Transfer Nöbeti (ARŞİV 4) - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda'nın yeni sezonda 11'de olacağını hiç sanmıyorum, Fatih hoca zaten ropörtajlarının bazısında belli ediyor gayet. 3-5 bakılmadan gönderilmesi lazım. Ndiaye geri gelecekse 10 numarada oynar, 8 numaraya adam gibi çift yönlü bir oyuncu alalım. Ndiaye süper oynamış gibi bir algı var biraz, kaybolduğu maç sayısı iyi oynadığı maçlardan daha fazla genel olarak. Onun da suçu değil o mevkinin adamı hiç değil bence. Oyun temposunu ayarlayacak, takımın atağını olgunlaştıracak falan uymuyor hiç.

Ndiayenin eksikliğini ben en çok osmanlı maçında farkına varmıştım.Orta yuvarlak bomboştu ve osmanlı haldır haldır göbekten akıyordu.Ndiaye ne olursa olsun orayı iyi kapıyordu.Sonra mucizevi bir şekilde donk çıktı piyasaya

Trezeguet istenmeyecek bir adam değil önemli olan ne şartlarda alınacağı eldeki yabancı sayısı nereye gidiyor buna bakmak gerek kadro planlaması çok önemli kadroda kanat oyuncusu bolluğu var hatta öyle zaman gelir ki Linnes -Mariano önlü arkalı bile oynar o kadar ki zenginsin bu konuda Trezeguet de bu kadar ısrar varsa Garry gidiyor olabilir bahsedilen süprizler olabilir muhabbeti de sanki bu...

futbol takımı hem teknik hem idari açıdan emin ellerde.

kim alınmış kim satılmış hiç ilgilenmiyorum, tek bildiğim şey imparator işini bilir.

Dh2QxqKX4AMvhkt.jpg
irz dusmani gibi bakiyor bu figo
Mr. Burns ve Quagmire Karışımı birşeyquagmire2.jpeg

Tafomuz belli Muslere Bülent var Serdar diyelim.Popescu yok işte elzem tecrübeli teknik biri lazım.Copene var Mariano K hakan var Nagotomo.Suat fernando reyis dersek euro yok o yüzden oraya elzem şekilde yine bir 8 şart.Okan Feguli desek Solda Gary hakan gomis ama Arif yok kafasında trezeden Arif yaratmak olduğunu düşünüyorum.Bu taktikle ligte kimse karşında duramaz doğru dokunuşlarla ama şl olmaz adamlar defansa 70 80 milyon veriyor ama uefada 2. bir kupa neden olmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt