Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 233 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ismail Çipe'yi begendim. En azından Eray denen kazmadan çok daha iyi, kalede güven verdi. Ama eksikleri çok. Yerden toplarda zayıf. Valencia karsısında yediği 2 gol de yerden ve yumusak toplardı. Reflekleri iyi, kalede iyi yer tutan bir kaleci bunları yemez. Zamanla daha iyi olacaktır. 2. yada 3. kaleci olarak kalmasını isterim.

Ya ismail çipe 20 yasimda mi ne tabi cok eksigi var. Gayet normal degilmi? Ama net bir potansiyeli var ve ben bu sene yedek kaleci konusunu cok zorlamanin alemi olmadigini dusunuyorum. Tutup da 2. Kaleciye 3-4 milyon verip oturtmak durumunda kalmayalim. Yedek kaleci icin de yabanci kontenjani kullanmak da bu sene bizim icin aptalca.

Avrupada bizim bu yil bisey yapmamiz cok zor. Bence gidip bursanin kalecisine 4-5 milyon bayılmayalim gereksiz yere.

Bizim gercek bir 8 ve gercek bir 4 numaramiz yok halen.

malesef politik konularda yazma imkanım yok, ama bu Alpay ne içmiş? Erdogan olunca Futbol kalitesi +5 mi oluyor anlamadım, Erdogan Başbakan degilmiydi 2004, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2018 ? nerde basari ey Alpay, dalga mi geciyorsun insanlara dangalak herif

Belhanda - Feghouli - Maicon üçlüsünden en az umudum olan Feghouli.

Zayıflamış, form tutmuş, ilk defa kamp görüyor vb. Haberler umut vermişti biraz ama dünkü maçta da geçen sezona benzer bir profil çizmiş olması üzücü, umarım toparlar.

Feghouli'nin ciddi bir çıkış yakalama ihtimali var, Belhanda'da ise yukarı ya da aşağı pek bir değişim beklemiyorum. Ama Belhanda zaten genel kanının aksine rezalet değil, vasat ya da vasat üstü. 8 numara oynayabilir.

Feghouli'den yararlanmak istiyorsa Hoca, orta sahaya gelip top almasını yasaklamalı. Çünkü 10 topun 8ini kaybediyor ve kaptırdığı topun arkasından koşmuyor bile. Oyun aklı da Belhanda'nın yarısı kadar değil. Tam bir 4-3-3 kanadı gibi ceza sahasına yakın oynamalı, o bölgede gerçekten çok etkili çünkü. Rodriguez hem hızı hem de dikine gidebilme özelliği ile orta sahada top aldığı zaman bunu olumlu kullanabiliyor. O yüzden Rodriguez orta shaaya daha yakın, Feghouli uzak oynamalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burak kardesimiz yukarida belirtmis bende ayni dusuncedeyim, eger hoca alt yapidan hic bir oyuncuya bu sezon sans vermeyecekse benim icin eksi not alir ve bu konuda tum sezon elestirmeye devam edecegim. Bu finansal zor zamanlarda, FFP kisitlamasi varken ve oyuncu grubumuz genis degilken 1-2 oyuncuya sans vermeli. Bu alt yapi oylesine durmuyor orada.

Selcuk ve Carole gibi futbolcularin bizim takimda oynayamayacagini elalem de biliyor. Artik bunlardan beklenti yok taraftarda, hocanin da olmamali. Galatasaray'in gelecegini dusunuyorsa 2 tane 18-19 yasinda olan cocuklari monte etsin yemin ediyorum hic laf etmem. En azindan cesaretli ve genclere sans veriyor diye hatta desteklerim bunu. Hic bir sey de kaybetmez bence. Ama yok Selcuk, Eren, Carole gibiler genclerin onunu kesecekse cidden uzulurum ve hocayi da cesur bulmam. Aynisi Senol Gunes icin de gecerli, olmus 3 yil hala 1 tane gence sans vermemis. Ama Besiktasli olmadigim icin umursamiyorum gerisini.

Göztepe baya iyi takım kurdu.

Beto
Gassama
Kadu
Grillo
Traore
Poko
Borges
Castro
Halil
Ghilas/Transfer
Transfer/Deniz

1 kanat 1 de forvet alırlarsa taş gibi takım olurlar.

Tolga ve Eren capsizlarindan 2ser milyon geleydi iyidi. Carol'le birlikte 6 milyon euro civari bir bonservis geliri olurdu. Bir de Maicon, Fegh veya Belhanda'yi satabilseydik 13-14 milyon euroluk bir bütce ile rahat rahat her ihtiyacimizi giderirdik. Suan bariz para sorunumuz var.

Burak kardesimiz yukarida belirtmis bende ayni dusuncedeyim, eger hoca alt yapidan hic bir oyuncuya bu sezon sans vermeyecekse benim icin eksi not alir ve bu konuda tum sezon elestirmeye devam edecegim. Bu finansal zor zamanlarda, FFP kisitlamasi varken ve oyuncu grubumuz genis degilken 1-2 oyuncuya sans vermeli. Bu alt yapi oylesine durmuyor orada.

Selcuk ve Carole gibi futbolcularin bizim takimda oynayamayacagini elalem de biliyor. Artik bunlardan beklenti yok taraftarda, hocanin da olmamali. Galatasaray'in gelecegini dusunuyorsa 2 tane 18-19 yasinda olan cocuklari monte etsin yemin ediyorum hic laf etmem. En azindan cesaretli ve genclere sans veriyor diye hatta desteklerim bunu. Hic bir sey de kaybetmez bence. Ama yok Selcuk, Eren, Carole gibiler genclerin onunu kesecekse cidden uzulurum ve hocayi da cesur bulmam. Aynisi Senol Gunes icin de gecerli, olmus 3 yil hala 1 tane gence sans vermemis. Ama Besiktasli olmadigim icin umursamiyorum gerisini.
aynı fikirdeyim.selcuk,carole,eren vs.bunlar genclerin önünü tıkıyo net bi şekilde.fatih hoca genclere biraz haksızlık yaptı ne yazıkki...ama onu gencler hakkında bilgilendirmeyenler asıl suçlu.

ozan semih gibi formayı kaparsa,potansiyelinden ötürü devamını fazlası ile getirebilcek biri.ama şampiyonlar ligi var bu sene.yine de ligde şans bulabilir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt