Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 478 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen yıl Falcao'yu hiç istemiyordum, hem maaş hem fiziksel problemlerinden dolayı.

Sonra öyle bir noktaya getirdilerki Falcao gelecekse gelsin kafasına girmiştim.

Devre arası Diagne için aynı durum olmuştu.

Bu süreçlerde sayısız potansiyelli forvet uygun meblağlara başka takımlara gitti, biz izledik. Bu iki adamı da zaten transfer dönemlerinin son günlerinde getirdik.

Yine çok farklı olmayacaktır. Sezonun ilk maçına Ömer - Taylan (Donk) ikilisiyle çıkmamız çok olası.
Sözlükten alıntı. Diagne hakkında.

'' kendisinin gönderilmesinin teknik kadronun şımarıklığı ile alakası yoktur.

çünkü teknik kadro daha en baştan alınmasına karşıydı.
fakat, teknik kadroya söz verdiğin target man'leri getiremediğin için (beş kişilik bir listedir bu) ve falcao falcao diye yana yana yönetim olarak dolanıp, monako'ya çıkarma yaptığın için hocanın en baştan itibaren kadroda düşünmediği bir isme dönüşmüştür...

brugge yerine ilk anlaştığı anderlecht'e gitseydi şu anda başka bir şey konuşuyor olurduk. ''

Diagne konusunda yapacağımız tek bir şey var özgüvenini yüksek tutarsak gol kralı olur bizde şampiyon oluruz. Sarachi, Omar gibi iki tane hızlı bek varken çizgiye inip bol bol diagneye çevirsinler :D

tdnin tutmayan oyuncularda hiç suçu olmaz diagneye istememiştir falcaoyu, babeli, mitroğlunu onaylamamıştır

hepsini izinsiz tuvalete bile gidemeyen yönetim almıştır

ha falcao 25 gol atsaydı o zaman hocanın neden bu klas adamı istediğini dinleyecektik

mesela onyekuru için hoca kendini parçalamıştır alın diye, luyindamanın yıllardır en büyük hayranı hocadır

muslera tutmasaydı mesela hocanın lauro isteğini okurdunuz sözlüklerde tutunca hoca bu işten anlar

Ben canlı olarak şahit olmadım ama sözlükte biri yazmış. Gerçekse yüzyılın aptallığı olur. Elde doğru düzgün kanat oyuncusu yok. Hatta doğru düzgün yerli oyuncu yok. Bu şartlarda Kerem ve Yunus verilir mi lan.

x.PNG

Bjk ye futbolcu kaptir FB ye futbolcu kaptir arkadaş şampiyonlar ligine gideceksin geçen sene murici kaptırdın bu sene orta sahada adamın yok mert hakan ve mensah gidiyor bu yonetim ne yapıyor futbolcular kendi gelecek imza atacak yakında.Daha yollayamadigin bir sürü oyuncu var getirin bir sportif direktör yabancı dil bilen işten anlayan her sene aynısı olur mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt