Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 232 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barcelona B takımı gibi bizim de alt liglerde sadece altyapı oyuncularımızı profesyonel ligde oynatabileceğimiz bir takım kurma hakkımız var mı ? Oyuncularımız sürekli kendi yaş kategorilerinde değil de normal bir ligde sürekli mücadele etseler gelişimleri açısından güzel olurdu. FFP olsun veya olmasın altyapıya yatırım yapmak zorundayız. Avrupa'da sıradan takımlar bile çift haneli bonservisleri kolaylıkla verebiliyorlar artık...

Var ama ana kulüple aynı ligde yer alamıyor kurallara göre

Yani Süper Lig'e yükselecek derece yapsa bile çıkamıyor o bakımdan kötü biraz

915430.jpg

slm
Boyle pazarlayacagiz Camdal i renkdas her.yolu deniyoruz

İlginç bir yapımız var başarımız biraz artınca hemen kötü dönemler unutulup makul olmayan uçuk beklentilere giriliyor.

Bir kaç sene önce burada Gomis ismi geçtimi Gomis'e laf eden doluydu.

bu forumu okurken acaba fenerbahceliler mi yorum yapıyo diyebiliyo insan,aşırı mükemmelliyetçilik var ve ergen aklıyla yazanlar mevcut ne yazıkki.

bu forumu okurken acaba fenerbahceliler mi yorum yapıyo diyebiliyo insan,aşırı mükemmelliyetçilik var ve ergen aklıyla yazanlar mevcut ne yazıkki.
Katılıyorum kardeşim. Yine gözüme çarpan Carole meselesi var ama sırf Carole değil, genel konuşuyorum.

Kendisi için defolsun gitsin deniliyor. Bu nefret kin niye, bu saygısızlığın sebebi nedir? Carole 2. ligten gelmiş ve kendini denemiş. Olur olmaz başka zararı yok kulübe.
Eksikleri var, en kısa zamanda satılmalı denilmesi gerekirken, sanki düşmanına konuşurmus gibi defolsun yazılıyor. Ben bunu Galatasaraylı olarak kabullenmek istemiyorum. Bunlar bizim değerlerimiz sonuçta. Tarık gibi inatla gitmek istemese bir nevi anlarım o sözleri.

Şöyle olay var, forvet oyuncusu gol kaçırınca olabilir diye yaklaşıyoruz genelde. Stoper oyuncusu hata yapınca insan olduğunu unutup herşeyini yerden yere vuruyoruz. Bu doğru değil bence.

İsmail Çipe bu fırsatı iyi kullansın Taffarel gibi bir kaleci antrenörünü bir daha zor bulur. Eğer teknik ekip tarafından yeterli görülürse 2. kalecimiz olabilir. 3. kaleciyide alt yapıdan koyarız. Anadolu kulüplerine para bayılmaya gerek yok.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ismail Çipe'yi begendim. En azından Eray denen kazmadan çok daha iyi, kalede güven verdi. Ama eksikleri çok. Yerden toplarda zayıf. Valencia karsısında yediği 2 gol de yerden ve yumusak toplardı. Reflekleri iyi, kalede iyi yer tutan bir kaleci bunları yemez. Zamanla daha iyi olacaktır. 2. yada 3. kaleci olarak kalmasını isterim.

Katılıyorum kardeşim. Yine gözüme çarpan Carole meselesi var ama sırf Carole değil, genel konuşuyorum.

Kendisi için defolsun gitsin deniliyor. Bu nefret kin niye, bu saygısızlığın sebebi nedir? Carole 2. ligten gelmiş ve kendini denemiş. Olur olmaz başka zararı yok kulübe.
Eksikleri var, en kısa zamanda satılmalı denilmesi gerekirken, sanki düşmanına konuşurmus gibi defolsun yazılıyor. Ben bunu Galatasaraylı olarak kabullenmek istemiyorum. Bunlar bizim değerlerimiz sonuçta. Tarık gibi inatla gitmek istemese bir nevi anlarım o sözleri.

Şöyle olay var, forvet oyuncusu gol kaçırınca olabilir diye yaklaşıyoruz genelde. Stoper oyuncusu hata yapınca insan olduğunu unutup herşeyini yerden yere vuruyoruz. Bu doğru değil bence.
aynen ,çok haklısın.

ismail çipe bence de çok iyi yolda ama dün yerden o 2 golü de çıkarabilirdi,refleksleri iyi çünkü.ismailin dengesini carole ve takımın uyuşukluğu bozdu

Renktaş aynı zihniyet, aynı muameleyi maalesef amatör branşlara da yapıyor.

Amatör branşlar zarar veriyor dersin, kapansın dersin hadi yine bu fikir özgürlüğüdür ama amatör branşlara veba veya hastalık muamelesi yapmak resmen terbiyesizlik.

vaay hg kral

Carole un ne olduğu üc sezon önce de belliydi, simdi de... Ne diye hala oynatılıp ve verim bekleniyor ki?
Git altyapıdan sol bek oynat daha karlı cikarsin, yada sol kanat i sol bek dene. Ayni olay Selçuk icin de geçerli, 30 sezondur biliyoruz Selçuk un ne oynadigini, ne diye hala genclere o 70 dakika yi degil de Selçuk a veriyor. Anlamiyorum, ve anlamak da istemiyorum.
Bizde hala 25 olunca genc futbolcu deniyor, elin gavuru 17 yaşındaki ni deniyor ve güven veriyor, biz ise ancak 23 yaşına filan varınca sans tanıyoruz bir iki defa 20 dakika o kadar.

Carole un ne olduğu üc sezon önce de belliydi, simdi de... Ne diye hala oynatılıp ve verim bekleniyor ki?
Git altyapıdan sol bek oynat daha karlı cikarsin, yada sol kanat i sol bek dene. Ayni olay Selçuk icin de geçerli, 30 sezondur biliyoruz Selçuk un ne oynadigini, ne diye hala genclere o 70 dakika yi degil de Selçuk a veriyor. Anlamiyorum, ve anlamak da istemiyorum.
Bizde hala 25 olunca genc futbolcu deniyor, elin gavuru 17 yaşındaki ni deniyor ve güven veriyor, biz ise ancak 23 yaşına filan varınca sans tanıyoruz bir iki defa 20 dakika o kadar.
Söylediklerine katılıyorum. Ama oynatılıyor diye düşman muamelesi yapmak, defolsun demek doğru değil sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt