Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 465 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Elektriği kapat , suyu kapat depozitosunu al , interneti kapat ki yüksek ihtimal taahhütlüdür cezalı kapatır ... bir sürü tefarruatlı işi var Sneijder'in :D

cogunu menajeri hal eder galiba ama bir ton özel esyalari vardir hele hele yengenin 2 tondur herhalde :) sonra lisans isleri vise isleri bilmem ne. yani bunlar 1-2 günlük isler.

quote_icon.png
Emrah Duvar Nickli Üyeden Alıntı

o değilde ben bu Moratti yi sevdim.

ya benimsin ya Galatasaray'ın dedi adam resmen

Vardır altında bir iş :D

Bir daha böyle bir şans yakalanmaz.Onun için Ünal Aysal bukadar ısrarcı.

Moratti'nin Ünal Aysal ile yapacağı iş ortaklığı sayesinde Sneijder'ı bize peşkes çekiyor.Asılında işin özü bu.Yoksa 8'e alıcaksın sadece bir yemekte üstelik, üstüne İnter'in elini kolunu bağlayacak bi protokol.

Moratti dediğiniz adam İnter'i 2 yıl şampiyon yapan, takıma üçleme yaptırarak efsanevi bir sezon yaşatmış Morinho'ya ya bile giderken en ufak bi kolaylık yapmadı.

Abi duyum falan mı aldın? Bu düşünceye sevkeden nedir seni? :)

Benim de duyum kaynaklarım var ancak bu kaynakları forum yorumlarıma karıştırmıyorum. Zira bu duyumlardan doğru çıkanları olduğu gibi inansaydık tutmayıp bizi rezil edecek olanları da var. O yüzden ben duyumlara itibar etmiyorum.

Benim düşüncem Galatasaray 'ın çeşitli şekillerde beklemeye tahammülünün olmadığını açıklaması ve tüm cephelerden bu transferin olumlu ilerlediği ve bugün gelişmeler olacağının belirtilmesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt