Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 464 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

hani geleceği yokta insan içten içe bir şüphe bir gülümseme oluyor sonra diyor ki saçmalama lan ve tekrar başa dönüyorsun. paradoks gibi

BUgün,yarın demenin anlamı yok. Benim anladığım bizimkiler oyuncuyla belli bir noktaya geldiler. Ya bizimle ya da Inter ile arada kalan bir iki mesele var ve bu çözülmeden evet demiyor Sneijder. Bizimkiler de böyle bir oyuncuyu kendi hesaplarına göre bu maliyetle bu yaşında yakalamışken rest çekip de masadan kalkmak yerine biraz oyuncunun suyuna gidiyorlar.

Anladığım bu.

Kimse Hagi'yi bir başkasıyla kıyaslamıyor ki adam daha gelecek oynayacak sonra bakıcaz 3.5 yılda ne yapmış.

Mevzu; hangisi daha zor transfer.Yani burada futbolcuları değil yönetimleri karşılaştırıyoruz.

Ya yengenin aciklamari dogruysa bu is bittmisdir zaten. dün vedalasdi milani özlecez filan diyordu . Bu transfer 100 de 100 bitti sadece ne zaman gelecek o soru isareti. milandan öyle pat diye toparlanmak esya ve sayre zaman alir galiba

Sniejder'da Madrid ve İnter'de oynadı. :) Hagi ile kıysalama yapmak şu an için yersiz. Hagi bir efsane, bir idol. Gelirse ki ben geleceğine inanıyorum, bize yaşattıklarından sonra böyle bir kıyaslama yapmaya gidilebilir.

Bende onu diyorum Sneijder önce bir gelsin ondan sonra bize ne katacak ?

Ben fenerli değilim ki beni lig şampiyonluğu teselli etsin ! Biz Şampiyonlar ligi Şampiyonu olurken bunda en büyük pay Sneijder ise o zaman oturur karşılaştırırız..

bugun bu iş kesinlemesi gerekir. 1 gün bile kayıptır benim için..

haftasonu maçımız var. taraftar-yönetim hatta teknik ekip bile maça konstre olmak zorunda. açıklansın sadece gelme heycanı yapacaklarını düşünme heycanı sarsın bizi.

denge benc budur. melo-hamit-burak çektiğimiz olayı gördünüz. haftalarca konuştuk heycandan çok stres oldu herkes. bize yaramadı ücret-tavırlar-twiitler filann..

yönetim bu yüzden eleştiriliyor. en üst düzeyde konuşurken imza aşamasında konuşmak gerekli. sürekli yüzde-gün verirsen heycan gittikçe-strese dönüşüyorr...

Valla imaj hakları haberleri doğruysa! bekleyelim zaten 5-6 mil daha sıkışmasın araya , bizden üstlenmemiz istenirse sıkıntı olur çünkü, zaten az kaldı bugün yarın ya çözülür bu iş, ya da moratti şinoyu topuğundan vurur.:yenieek:

Kimse Hagi'yi bir başkasıyla kıyaslamıyor ki adam daha gelecek oynayacak sonra bakıcaz 3.5 yılda ne yapmış.

Mevzu; hangisi daha zor transfer.Yani burada futbolcuları değil yönetimleri karşılaştırıyoruz.

Hagi' nin transferi de kolay değildiki.

Düşünsene o zamanki Türk futbolunu bırak CL de UEFA da bir üst tura cıkmayı galibiyete sevinir durumdaydı Türk Futbolu Avrupada

Ya yengenin aciklamari dogruysa bu is bittmisdir zaten. dün vedalasdi milani özlecez filan diyordu . Bu transfer 100 de 100 bitti sadece ne zaman gelecek o soru isareti. milandan öyle pat diye toparlanmak esya ve sayre zaman alir galiba

Elektriği kapat , suyu kapat depozitosunu al , interneti kapat ki yüksek ihtimal taahhütlüdür cezalı kapatır ... bir sürü tefarruatlı işi var Sneijder'in :D

BUgün,yarın demenin anlamı yok. Benim anladığım bizimkiler oyuncuyla belli bir noktaya geldiler. Ya bizimle ya da Inter ile arada kalan bir iki mesele var ve bu çözülmeden evet demiyor Sneijder. Bizimkiler de böyle bir oyuncuyu kendi hesaplarına göre bu maliyetle bu yaşında yakalamışken rest çekip de masadan kalkmak yerine biraz oyuncunun suyuna gidiyorlar.

Anladığım bu.

Bizim yönetim İnter'le zaten anlaştı.Sneijder'le de anlaştı.Yani Sneijder mukaveleden memnun.Şu anda iş Galatasaray'dan çıktı.Tek pürüz var; Sneijder Türkiye'ye gelicek mi gelmeyecek mi?Şu an bunun kararını veriyor.Bence çok ince bir çizgide; gece yatarken tamam gidiyim en iyisi der, sabah kalkar boşver bekliyim der.Gerçekten zor bir transfer.Olan bizim finallere olucak.

bence beklemenin anlamı yok. bugun netleşssin. isterse hafta sonu gelsin..

1 hafta yeterli bir süre bence, elimizdeki diğer transfer listesindeki oyunculardan da olmaylım bence..

Bende onu diyorum Sneijder önce bir gelsin ondan sonra bize ne katacak ?

Ben fenerli değilim ki beni lig şampiyonluğu teselli etsin ! Biz Şampiyonlar ligi Şampiyonu olurken bunda en büyük pay Sneijder ise o zaman oturur karşılaştırırız..

Hagi'ye torpil geçiyorsun :D Hagi UEFA'yı kazandıracak, Sniejder CL'yi.

Mercan ‏@mercanex

T.Bayındır(ntvspor radyo): 10-12 milyon Belhanda'ya, yaklaşık 35 milyon da Sneijder'a vereceğimize Emre oynasın, Salih oynasın (10 vs 35)

Fenere gelince sadece bonservis.Bize gelince bonservis + yıllık ücret + bonus + uçak masrafları + ev araba masrafları + okul masrafları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt