Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 356 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
trezeguet diye tutturmayıp henry i aldınız diye sevindik aman ha yönetim sakın yanlış yapmayın yarın sabah kalktığımızda henry opsiyonlu kiralık trezeguet başka takımda olsun inşallah ve sonra 8 numaraya geçmiş olalım,hatta bide belhanda satılıp 2 tane box to box alsak biri ndiaye olcak kesinde mesela fernando-bennacer-ndiaye gibi yarın hayırlı bi haber gelir inşallah herkese iyi geceler...

Hırvatların nüfusa baktım 4 ,5 milyondan az herifler finalde.Sonra hafızamı yokladım tarattım nüfusu bu kadar az olupta final oynayan başka bir dünya ülkesi olmadığını keşfettim.Buradan bu genleri evlatlarına veren hırvat baba ve anneleri kutlarım.

Bu dünya kupası şunu kafamıza vura vura göstermiştir ki orta sahan iyi ise anasını ağlatırsın rakiplerin.Bakınız modric- rakatic ve bakınız pogba-kante bizde bir adet fernando var yanına sağlam bir 8 yani keşke selçuğun ilk yılı gibi biri olursa direkt 2. kim olacak acaba muhabbetine odaklanabiliriz.Çünkü Şampiyon olacaığımız kesin.İyi bir orta ikili demek maça nerde yada kimle olursa olsun 1-0 hatta 2-0 önde başlamak demek.Bunu İmparatorumuzun gördüğünden eminim.Biz bile bu eksikliğin farkındaysak hocamız hayli hayli farkındadır.Umutlarımızı koruyalım büyük GALATASARAY taraftarı

8 numara kim olur renkdaşlar dönüp dönüp aklıma 8 numara transferi geliyor önümüzdeki sezon için gerçekten belirleyici olacak ...

Buarada bu sene Galatasaraydan bir cacık olmaz diyen sözde!! Galatasaray taraftarına seslenmek istiyorum.son 20 yılda 15 şampiyonluk gördük.Son 20 yılın 20 sinde de Galasaray batttı batacak haberleriyle büyüdük.Ama ilk şunu öğrendik rengine ,armasına Metin oktayına Fatih Terimine aşık olduğumuz Aslan Armalı Takımımızdan Galatasarayın olduğu her kulvarda UMUT vardır.Bunu öğrenemediysen bu senin ayıbındır kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt