Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 1682 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

ünal aysal ne zaman açıklama yaptı bugün e ... video işinden anlayan bulsun bize bu görüntüyü lütfen heralde 10 dakika öncedir

Kaka da gelirse, bu senen Kadiköye güzel bi galibiyet aliriz , öye bi 5:0 fln, ve fenerbahce 10 mac ceza alir, taraftar tepkisinden dolayi :D

bu sene kadiköyde kazancagiz, inaniyorum!

Herkese iyi bayramlar renktaslarim umarım hepimiz iyi bir bayram

geciririz. Galatasarayimiz 3 puanı alır Kaka' da gelir değmeyin keyfimize.

Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi Piyangosu

UEFA, Galatasaray'ın yıllar sonra mücadele edeceği Şampiyonlar Ligi'nde dağıttığı para ödüllerine hatırı sayılır bir zam yaptı. Devler Ligi'ne katılan takımlar yaşadı...

Buna göre, 16 milyon TL olan gruplara katılım payı 19.1 milyon TL’ye yükseldi. Grup maçlarında alınan galibiyetler için 2.2 milyon TL, beraberlikler için ise 1.1 milyon TL verilmesi kararlaştırıldı.

Takımlar, gruplardan 2. Tur’a çıkmaları halinde ise 7.7 milyon TL kazanacak. Ayrıca çeyrek final ödülü 8.6 milyon TL’ye, yarı final ödülü ise 10.8 milyon TL’ye yükseldi. Avrupa’nın büyüklerini sollayarak finale çıkmayı başaran takımlardan kaybeden taraf 14.3 milyon TL’yi, şampiyonluk ipini göğüsleyen ekip ise 23.1 milyon TL’yi kasasına koyacak.

Bu ödüllerin dışında her takıma TV yayınlarından elde edilen gelirlerden de pay verilecek.

Kaynak:Medyaspor.com

Gruplara kalırsak ; 8.6 Mn € + Olarak F5 elenir ve gruplara kalamaz ise 6.8 Mn €

Aldığımız her galibiyette ; 1 Mn € Her beraberlikte ; 500.000 €

2.Tura yükselirsek ; 3.5 Mn € , Çeyrek Finale yükselirsek 3.9 Mn € (Çeyrek bu sene başarıdır benim için ve oldukça yeterlidir :) ]

Toplamda (F5in elendiği hesap edilirse)

8.6 + 6.8 + 3.5 + 3.9 + alacağımzı galibiyet sayısı ve beraberliğe göre bir miktar para = Galibiyet ve beraberlikleri saymadığımız takdirde 31.4 Mn € galibiyet ve beraberlikler ile birlikte İnşallah 35 Mn € bulmasını umut ediyorum , gibi bir para kasamıza girecek.

Not : Bunlar yeni ve güncellenmiş verilerdir , o yüzden paylaşma ihtiyacı hissettim :)

Aykut ,,1‚5 2 ay sonra takım takır takır top oynayacak" ve "Özellikle çok aşırı rüzgar ve zemin olumsuzluğu bizi etkiledi." demis :D

ben eski forum stilini/temasini, özledim, güzelim kirmizi arka plani, ve güzel sari alintilari :sad007:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt