Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gece gece bunu nerden buldun burak :DD

18 yaşında ama youtubeye göre yorum yapamam vallahi kendi adıma.

Bide sol bek demeseydin bilmezdim videoya göre:)

Çocuk her yerde gözüküyor videoda ama hep hucumda

Bana güven abi. Adam çok sağlam. Bruma gibi talihsiz bir bağ kopması yaşadı. Özellikle Roma çok istiyor. Önümüzdeki dönemlerde çok sık duyacağız ismini.

Fatih herkesin yorumu kendini bağlar , kimse kimseyi değiştiremez , sonuçta altı üstü sanal bir ortam burası dünyayı değiştirecek halimiz yok !

Telles konusunda her şeyde olduğu gibi bir aşırıya kaçma durumu var olumluda olumsuzda ,

senin için demiyorum ama Telles'i adeta çöp ilan edenler oldu , öncede yazdım sezonu formsuz açtı , formsuz devam edermi bilemeyiz ama formsuz devam edersede körü körüne savunmaz kimse ,

Ama şunu diyeyim Telles'ten eğer bir Hakan Ünsal performansı bekleniyorsa büyük hata dünyada bile yok , son dünya kupasını gördük ,

koca brezilyayı hatta şampiyon almanyayı , milletin öldüğü Kolarov 'ün City savunmasında sezon boyunca yaptığı şeyleri burda yapsa asarız adamı ,

Tellesi , ben en azından, hiç çöp veya kötüde demedim.

Ama 5 yabancılı bir ortamda yeterince iyide bulmuyorum şimdilik.

Onun yerine, buda sadece kendi fikrim, başka bir bölgede yabancı hakımı kunlanırdım.

Ama en azından az sıratan bir ishak veya benzer bir seviyeli türk sol bek şartı olma şartı ile tabiki.

Hucum kanatları yabancı yapardın , bilmem forvete alırdın.

Melo,sneijder,muslera,bruma seviyesinde değil telles bence. 5ci yabancında ilk 11 için en az bu seviyelerde olsun niye istemeyim taraftar olarak?

Telles in, Brezilya liginin bitişi sonrası gelişi, bütün maçlarda oynaması mazeretini peşin olarak kabul ediyorum, temposunun düşmesi konusunda...

Ancak bu mazeret, daha maçın başından itibaren yaptığı pozisyon ve tercih hataları için geçerli olamaz; ciddi bir tehlike bile olmayan pozisyonlarda ceza sahası içinde rakibe çift dalmalar, tehlike hunisine çok riskli paslar, topu uzaklaştırmak için rastgele vuruşlar, rahatça pas yapabilecekken garip çalım denemeleriyle top kaptırmalar...

Diyorum ya ilerleyen zamanda eksiklerini giderirse ne ala; ama şu ana kadarki izlettiği oyun, potansiyelinin % 70 i filansa fiyasko transferler serisine adaydır...

Podolski sistem'i takir takir isleyen bir takim da iyi performans gösterir. Top teknigi inanilmaz derece kötü. Bizim hayal ettigimz kanat forvetlerden degil.

Sut teknigi ve yaptigi kosular cok efektif oldugu icin bugün Arsenal'de oynuyor. Attigi gollere bakarsiniz, cogu tek topla ve iyi hücum organizasyonu ile gerceklesmis goller.

Bizde acaba ayni performansi sergiler mi bilemiyorum..Cünkü biz hücum organizsayonu olmayan bir takimiz. Ayrica en ucta Burak var, unutulmamali. Gelen her topu eziyor.

Antudan bir yorum , kabaca kendi takım ve sistemleri hakkında

Kesinlikle katiliyorum. Arsenal‚ Sevilla falan cok gereksiz hatta‚ Karabuk‚ Sivas‚ Eskisehir bile yeterli. Motive ve sadece futbolu dusunen bir Galatasaray bizi ne hallere dusurur hesabini siz yapin.

Bu sistemle orta sahada Topal - Meireles - Emre uclusune ve sag kanatta Kuyt´a mecburuz cunku bu adamlar olmadi mi kevgire donuyoruz. Ama ileri 6li´nin 4 tanesi bu adamlar oldu mu yaratici tek oyuncu Emre kaliyor. Hadi yanina bir sekilde koydun Diego‚ geriye de Emenike kaliyor bu sefer solda oynayacak adam bulamiyorsun.

Aykut Kocaman´in kurdugu bu sistem Alex ya da Diego gibi bir oyuncu yokken uygulaniyordu. Ersun Yanal geldi ve bu sistemi iki beki daha daha fazla hucuma cikaracak sekilde kendince modifiye etti‚ ama gecen seneki deplasman performansimiz da dahil olmak uzere ust duzey her macta sonuclarini gorduk. Misal‚ gecen sene sahamizda bir Besiktas maci var‚ daha 12. dakikadan 2-0 geride olabilirdik.

Bu taktikle butun ust duzey maclarda Almanya karsisindaki Brezilya´ya donebiliriz - cok sukur sezon boyunca sadece 2.5 ust duzey mac oynuyoruz.

Renktaşlar yeri burası değil ama antuda gezinirken gördüm . Bu fenerliler ne pislik bir topluluk ya ? Galatasaray'ın ilgilendiği topçuları alsak nasıl falan olur diyorlar . Bunların transfer listesi , Galatasaray'ın transfer listesindeki olanlar galiba ..

Ne çok meraklılar Galatasaray'ın ilgisinde bulunduğu topçuları almak ?

[attachment=12240:capture-20140805-010209.png]

Ekli dosyalar

• capture-20140805-010209.png
    capture-20140805-010209.png
    170.5 KB · Görüntüleme: 321
Ama en azından az sıratan bir ishak veya benzer bir seviyeli türk sol bek şartı olma şartı ile tabiki.

Açıkcası bende yerli sol bek transferini stratejik görüyordum mevcut kural açısından , ama artık transfer istemiyorum ne tarık ne ishak nede başkası ,

bunlara milyonları bayılacağıma alt yapıdan çıkan Tosun'u sol bekte yedeklerim çok daha iyi ,

bu arada ben farklı zamanlarda yazmıştım bu kural 5+3 değil bizim için 2+3 hatta diye ,

Podolskiyi en cok sevenlerdenim fakat cok gereksiz transfer olur hele tasci tamamen burdisso hamlesi olur

Biz transferi elimize yuzumuze bulastirdik ne bulduysak aldik transferi al iste doria yi brumadan ne kaybettin her zaman kazandirir bu hamleler

Podolski kewell etkisi yaratır az çok.

Hava hakimiyeti yok harry ye göre ama daha hızlı .

+

Hakanın yorumu.

Pahalı değilse neden olmasın. Daha iyisini alman zor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt