Transfer Nöbeti (Arşiv 5) - Sayfa 463 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hagi bize gelmeden Barcelon-Real Madrid'de oynadı bence daha fazla karşılaştırmayalım..

hocam Hagi kariyer olarak daha iyi olabilir..ama yaşınada baktıgımız zaman bu transferin daha büyük oldugunu dusunuyorum..yanlış anlaşılmasın sneijder hagiden büyük demek değil demek istediğim..28 yaşında hagi'yi almış olsaydın o daha büyük olurdu mesala..

Hagi kesinlikle gelmiş geçmiş TR'deki en iyi futbolcu ama geldikten sonrayı değil direkt transferi konuşucaksak bence TR tarihinin en büyük transferi Sneijder.

bence Hagi'den daha büyük transfer..Ama Sneijder Hagi kadar oynar mı onu bilemem..Hagi efsanedir.

Bu arada eğer Hagi 28 yaşında gelmiş olsaydı benzer büyüklükte transfer olurdu bence.Bu adamın görünen degeri 28 milyon bu resmen fırsat transferi normalde alması imkansız bir oyuncu

tumblr_m7msppxvT31r1dtbeo1_400.jpg

Maradona of Carpathians

Hagi bize gelmeden Barcelon-Real Madrid'de oynadı bence daha fazla karşılaştırmayalım..

dediklerine katılıyorum kardeşim..benim endişem sneijder'i bekleriz bekleriz ve gelmez..sonunda zamanımız kalmaz kimseyi alamayız veya panikle saçma birini alırız. pek iyi olmaz bizim açımızdan

https://s14.directupload.net/images/120611/8uomvymv.swf

iyide sneijder de Real ve interde oynadi ona bakarsak ve iki takimda etkili rol üstlenerek basarilar kazandi. hagi ise öyle pek etkili rolü yokdu oralarda.

S.Bükreş var abi.

Hagi etrafında fazla general tipli oyuncu olduğu yerde sivrilemez.

Kendisi general olacak yani bulunduğu yeri alıp diriltecek futbolculardan

Sniejder'da Madrid ve İnter'de oynadı. :) Hagi ile kıysalama yapmak şu an için yersiz. Hagi bir efsane, bir idol. Gelirse ki ben geleceğine inanıyorum, bize yaşattıklarından sonra böyle bir kıyaslama yapmaya gidilebilir.

shaqiri bize biz ona yakınız

forlan ve reyes benim için namus meselesidir

bu laflarda aynı kişiye ait hatırlatırım...

yakiniz diyebilir tabii ki dogru veya yanlis o tartisilir. bana göre yakiniz demesinde bir sakinca yok. ama yüzde vererek bitti diyorsa bitmistir. forlan ve reyes icin namus meselesi dedigine inanmiyorum. o kadar agir konusmaz.

bir oyuncu gelmeden ve hatta oynamadan bir futbolcu ile kıyaslamaya gerek yok bence..

ronoldo-messi isim olarak-futbol olarak çok iyiler ama buraya gelseler bu medya-bu baskı ile süper olacaklarının bir kanıtı yok.

oyuncu kıyaslamayın.

60 yaşındaki amcalar-teyzeler gibi bizim bayramlarımız şöyle idi böyle idi. evet hakklılar eskisi gibi değil ama saldım çayıra mevlam gayıra diyip yetiştirdiklerinize bu örf adeti aşılamıyosan sucu kendilerinde arayacakalr biraz..

onun için snejder farklı biridir.. gelirse ve formuna kavuşursa schalke maçına kadar tur oranını %15 artırır.

shalke dedinmi aklına gelen huntelarr-farfan. bize gelince selçuk-hamit kıyaslama birileri hücümcü - birileiri orta saha.. burak saymadım golcü ama top tutma anlamında çok eksiği var..

Pazartesi kesin mi şimdi ?:asd:

Burada salı diyor :Dhttps://tr.eurosport.com/futbol/super-lig/2012-2013/super-lig-sneijderin-kardesi-wesley-galatasaraya-gidebilir_sto3570820/story.shtml

S.Bükreş var abi.

Hagi etrafında fazla general tipli oyuncu olduğu yerde sivrilemez.

Kendisi general olacak yani bulunduğu yeri alıp diriltecek futbolculardan

Hagi zaten bir bizde bir steauda birde romanya milli takimda basarili oldu. realde ve barcada tutunumadi belkide senin anlatigin sebeblerden dolaylardan dolayi.

Bugün Menajeri ile oturup konuşurlar, akşama evde son bir konuşma yarın inşallah sonuç alırız..

Ama süre isterse de beklemeliyiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt