Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 1683 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Sabri'den iyi bir yedek olacağı kesin gibi ama. :)

sabrinin sağbek olması kelebek etkisi teoremine eşdeğer bişey zaten bizim ihtiyacımız olduğu zamanda savunma yapmayı sadece adam kovalayıp top kapma olarak düşünen insanların sağ bekimize yamamasıdır oysa ilk çıkışı ortasaha sabrinin

sabrinin sağ bek oynadığı hermaçta ters toptan kafa golü yeme riskin yüzde 90 larda

Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi Piyangosu

UEFA, Galatasaray'ın yıllar sonra mücadele edeceği Şampiyonlar Ligi'nde dağıttığı para ödüllerine hatırı sayılır bir zam yaptı. Devler Ligi'ne katılan takımlar yaşadı...

Buna göre, 16 milyon TL olan gruplara katılım payı 19.1 milyon TL’ye yükseldi. Grup maçlarında alınan galibiyetler için 2.2 milyon TL, beraberlikler için ise 1.1 milyon TL verilmesi kararlaştırıldı.

Takımlar, gruplardan 2. Tur’a çıkmaları halinde ise 7.7 milyon TL kazanacak. Ayrıca çeyrek final ödülü 8.6 milyon TL’ye, yarı final ödülü ise 10.8 milyon TL’ye yükseldi. Avrupa’nın büyüklerini sollayarak finale çıkmayı başaran takımlardan kaybeden taraf 14.3 milyon TL’yi, şampiyonluk ipini göğüsleyen ekip ise 23.1 milyon TL’yi kasasına koyacak.

Bu ödüllerin dışında her takıma TV yayınlarından elde edilen gelirlerden de pay verilecek.

Kaynak:Medyaspor.com

Gruplara kalırsak ; 8.6 Mn € + Olarak F5 elenir ve gruplara kalamaz ise 6.8 Mn €

Aldığımız her galibiyette ; 1 Mn € Her beraberlikte ; 500.000 €

2.Tura yükselirsek ; 3.5 Mn € , Çeyrek Finale yükselirsek 3.9 Mn € (Çeyrek bu sene başarıdır benim için ve oldukça yeterlidir :) ]

Toplamda (F5in elendiği hesap edilirse)

8.6 + 6.8 + 3.5 + 3.9 + alacağımzı galibiyet sayısı ve beraberliğe göre bir miktar para = Galibiyet ve beraberlikleri saymadığımız takdirde 31.4 Mn € galibiyet ve beraberlikler ile birlikte İnşallah 35 Mn € bulmasını umut ediyorum , gibi bir para kasamıza girecek.

Not : Bunlar yeni ve güncellenmiş verilerdir , o yüzden paylaşma ihtiyacı hissettim :)

Uefa Kaka'yı almamız için bize destek oluyor... Madem Kaka'yı almak istiyosunuz, biraz da ben destek olayım diyor sağolsun... Şimdi fenev kardeşimiz de Moskovaya elenerek bize yardımcı olacak.. Onlar abisinin ne zaman bir ihtiyacı olsa hemen yardıma koşarlar biliyosunuz... Yani herkes bize yürü ya kulum diyor bakalım biz yürümeyi tercih edecekmiyiz:D

sabrinin sağbek olması kelebek etkisi teoremine eşdeğer bişey zaten bizim ihtiyacımız olduğu zamanda savunma yapmayı sadece adam kovalayıp top kapma olarak düşünen insanların sağ bekimize yamamasıdır oysa ilk çıkışı ortasaha sabrinin

sabrinin sağ bek oynadığı hermaçta ters toptan kafa golü yeme riskin yüzde 90 larda

Sabri reyise teklif götürcem yakında, Ultraslan'ın başına geçmesi için... Satılan bütün Ultraslan montlarının atkılarının tshirtlerinin parası da onun olacak... Ünal başkan da artıkın Sabri reyisimiz için satılan ürünlerinin yapım maliyetini karşılar :)

Kaka'nin parasini fenerbahce ödiyecek.

Ve tessekür olarak Kaka fenere koyacak.

dana güzel ne olabilir beyler? :lol:

Uefa Kaka'yı almamız için bize destek oluyor... Madem Kaka'yı almak istiyosunuz, biraz da ben destek olayım diyor sağolsun... Şimdi fenev kardeşimiz de Moskovaya elenerek bize yardımcı olacak.. Onlar abisinin ne zaman bir ihtiyacı olsa hemen yardıma koşarlar biliyosunuz... Yani herkes bize yürü ya kulum diyor bakalım biz yürümeyi tercih edecekmiyiz:D

Alin size sponsor iste :D

umarim, gaziantep bidaki haftaya fenere karsi 10 kisi kalir, ve kazanir, veya beraberlik alir, ne komik olur :D

tatildeyim hocam, ve gece gündüz ritmim fena bozuldu :D 5-6 da yatiorum, 15-16'da kalkiyorum , cok fena, bunu artik yine normale döndürecem :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt