Transfer Nöbeti (ARŞİV 31) - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu evlatçılığı ve adamcılığı bi bıraksak da artık futbol düşünsek olmaz mı? Arda'nın ölüsü Malhandadan iyidir ama ne şamın şekeri ne arabın yüzü be kardeşim başka futbolcu kalmadı ise dön altyapına bak civanmert ATALAY BABACAN duruyor orada. Koşan basan her yere her topa giren CELİL YÜKSEL'i adanaspora peşkeş çektin. Adam eksilten, asist yapan, gole bir adım kadar yakın ALİ YAVUZ KOL kirada, allahtan Ergün Hoca oynatıyor da gelişim gösterecek. Şimdi bu ve bunun gibi cevherler var altyapında hala arabın, futbol magandasının peşindesin. Biz kendi yetiştirdiğimiz bu gençlerimizin değeri bilmezsek bizden bir baltaya sap olmaz.
Celil mi PUHAHAHAHAHAHAH

Arda bu takıma kaos ve zarardan başka hiçbir şey veremez. Taraftarları ikiye böler. Zaten 3 senedir top oynamıyor. 33 yaşında. Oynadığı her kötü maçta ıslıklanır. Fatih hocaya olan saygı azalır. Taraftarlar takımdan soğur. İsteyenler neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim.

Arda bu takıma kaos ve zarardan başka hiçbir şey veremez. Taraftarları ikiye böler. Zaten 3 senedir top oynamıyor. 33 yaşında. Oynadığı her kötü maçta ıslıklanır. Fatih hocaya olan saygı azalır. Taraftarlar takımdan soğur. İsteyenler neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim.
Bu yazdiklarin arda gelince olacak seyler degil su 2 senedir olan seyler belhanda ile... Poldinin sinonun ölü hali gelsin oynar diyenler vardi ben de ardayi bu yüzden istiyorum capitaomuz evladımız gelsin ölü haliyle oynasın!

Şu evlatçılığı ve adamcılığı bi bıraksak da artık futbol düşünsek olmaz mı? Arda'nın ölüsü Malhandadan iyidir ama ne şamın şekeri ne arabın yüzü be kardeşim başka futbolcu kalmadı ise dön altyapına bak civanmert ATALAY BABACAN duruyor orada. Koşan basan her yere her topa giren CELİL YÜKSEL'i adanaspora peşkeş çektin. Adam eksilten, asist yapan, gole bir adım kadar yakın ALİ YAVUZ KOL kirada, allahtan Ergün Hoca oynatıyor da gelişim gösterecek. Şimdi bu ve bunun gibi cevherler var altyapında hala arabın, futbol magandasının peşindesin. Biz kendi yetiştirdiğimiz bu gençlerimizin değeri bilmezsek bizden bir baltaya sap olmaz.
Iniesta moustapha door'u unutmussun

Bu yazdiklarin arda gelince olacak seyler degil su 2 senedir olan seyler belhanda ile... Poldinin sinonun ölü hali gelsin oynar diyenler vardi ben de ardayi bu yüzden istiyorum capitaomuz evladımız gelsin ölü haliyle oynasın!
Yav Şıno ve Poldi'nin profesyonelliği ve kalitesi Arda'nınki ile bir mi? Adam kıçı göbeği büyütmüş futbolu kafasında bitirmiş. Futbolundan çok talk showlarla kavgalarla gündeme gelen birisi. Survivor'da bile başarılı olamaz şu haliyle.

Nedeninide aciklarsan

1. 2011 de kalacak mı gidecek mi derken takımdan transferin bitimine az bir süre kala ayrıldı.

2. Tescilli Galatasaray düşmanı Acun, Rıdvan gibi şahıslar hep çevresinde oldu.

3. Futbol dışı siyaset, ekonomi gibi konularda bilirkişi gibi yorumları çıktı.

4. Milli Takım da prim olayı ile gündeme geldi.

5. Gazeteci dövdü. Yine olsa yine yaparım dedi.

6. Komik teklif diye bize transferinin yolunu kapattıktan 1 sene sonra , Şampiyonluk yarışında rakibimiz Başakşehir’e transfer oldu.

7. Milletin eşine sosyal medyadan yürüyüp, silahla hastane bastı.

@Alpay Asma nın yazdıkları yeter de artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt