podolski kac haftadır vasati asamiyor ama bakiyorum tek kelime yok umut bulut pres yapıyor podolski de o da yok (umut bulut berbat bu arada pres yapiyor diye ovdugum anlasilmasin) eksiklerimiz sag acik (gol ozelligi olan) ve stoper ve podolskinin artik formuna kavuşması tabi melonun da korkak top oynuyor bence hazir değil bu arada sneijder masallah cok çok iyi eleştirmistim kilosundan dolayi ama süper Alllah onu korusun inşallah. Lütfen arkadaşlar isimlere takilmayin yorumlarinizi okuyorum hala sabriye laf edenler var yazik ya resmen kıskançlık başka birşey değil once podolskiye meloya umuta laf edelim sobra sneijderin burakin selcugun hakkini verelim sonra gelelim sabrilere baltalara vesaire.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt