Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transferin kapanması iyi oldu boşverin. Bu seneyi en ağır şekilde rezil olarak bitirip sezonu tamamlayalım zaten yeni gelecek adamlarda burda rezil olacaktı. Sezon sonu dursun, denizli, umut, burak, sabri, hamit paketi yapıp okyanusun dibine gömeriz umarım

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reis haklısın da ne yapalım etki edemiyoruz ki kulübe, hayatta ki felsefem elimden birşey gelmeyen işler için kendimi hiç üzmem. Ha ne oldu hayatımda bana neşe veren, keyif veren bir ritüel yok oldu. Artık Galatasaray maçlarını izleyemiyorum, izlersem de koltukta uyuyakalıyorum. Elimden bir şey gelmediği için artık umursamıyorum, komik geliyo hatta bu başkanın yaptığı açıklamalar olsun, Denizli'nin saçmalıkları olsun. Seneye Digiturk'de almayacağım, zaten izlemiyorum boşuna para vermeyelim bari...
valla soğumak istemiyorum ya takımdan yazık günah be ben bu takım için herşeyi yaparım bir laf vardır Avrupa bizim işimiz kimse kıçını yırtmasın diye.. bu laf tarih olmak üzere .. sinirli bir insan değilim zor sinirlenirim ama Dursun özbek karşıma çıksa net söylüyorum komaya sokarım

Transferin kapanması iyi oldu boşverin. Bu seneyi en ağır şekilde rezil olarak bitirip sezonu tamamlayalım zaten yeni gelecek adamlarda burda rezil olacaktı. Sezon sonu dursun, denizli, umut, burak, sabri, hamit paketi yapıp okyanusun dibine gömeriz umarım

En azından yalan söylemeyip rezil olsaydık

Dursun transfer dönemin 1. gününde para yok transfer yapmayacağız deseydi kimse bu kadar tepki vereceğini zannetmiyorum

Bir başkan bu kadar yalancı olmaz

renktaş göbek delen burak 2019 a kadar bizimle veya ona yakın bişey söyleyeyim rakibimiz lazio ve bizim forvetler umut-burak...

gibi?:063:

Yok renktaş ne gibisi 111 yıllık kulübü ne hale getirdiler. Bizim Başkanlarımız kadar kötü yöneten sadece demirörendir.
abi benim istediğim çok değildi Linnes ayarında iki oyuncu maliyeti fazla olmasın Hamit Tarık jpk umut gibiler de gitsin .. istediğim buydu be bunu bile yapmadınız kimse yapamadılar demesin yaz döneminde uyudular resmen hainler..

linnes'i deneyeceklerdir.
Billiyorsunuz bizim kültürümüzde joker oyuncu hep vardır.
bir oyuncu bir bölge için alınır ve neredeyse hiç o bölgede oynamadan köreltilip taraftarın önüne atılır--->yollanır.
benim gordugum kadar ile linnes ayaga denk bir oyuncu, ortada yapabiliyor ee kanatda idare ederdik 6 ay, forvet lazim net bir sekilde.
fakat artik gecmis olsun, bu saatden sonra bize sadece bunu diyebiliriz

abi benim istediğim çok değildi Linnes ayarında iki oyuncu maliyeti fazla olmasın Hamit Tarık jpk umut gibiler de gitsin .. istediğim buydu be bunu bile yapmadınız kimse yapamadılar demesin yaz döneminde uyudular resmen hainler..

Abi öyle bir transfer için beyin lazım bizimkiler gidip bir oyuncuyla pazarlığı yapıyor yapıyor yapıyor fiyatı düşünce "uefa kriterleri nedeniyle alamıyoruz" diyor. Kısacası bütçemize göre oyuncu bulamıyoruz.

Şu son 3 ay büyük olaylara gebe.
-Denizli ve burak'a saldırı
-Sahaya inme
-Dursunun oteline saldırı bunların hepsinin olabilme ihtimali var.

Abi öyle bir transfer için beyin lazım bizimkiler gidip bir oyuncuyla pazarlığı yapıyor yapıyor yapıyor fiyatı düşünce "uefa kriterleri nedeniyle alamıyoruz" diyor. Kısacası bütçemize göre oyuncu bulamıyoruz.
Sebastian Haller Famara spalvis üçünden biri gelebilirdi bana maval okumasınlar bu iş burda bitmiş Dursunun başkanlığı bitmiştir an itibariyle.. Ayrıca divan kurulundaki Horoskoplar olmasa biz yükselişdeydik şu an

Şu son 3 ay büyük olaylara gebe.
-Denizli ve burak'a saldırı
-Sahaya inme
-Dursunun oteline saldırı bunların hepsinin olabilme ihtimali var.

Bunu kim yapacak ?

Galatasaray taraftarlari arasinda elle tutulur tek olusum uA.

Onlarinda bariz sekilde yonetimden para yedigi belli.
Bu zamana kadar ses cikarmayanlar bundan sonrasina da cikarmaz.
Para ugruna Galatasarayi satan bir olusum.

Hep böyle oluyor bizim talihimiz. Yıllardır uzun yıllar başarılı oluyoruz, tam farkı açacekken bir şeyler oluyor. Türkiye' nin Bayern Münih' i gibi olacakken yine olamıyoruz. Arka arkaya şampiyon oluyoruz, Avrupa' da göreceli olarak başarılı oluyoruz sonra tam fark açılacak, yabancı sınırı oluyor, teknik direktör gidiyor, başkan değişiyor. Sonra bizim fark açmamızı sağlayacak her şey tekrardan serbest hale geliyor. Yıllardır bu farkı açtrmadılar. Tabi yıllardır süre gelen başarısız başkan seçimleri, teknik direktör seçimleri de buna katkı sağladı. Ama hep aynı senaryo.

Sonra bir 5 sene boşa gidiyor ve biri gelip tekrardan diriltiyor. O nedenle sanırım 5 sene beklememiz gerekecek eski günlerimize dönmek için..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt