Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben transfer dönemini seviyorum ama sen yıllardır nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsun ne diyeyim. Sahada savaş istiyorlar herhalde city psg bayern nasıl futbol oynuyorlar izlemiyorlar sanırım. Halı sahada futbolu arıyorlar belli ki neyse transferler için biraz daha sabredelim. Güzel hamleler bekliyorum.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben eskiden cok sinirleniyodum,sonra kavga ediyodum bazen ama artık luzum yok ya.rahatsiz eden yorumlar olursa engelliyorum mecburen,hocaya hakaret ve sürekli terim istifa sacmaliklari olursa,gereksiz fener ovgusu,muriqi ovgusu,bjk ovgusu,burak yilmaz övgüsü falan coksa engelliyorum bazen böyle şeyleri de

Satabilecegimiz oyuncular almaliyiz

Bir oyuncuyu satabilmemiz icin gerekli sartlar:

-28 yasindan daha buyuk olmamali
-Bonservisiyle birlik takima kazandirilmali
-Kullanilacak olan sisteme uygun oyuncu olmali

Ozornwafor hala Almeria ile antrenmanlara cikiyor, Almeria haftaya playoff maclarini oynayacak La Liga'ya yukselebilmek icin. Adamin sozlesmesini niye uzatiyoruz zaten orada koca bir sezon sadece 3-4 maca cikmis. Hazirlik kampina gec katilacak.

Ozornwafor hala Almeria ile antrenmanlara cikiyor, Almeria haftaya playoff maclarini oynayacak La Liga'ya yukselebilmek icin. Adamin sozlesmesini niye uzatiyoruz zaten orada koca bir sezon sadece 3-4 maca cikmis. Hazirlik kampina gec katilacak.
1.5 milyon euro opsiyonu var. Bir ihtimal alırlar diye geri çağırmıyoruz sanırım.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş ; Balotelli, Seferovic, Ze Luis bu üçlü için kiralama teklifi yaptı.
Ze Luis için yapılan teklif reddedildi. Ve Ze Luis defteri kapandı.
Seferovic için yanıt bekleniyor. Teknik heyetin olumlu görüş bildirdiği bir isim.
Balotelli için ise şunu söyleyebiliriz: Oyuncu hem imza parası istiyor hem maaşı biraz fazla. Beşiktaş bir kısmını siz ödeyin maaşın bir kısmını biz teklifini iletti oyuncunun kulübüne. İmza parası için de Balotelli’den indirim istendi. Biten bir şey yok yani.
Chuba Akpom’u sabah özel olarak girdik. Larin satılıyor. Ve Chuba için 2 milyon euro resmi teklif yapıldı. Kulübü çok sıcak teklife. Gelmeye en yakın isim o. (Nexus Sport)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt