Transfer Nöbeti (ARŞİV 31) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlginç bir yaklaşım. Haksızda değilsin. En büyük Arda karşıtlarından biriyim fakat adamın sessizliği bünyemde "Arda madur oluyor" psikolojisi yaratmaya başladı. Üzülmeye başladım bu durumuna.

Türkiye'de savaş gibi futbol. Sadist mazoşist ruh halleriyle herkes birbirine acı çektirmek istiyor sosyal medyada. Dostane bir ortamda geçen bir mücadele değil. Öfkenin, haksızlıkların olduğu, saha içinde kavgaların yaşandığı, Ali Koç'un Fatih Terim'i gördüğünde renginin attığı, basına açıklamalarıyla herkesin birbirinden arkasından salladığı, saha içinde ve dışında kazanmak için her türlü hile-hurdanın yapıldığı bir arena. Normalde şakacı adamlar Ebouler, Ndiaye'ler saha içinde birbirinin boğazını sıkacak hale geliyor. Bu duygular Türk futbolunu yaşayan duygular. Bunlar temelinde var oluyor Türk futbolu. Bu gerçekleri kabul etmeyip hayal dünyasında yaşamak hayal kırıklıklarına uğratır bizleri.

Transferi yönetim yapsin zaten başarısız olursa hoca topu yönetime atacak en azından daha çok isabetli transfer yaparız daha az para harcarız ..

diğer dediklerine şaşırmıyorum ama fatih terim'i istememene şaşırdım
Mersin maçından sonra Tüpçüye sayıp saydırıp aylar sonra hiçbir şey olmamış gibi laylaylom gülücükler saçması, hepsiburada reklamına çıkıp Aysal'a gönderme yapması, transferden anlamaması, takıma top oynatmaması, Avrupa'da rezillikler yaşatması, her yenildiğinde bahaneler üretmesi, forma adaletinin olmaması, manevi evlatlarından vazgeçememesi, gençlere güvenmemesi, sürekli saha dışı olaylarla gündeme gelmesi, başkanları bile takmaması... Daha uzayıp gider bu liste.

Arda'nin gelisinden kuşlar memnun değil gibi gözüküyor
Ardanın gelişinin mantıklı açıklamasını yap geçtim ahlaksızlığını gece kulüplerinde evli kadınlara asılmalarını gazeteci dövmelerini felan sportif anlamda 2 senelik formuyla ne verir takıma söyle bakalım senin kuş dediklerin böyle bir hamlenin ve kaosun şuan takıma hiçbir faydasının olmadığı bilen futboldan anlayan insanlar asıl sizin ne mal olduğunu görücez durun bakalım

Yav şu twitter Galatasaraylılığını bi bırakın. 10 puan geri düşmüşün şimdiye kadar Taylan ve Emre Galatasaray seviyesinde 2.yarı bel bağlanacak ne yapmış 10 numara pozisyonunda.

Adamlara haddinden fazla yük verip kaybetmeyelim elimizdeki oyuncuyu
Alternatif olarak dedim hocam orada zaten belhanda ya da feghouli de olabilir . Twitter kullanmıyorum saygilar

Amma Galatasaray düşmanı var bu sitede. Ne futbolcu, ne teknik heyet, ne scout hiçbirşey bırakmadınız. Birkaç kişi bir iki like alacak diye şempanze vari tuşlara basıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt