Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine antudan bir yorum ,

ben birkaç ilaveyle ekleyeyim , eleştirilemeyen torpilli GG ciddi bir çöp haline dönüşmeye başladı ,

şuanda en iyi adamları olan Caner'inde avrupayı geçtim leş ligimizde bile savunma performansı berbattan hallice ,

emre b. fener için bile zarar ve senede 10 maç anca çıkartan bitik biri ,

ve bu takım medyada neredeyse şampiyon ilan edildi hatta utanmasalar CL 'yi alırdı diyebilecek insanlar var , ve yine biz daha sorunlu ve daha eksik bir takımız , daha da kötüsü bir kısım taraftarımız şimdidien öldük bittik kafasında umutsuz , ümitsiz !

Bu takima bu sene 3-4 transfer yapilmasi gerekiyordu‚ Diego geldi diye Salih satildi. Buna ragmen:

* Gokhan Gonul´un hala yedegi yok

* Emre´nin yedegi yok

* Caner´in yedegi Hasan Ali (hadi bunu gecelim)

* Topal´in yedegi Selcuk (hadi bunu da gecelim)

* Kuyt´in yedegi Mehmet Topuz (bence burda duralim)

* Sow´un yedegi Caner‚ baska da yedegi yok zaten

* Meireles tipinde takimda baska oyuncu yok‚ yani Meireles´in yedegi yok

* Egemen sakat ve ne zaman donecegi belli degil‚ Serdar futbola kusmus‚ yani elimizde saglam 3 stoperle sezona giriyoruz

* Emenike´nin alternatifi kendisi ile alakasi olmayan Webo

Kisacasi‚ gayet alternatifsiz ve sacma sapan bir kadromuz oldu ve bu durum oyle 1 yaz doneminde duzeltilecek gibi degil.

2014-2015 kadrosu

Muslera

Tarik semih tasci telles

Melo selcuk

Olcan sneijder bruma

Podolski

Yedekler; sinan, chedjou, veysel, yekta, yasin, amrabat, umut | eray, balta, sabri, koray, hamit, umut g, aydin, emre, furkan, sinan berk ontivero

Gidenler; Burak dany eboue zan salih yigit

Sponsor da 1-2 haftaya gazprom

Sampiyon GS

Seneye gorusuruz hadi eyw.

2014-2015 kadrosu

Muslera

Tarik semih tasci telles

Melo selcuk

Olcan sneijder bruma

Podolski

Yedekler; sinan, chedjou, veysel, yekta, yasin, amrabat, umut | eray, balta, sabri, koray, hamit, umut g, aydin, emre, furkan, sinan berk ontivero

Gidenler; Burak dany eboue zan salih yigit

Sponsor da 1-2 haftaya gazprom

Sampiyon GS

Seneye gorusuruz hadi eyw.

podolski tek fw... Te Allahim nedir bu... aciklasana Allahini seversen...

adam tatile gelmis lan, ne transferi. valla simdi tasciyi taniyorum desem yalan olur, ama yinede stuttgartda kaptanlik yapmis bunca sene, baska alternatif yokken hosgelsin valla.

Yasin Öztekin yerine Erkan Zengin'i tercih ederim. Üst düzey maç oynama sayısı daha fazladır.

Hee yillardir Isvec milli takiminda Ibo ile cay iciyor, resim cektiriyor. Cok üst düzey maclar oynadi gercekten. Besiktasdayken Sampiyonlar Liginde 0 mac.

Yemin ediyorum cözemedim ben bizim ülkedeki taraftarlari. Biraz ayagi düzgün olan vasat bir herife bu kadar para vermek hosunuza mi gidiyor?

Hem de Eskisehir gibi serefsiz, sike yandasi ve dolandirici bir kulübe bu kadar paranin göz göre göre yeniden ve yine dolandirilma pahasina verilmesinden dolayi mutlu mu oluyorsunuz?

Ya hadi diyelim Tariki bir türlü anlarim da ama bu adamin bu kadar istenmesi neyin kafasidir. Bencil hiyarin teki. Hali sahada topu vermeyen heriflere benzetiyorum. Simdi diyeceksin, adam geciyor, asist yapiyor, gol atiyor. Tabi atacak,verecek. O kadar da olsun, topla evli gibi masallah ayagindan hic birakmiyor.

Ya arkadas kusura bakma, bu kadar yazdim, hepsini sadece senin icin yazmadim, genelleme yaptim.

Yerli olarak taşcı en doğru isim olur.

Sakatlıklarıda okadar abartıldığı kadar değil bence.

14 kere almanya milli takım olmuş stoper, boru değil :DD

Lider, oyun kura bilen. Gelsin, gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt