Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 231 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazdık abi yazdık. Muğdat tercih edildi. 1.5 milyon euro hiçbirşey.

# Barış Alıcı

Barışı hiç izlemedim.İnşallah potansiyelli değildirde ellerinde patlar.

Hem bizim altyapıdan hemde böyle farklı takımlardan denenebilir gençler varken muğdat gibi bir adamın transferi çok ciddi bir hatadır.ileride yapılacak transferlere bir referanstır. Öyle yok kupada oynar yok şu kadar oynar diyerek geçiştirilecek bir transfer değildir. Fatih terimi her zaman bizim efsanemizdir..Her zaman savunurum.Fakat Galatasarayın menfaati için artık senelerdir aynı hataları yapmakdan kaçınmalı.egosunu bir tarafa bırakıp danışmalı.

belhanda, maicon,feg
geçen sene bu üç adamın yerine verilen paraları hakedecek doğru transferler yapılsaydı geçen sene en az 10 puan farkla şampiyon olurduk.Bu senede şu transfer döneminde hem ilk 11 e hem alternatif olarak üç,beş nokta transferle işimizi bitirip yolumuza devam ederdik.

Ama bizim başımıza öyle çapsız adamlar geliyorki bunun tarifi yok.
Yahu şu belhanda ve maiconu hiçmi izlemediniz..Sokaktan ortalama futbol zekasına sahip adamı getir bu adamların üç maçını izlesin 3 milyon vermez.
feg hadi çok iyi performans gösterdiği dönemler var.Bir nebze anlaşılır.Gerçi feginde son dönemdeki maçları izlense oda alınmaz.

Hdi bizim başımızdakiler çapsız ulan feg denen tpoçu sen hiç kendine baktın mı..Hangi yüzle 4 milyon istedin.Neyine güvenerek istedin bu parayı..Buda farklı bir tartışma konusu.

Yemin ederim ffbden dolayı, yabancı sınırından dolayı, eldeki yetersizlere hiçbir talibin olmamasından dolayı ağız tadıyla ne kadro kurabiliyoruz nede oyuncu önerisi yapabiliyoruz.Bunları geçtim bu sorun olmasa başımızdakilerin ne kadar doğru transfer yapacağıda soru işareti..

Yani sıkıntı büyük...

İsmail Çipe bu fırsatı iyi kullansın Taffarel gibi bir kaleci antrenörünü bir daha zor bulur. Eğer teknik ekip tarafından yeterli görülürse 2. kalecimiz olabilir. 3. kaleciyide alt yapıdan koyarız. Anadolu kulüplerine para bayılmaya gerek yok.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail Çipe bu fırsatı iyi kullansın Taffarel gibi bir kaleci antrenörünü bir daha zor bulur. Eğer teknik ekip tarafından yeterli görülürse 2. kalecimiz olabilir. 3. kaleciyide alt yapıdan koyarız. Anadolu kulüplerine para bayılmaya gerek yok.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kiralanmali ahbab

Carole satılır birde şu Osman Tarık gibi bir kaç taneden de az zararla kurtulabilirsek 2 transfer daha olabilir, bir de 2 oyuncuda altyapıdan buraya katabilirsek bu sıkıntılı zamanda ilaç gibi gelir.

Edit : Bir de elimizde Muğdat var lig için bu listeye onuda eklemek gerekir.

Muslera
Mariano - Nagatomo - Linnes
Maicon - Serdar
Fernando - Donk - Selcuk - Belhanda
Feghouli - Sinan - Garry - Henry
Gomis - Eren

Ligde kullanacak 16 futbolcumuz var yaw bunlardan biride Selcuk :(

Merhaba arkadaşlar,

geçen yaz transfer dönemi aranıza katılmıştım ve zaman buldukca offline okumaya çalışıyorum.

Ama genel bir negatif sinerji oluştuğu için kendimi yazmak zorunda hissettim. Oyuncularımıza bazıların fazla haksızlık yaptığını düşünüyorum.
Eksiklerimiz elbette mevcut, kimse aksini söyleyemez. Ama bu kadro geçen sene şampiyon oldu ve üstelik rakiplerin bu transfer dönemi güçlenmedi, biz ise kadromuzu koruyabildik.

Gecen yaz Belhanda transferinin fiyasko olacağını kendi açımdan belirtmiştim ama dün bile iyi oynamasına rağmen kendisi hakkında bir algı oluşmuş eleştiriliyor.

Maicon için adam kaçırıyor, Şampiyonlar Liginde bizi yakar deniliyor ama dünyada adamını kaçırmayan stoper bulabilirmisiniz? Stoper hızlı olacaksa Barcelona Piqueden vazgeçmeli bir an önce.

Birde Ndiayeyi istemeyen kitlemiz oluşmuş. Nedeni nedir anlayabilmiş değilim bana sorarsanız. Para kazandırmasını bir yana bırakarak, Ndiaye orta sahaya level atlatacak bir oyuncu. Tam aradığımız isim aslında.

Bence ortalığı yangın yerine çevirmenin kimseye faydası yok. Oyuncularımız hakkında yaratılan algılardan bir an önce kurtulmamız gerekir.

Ndiaye ve Denayerle transfer dönemini kapatabiliriz, hiç bir sakıncası yok benim açımdan. Denayere de sürekli stoper değil tarzında mesajlar gönderiliyor. Yapmayın etmeyin, bizim ilerde her dönem oyuncu satacak durumda olmamız gerekir. Bu yüzden gelişime açık oyuncuları almalıyız elbette.

Merhaba arkadaşlar,

geçen yaz transfer dönemi aranıza katılmıştım ve zaman buldukca offline okumaya çalışıyorum.

Ama genel bir negatif sinerji oluştuğu için kendimi yazmak zorunda hissettim. Oyuncularımıza bazıların fazla haksızlık yaptığını düşünüyorum.
Eksiklerimiz elbette mevcut, kimse aksini söyleyemez. Ama bu kadro geçen sene şampiyon oldu ve üstelik rakiplerin bu transfer dönemi güçlenmedi, biz ise kadromuzu koruyabildik.

Gecen yaz Belhanda transferinin fiyasko olacağını kendi açımdan belirtmiştim ama dün bile iyi oynamasına rağmen kendisi hakkında bir algı oluşmuş eleştiriliyor.

Maicon için adam kaçırıyor, Şampiyonlar Liginde bizi yakar deniliyor ama dünyada adamını kaçırmayan stoper bulabilirmisiniz? Stoper hızlı olacaksa Barcelona Piqueden vazgeçmeli bir an önce.

Birde Ndiayeyi istemeyen kitlemiz oluşmuş. Nedeni nedir anlayabilmiş değilim bana sorarsanız. Para kazandırmasını bir yana bırakarak, Ndiaye orta sahaya level atlatacak bir oyuncu. Tam aradığımız isim aslında.

Bence ortalığı yangın yerine çevirmenin kimseye faydası yok. Oyuncularımız hakkında yaratılan algılardan bir an önce kurtulmamız gerekir.

Ndiaye ve Denayerle transfer dönemini kapatabiliriz, hiç bir sakıncası yok benim açımdan. Denayere de sürekli stoper değil tarzında mesajlar gönderiliyor. Yapmayın etmeyin, bizim ilerde her dönem oyuncu satacak durumda olmamız gerekir. Bu yüzden gelişime açık oyuncuları almalıyız elbette.
bu forumu okurken acaba fenerbahceliler mi yorum yapıyo diyebiliyo insan,aşırı mükemmelliyetçilik var ve ergen aklıyla yazanlar mevcut ne yazıkki.

915430.jpg

slm

Barcelona B takımı gibi bizim de alt liglerde sadece altyapı oyuncularımızı profesyonel ligde oynatabileceğimiz bir takım kurma hakkımız var mı ? Oyuncularımız sürekli kendi yaş kategorilerinde değil de normal bir ligde sürekli mücadele etseler gelişimleri açısından güzel olurdu. FFP olsun veya olmasın altyapıya yatırım yapmak zorundayız. Avrupa'da sıradan takımlar bile çift haneli bonservisleri kolaylıkla verebiliyorlar artık...
Guzel fikir. Sanıyorum musaade yok ki, oynamıyorlar. Olsa pilot takım aranacagına kendi takımımızda alt liglerde oynarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt