Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi şu Ostersund denen takıma turu geçecek kadar ama piyasayı karıştıracak bir oyunla yenilelim ki şu tv de kasılan başkan bozuntusu orta sahasız o yaptığı transferlerin bir yerinde patlayacağını görsün.Yoksa bunlar kelepir bir adamı getirir bütün sezon kıvranır dururuz yine her maç gol mü yenir diye

bu transferler sonra sanmiyorum cürük armut alsinlar oraya ilaki iyi bira adamin pesindelerdir.

Bütceye göre hareket ediliyordur herhalde. Bu paraları biz tak bir anda vermiyoruz sonuçta beyler kulüp veya oyunculara. Bonservisler taksitlendiriliyor ki bu normal yani.
Hersenede bu şekilde yeni takımda kurmuyoruz üstelik.

Alt yapı eğitime yatırımı uzun vaade olmazsa olmazsımızdır zaten. Bunu ama ancak pro sportif direktörin kontrol altında olur. Topu bomba ile karıştıran yöneticilerimiz ne anlar elit alt yapı düzenlemeden. Fatih terim bir iki üç jenerasyona el atı bak meyveleri gözükmeye başladı.
U17 milli takımının avrupa şampionasında yarı final oynamış 6-7 banko oyuncu sayısı ne demekdir ağa.
Görende ülkede bizden başka kulüp yok zanedecek :) bunu işde otomatiğe bağlayıp eğitim ve ilgiyide daha da yukarılara taşıdık anda piyangoyu tuturmuş oluruz. Bunu en elit seviyede yapacak camia da biziz bence eğitim kültürümüzden dolayı.

50% alt yapıdan kurulu olmalı takım istikrarlı şekilde en az. Geri kalanlarada iyi-üst seviye oyunculara harçarsın.

+ 1905

Hep diyorum bizim çocuklar ufak yaşlarda Avrupa'nın en yetenekli futbolcuları

ama ne oluyorsa U19'dan sonra bu çocuklar daha da gelişemiyor ve biz de futbolu öğretemiyoruz

çünkü öğretebilecek hocamız yani koca ülkede futbol bilen yok

Mesela Riekerink geçen sene Semih'e nasıl pozisyon alacağını nasıl top kontrol edeceğini öğretmeye çalışıyordu şaka gibi

Maalesef onu da harcadık keşke hiç hocalık işine bulaşmayıp altyapıda kalsaydı

ama dediğin gibi bu altyapı işini yaparsa ancak GALATASARAY yapar

aynı bu ülkeye futbolda yeniden Avrupa kupası getirecekse yalnızca GALATASARAY getirebilir gerçeği gibi

1 ortasaha diyorsunda de jong kadro dışı tolga-selçuk-donk var sadece şuan bir tane daha alsan 4 ortasaha olucak yetermi bence yetmez ayrıca donk da gitmeli 2 adam şart bize biri genç ucuz maliyetli bir oyuncu olabilir.

Valla o kadar çok para harcadılar ki reis transfer için kesin olması gereken 1 orta saha ve bekleri hallederler diye düşünüyorum

Dediğin gibi belki kiralık maliyeti az joker bir orta saha kiralanabilir

bana kalsa Belhanda hic gelmeyecekti, Sneijderi kadroda tutup düzgün kanat oyuncusu alacaktik

ama yapacak birsey yok, Tudor istedi herhalde, Sneijderi de yollamaya calisiyorlar, maliyeti biraz fazla olsada abartmaya gerek yok
bu tudor efendinin neyine güvenip böyle her istediği adamı uçuk maliyetlere rağmen alıyorlar sanki mourinho. ya başarısız olursa dye düşünmüyorlar mı ulan fatih terimin nazı bile bu çakma conte kadar çekilmedi. rezillik

Giden Cheju, Poldi, Bruma, Sabri, yakın zamanda muhtemel gidecekler De Jong, Balta olduğunu düşünürsek maaşta çok bi değişme yok sanki şimdilik. Önemli olan bu kadar para döktüğün adamlar hakkaten bu paraları eder mi bence sıkıntı burda.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

De Jong 2.5
Hakan 1.2
Tarık 1.5
Donk 1.5

Bunları bi yollayabilsek çok rahatlayacağız maaş bütçesi açılacak

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

öylesi cok güzel olurdu ama bir selcuk gercegi var adam yerini garanti etti bile.
cok cakal herif, gecen futbolcular isyan edince tudorun yaninda yer aldi.
bu yüzden 2 orta zor ama olursa güzel olur.

Bende tam tersi Selçuk'un yerini garanti görmüyorum

şimdi Tudor oynatmaya karar verse bile Selçuk'u

eğer Selçuk bildiğimiz etkisiz eleman olmaya devam edecekse bu taraftar onu oynatmaz

Büyük protestolar çıkabilir ki öyle de olmalı

1 ortasaha diyorsunda de jong kadro dışı tolga-selçuk-donk var sadece şuan bir tane daha alsan 4 ortasaha olucak yetermi bence yetmez ayrıca donk da gitmeli 2 adam şart bize biri genç ucuz maliyetli bir oyuncu olabilir.

Josueyi alsak ne dersin renktaş bence uygun maliyetiylede oyuncu özellikleriylede faydalı olacaktır.

Bende tam tersi Selçuk'un yerini garanti görmüyorum

şimdi Tudor oynatmaya karar verse bile Selçuk'u

eğer Selçuk bildiğimiz etkisiz eleman olmaya devam edecekse bu taraftar onu oynatmaz

Büyük protestolar çıkabilir ki öyle de olmalı

selcuk olsun olmasin 2 orta saha sart.
zaten selcuk en fazla ne kadar oynar bu sezon ondan sonra bye bye.
bu yüzden bikere alinmali 2 oyuncu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt