Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ikinci sayfa diyerek telles konusunu kapatıyorum kendi adıma.

Ama Telles yeni carlos olur, mancini mourinhodan ve saire daha iyi.

Herkes mutlu olsunda

Balanta ve doria ? Hangisi daha yararlı olabilir,benim gibi ikisini de hic izlememis olanlar kaale almasin mesaji:)

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzon deplasmanı aklım ilk gelen.

Yanlis, Telles ilk 11 basladi, 70 dakika oynadi.

Telles geldikten sonra yalnizca iki maca ilk 11 cikmadi. Biri dedigim Kasimpasa maci, digeri son haftadaki Kayseri maci. Iki mac da evde oynadigimiz, ve rahat kazanmamiz beklenen maclardi, ama Kasimpasa macinin daha ilk dakilalarinda 10 kisi kalip gol yedik ve plan bozuldu. Telles ligin son bir kac haftasi geldiginden beri araliksiz oynamaktan yorulmustu, cunku sol kanadi tek basina tasiyordu haftalardir. Mancini de onu dinlendirmek icin firsat ariyordu dogal olarak.

Yanlis, Telles ilk 11 basladi, 70 dakika oynadi.

Telles geldikten sonra yalnizca iki maca ilk 11 cikmadi. Biri dedigim Kasimpasa maci, digeri son haftadaki Kayseri maci. Iki macta evde oynadigimiz, ve rahat kazanmamiz beklenen maclardi, ama Kasimpasa macinin daha ilk dakilalarinda 10 kisi kalip gol yedik ve plan bozuldu. Telles ligin son bir kac haftasi geldiginden beri araliksiz oynamaktan yorulmustu, cunku sol kanadi tek basina tasiyordu haftalardir. Mancini de onu dinlendirmek icin firsat ariyordu dogal olarak.

Iyide, ben nerde ilk 11 başlamadığını yazmışım tellesin yerine sabri oynadığı kısmında.

Telles okadar beğeniyorsa hoca niye sol bek olmayan sizin burda yerden yere vurduğunuz sabri ile değiştiriyor?

Ya yazmayacakdım aslında bu telles hakında ya neyse

Iyide, ben nerde ilk 11 başlamadığını yazmışım tellesin yerine sabri oynadığı kısmında.

Telles okadar beğeniyorsa hoca niye sol bek olmayan sizin burda yerden yere vurduğunuz sabri ile değiştiriyor?

Ya yazmayacakdım aslında bu telles hakında ya neyse

Yahu adam geldikten sonra hemen hemen her mac 90 dakika oynamis, 1-2 mac 70-80 dakika oynadiktan sonra oyundan alinmis yoruldu diye. Bundan yetersiz oldugu manasini cikarmak icin art niyetli olmak lazim, baska aciklamasi yok.

Yahu adam geldikten sonra hemen hemen her mac 90 dakika oynamis, 1-2 mac 70-80 dakika oynadiktan sonra oyundan alinmis yoruldu diye. Bundan yetersiz oldugu manasini cikarmak icin art niyetli olmak lazim, baska aciklamasi yok.

Art niyet bende olmaz söz konusu Galatasaray ise.

Belki yorumum telles ilgili erken ve yanlış veya hatalı. Ola bilir yani, bizde mourinho değiliz sonucta veya bilmem ne.

Neyse, bir 6 ay veya 1 sezon daha sabretmek gerekir belkide demek istediğiniz çekilde .

Belki yorumum telles ilgili erken ve yanlış veya hatalı. Ola bilir yani, bizde mourinho değiliz sonucta veya bilmem ne.

Neyse, bir 6 ay veya 1 sezon daha sabretmek gerekir belkide demek istediğiniz çekilde .

Brezilyadan yanlış sol bek aldık abi. Bizim almamız gereken sol bek;

[media]https://www.youtube.com/watch?v=iF8FNqNkjEQ[/media]

Hala alabiliriz. geç kalmış sayılmayız. 96 doğumlu.

Fatih herkesin yorumu kendini bağlar , kimse kimseyi değiştiremez , sonuçta altı üstü sanal bir ortam burası dünyayı değiştirecek halimiz yok !

Telles konusunda her şeyde olduğu gibi bir aşırıya kaçma durumu var olumluda olumsuzda ,

senin için demiyorum ama Telles'i adeta çöp ilan edenler oldu , öncede yazdım sezonu formsuz açtı , formsuz devam edermi bilemeyiz ama formsuz devam edersede körü körüne savunmaz kimse ,

Ama şunu diyeyim Telles'ten eğer bir Hakan Ünsal performansı bekleniyorsa büyük hata dünyada bile yok , son dünya kupasını gördük ,

koca brezilyayı hatta şampiyon almanyayı , milletin öldüğü Kolarov 'ün City savunmasında sezon boyunca yaptığı şeyleri burda yapsa asarız adamı ,

Brezilyadan yanlış sol bek aldık abi. Bizim almamız gereken sol bek;

[media]https://www.youtube.com/watch?v=iF8FNqNkjEQ[/media]

Hala alabiliriz. geç kalmış sayılmayız. 96 doğumlu.

Gece gece bunu nerden buldun burak :DD

18 yaşında ama youtubeye göre yorum yapamam vallahi kendi adıma.

Bide sol bek demeseydin bilmezdim videoya göre:)

Çocuk her yerde gözüküyor videoda ama hep hucumda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt