Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dikkat ediyorum bütün takimlar"" Transferlerimizi
uymak olduğumuz Limitlere göre yapiyoruz"" diye açiklamalar yapiyor transfer stratejilerini ona göre planliyorlar, bu kurala uymayacagini açiklayan tek takim Fener, yarin rakipleri bu durumu Federasyona karşi kullanmayacaklarmi , puan silme ve oyuncuları oynatmama cezasi vermeyecekmi..

Yine gec kaldik dise dokunur ttransferimiz emre kilic ve omar su anda lig baslasa kadorumuz gecen seneden gotu lemina onyekuru seri bizim oyuncumuz degil

Ne zaman alacaksiniz kardesim orta saha kanat forvet on numara ogulcan ve kerem gibi 3.sinif topculari alel acele aldiniz

Bonservisi olmayan ise yarayacak adamlari rakiplere kaptirdiniz hadi bu sene yabanci serbest seneye alacaginiz yerli portfoyunuz varmi ? aylardir belli olan kaan ayhani ve mhy di alamadiniz ne ise yararsiniz ne yaparsiniz scout basindaki adam futbolu bilmez baskan hasta gecmis olsun ama biraksin evinde dinlensin transfer komiten apo baskan allah sabir versin bize
Malesef bence de yine gec kaldik. Orta saha belli degil kanatlar belli degil. Santrafor da soru isareti

Yoo isterse 10 alsin. Digerlerine 100k ver makuldur

giphy.gif

Malesef bence de yine gec kaldik. Orta saha belli degil kanatlar belli degil. Santrafor da soru isareti
ben herkesten degisik dusunuyorum Mario Lemina ucreti dusurulup kesinlikle bir sene daha kalmali Ryan Babel sudan ucuza kiralamak yerine mutlaka takimda kalmali 50 mac 3 gunde bir top oynanacaksa yedekten jimy durmaz degil babel girmeli babele ucretini dusurup devam denmeli bu sene 11 i degil klubesi iyi olan sampiyon olacak

ben herkesten degisik dusunuyorum Mario Lemina ucreti dusurulup kesinlikle bir sene daha kalmali Ryan Babel sudan ucuza kiralamak yerine mutlaka takimda kalmali 50 mac 3 gunde bir top oynanacaksa yedekten jimy durmaz degil babel girmeli babele ucretini dusurup devam denmeli bu sene 11 i degil klubesi iyi olan sampiyon olacak
50 mac oynayacagiz lemina 25 maca cikamaz. Ayrica jimmy yerine babel yaziyorsun ama babel yabanci kontenjani yedekte olamiyor

Yedeğe scout transferi adi altında kimi bekliyorsunuz diattayi alalım isterseniz.
Scout transferi için gomuyorsunuz. Bu arkadaşlar yetenekliler mi? Yetenekliler. O halde pişirip piyasaya salacaksin .

Ayni adamları trabzon ile ters çevir. Burada bakin trabzon birinci ligin içinden gecen oyuncuyu aliyor, uefanin listesindeki oyuncuyu aliyor. Sen adı duyulmamış çöp dolduruyorsun olacaktı.

üç tane ne olduğu belli olmayan macla oyuncuyu yok saymakta muhteşem yani.
Uğurcan ilk oynadığı maçlarda haftalarca sıçıp batırdı şu an 25 milyon eurolar konusluyor.Napolinin defans oyuncusunun şürekli içinden geçtiler herif betyni alınmış gibi topa avel avel bakıyordu adamın piyasa değeri 70 milyon euro.
Ne verdik ki almayı planlıyoruz
yetenekli olduklarını düşünmediğimi belirttim zaten. Scouting olarak başarısız isimler bence.uğurcan daha ilk maçlarda kumaşıni belli etti hata yapması önemli değil.emin bayram da mesela çok hata yaptı ama yetenekli bi oyuncu şahsi fikrim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt