Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 477 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Babel yedek forvet olabilir lakin Falcao, Babel, Adem rotasyonu çok iyi bir rotasyon olmaz, Falcao'nun yine çok fazla maç kaçıracağını düşündüpüm için.
Babel 500k euro gibi bir fiyata oynasaydı yedek forvet olarak tutabilirdik ama 2.5 m euro alan ve satmamız bu yıldan sonra imkansız olacak bir oyuncuyu 1 dk dahi takımda tutmak takıma ihanet etmek demektir.

Takımda en az 5-6 tane genç ve potansiyelli her hafta üzerine koyarak giden hırslı adam olsa bizde sürekli burada onların gelişimini konuşsak artık bıktık kardeşim şu zihniyeti değiştirin 35 lik Donk yarı parasına imza atacakmis vb haberlerden biktik Donk gibi adamlar bu saatten sonra seni kurtarmaz sadece takıma abilik yapar tecrübe aktarır uzun lig ve kupa maratonunda da bazı maclarda dönemsel katkılar verir ...

Bunlar ölümü gösterip sıtmaya razı edecek gibi bizi.Mensahı hiç istemedim ama şuan ona da razıyım

Geçen yıl Falcao'yu hiç istemiyordum, hem maaş hem fiziksel problemlerinden dolayı.

Sonra öyle bir noktaya getirdilerki Falcao gelecekse gelsin kafasına girmiştim.

Devre arası Diagne için aynı durum olmuştu.

Bu süreçlerde sayısız potansiyelli forvet uygun meblağlara başka takımlara gitti, biz izledik. Bu iki adamı da zaten transfer dönemlerinin son günlerinde getirdik.

Yine çok farklı olmayacaktır. Sezonun ilk maçına Ömer - Taylan (Donk) ikilisiyle çıkmamız çok olası.

Geçen yıl Falcao'yu hiç istemiyordum, hem maaş hem fiziksel problemlerinden dolayı.

Sonra öyle bir noktaya getirdilerki Falcao gelecekse gelsin kafasına girmiştim.

Devre arası Diagne için aynı durum olmuştu.

Bu süreçlerde sayısız potansiyelli forvet uygun meblağlara başka takımlara gitti, biz izledik. Bu iki adamı da zaten transfer dönemlerinin son günlerinde getirdik.

Yine çok farklı olmayacaktır. Sezonun ilk maçına Ömer - Taylan (Donk) ikilisiyle çıkmamız çok olası.
Cornelius'u çok kötü kaçırdık, transfer sihirbazları bütçemizi hesaplayamadığı için elden kaçan balık yine büyük oldu.

3. forvet ve yedek solbek alinmazsa gorecegiz
Muhtemelen alınmayacak zaten, orada Falcao, Diagne, Ali Yavuz, Adem ve Erencan düşünülüyor. Çok zorda kalındığında Akbaba ve Arda düşünecektin. Olur olmaz tartışmasına girmeyelim durum bu, sol bek yedek Linnes ve Luş, Linnes TS ye giderse alınır yoksa alınmaz ama alınmalı

Asıl bize DOS ve stoper lazım

Muhtemelen alınmayacak zaten, orada Falcao, Diagne, Ali Yavuz, Adem ve Erencan düşünülüyor. Çok zorda kalındığında Akbaba ve Arda düşünecektin. Olur olmaz tartışmasına girmeyelim durum bu, sol bek yedek Linnes ve Luş, Linnes TS ye giderse alınır yoksa alınmaz ama alınmalı

Asıl bize DOS ve stoper lazım
Kuru kalabalik

Takımda en az 5-6 tane genç ve potansiyelli her hafta üzerine koyarak giden hırslı adam olsa bizde sürekli burada onların gelişimini konuşsak artık bıktık kardeşim şu zihniyeti değiştirin 35 lik Donk yarı parasına imza atacakmis vb haberlerden biktik Donk gibi adamlar bu saatten sonra seni kurtarmaz sadece takıma abilik yapar tecrübe aktarır uzun lig ve kupa maratonunda da bazı maclarda dönemsel katkılar verir ...

Bence son yıllara göre ilk defa doğru yoldayız en azından 30+ yaş transferde adı bile geçmiyor inşallah Belhanda Babel gibilerden de kurtulunca da rahatlatacaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt