Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 458 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sivas macindan sonra ozan maicon gidecek, sadik alinip serdarla oynatilacak denilse ortaligi yakardik yemin ederim. suan serdar sadik ikilisi fenerin banko stoperleri gibi birsey oldu. skrtel saglam degilse bu ikisi oynayacak. kadro kaliteleri bu kadar yani. yedek icin iyi oyuncular tabi ama 11 oyuncusu olamazlar. serdar azizin garanti ücretine iki tane tas gibi stoper aldik. ilaveten ozandan gelen parayla 2 stoper birden alindi. 2 yerli kaybimiz var ama onlari da telafi edecegiz insallah yaz dönemi.
Semih Sadıktan falan iyidir ya idare ederiz 6 ay en kötü Donkta oynar stoperde. Yerli konusunda ben yazın ciddi bir operasyon olacağını düşünüyorum baya adam toplarız.

1f4a5.png
Galatasaray’ın transferleri;

1f1ec-1f1f7.png
Mitroglou
1f1f8-1f1f3.png
Diagne
1f1e7-1f1f7.png
Marcao
1f1e8-1f1e9.png
Luyindama

Yazmadan edemeyeceğim bu oyuncuların gelmesinde dolaylı katkısı olan aslan parçaları Gary Rodrigez ve evladımız Ozan Kabak herşey için teşekkürler

Zaten FT hem ocak hem de temmuzu isaret etmisti degisiklik icin.

Bence muslera haric 3 uzeri alanlar şutlanir, onlar da Belhanda, Feghouli, Fernando, hatta mariano olacaktir.

Maaşlarda inanilmaz bir indirim var. Serdarin maaşına Marcao-Luyindama tandemini kurduk arkadaşlar !
yabancilardan ziyade yerlilerde mintika temizligi olur. selcuk inanin aldigi 3 milyon euroya öküz aliriz mesela. kac topcunun parasini 1 kötü topcuya veriyoruz.

2 yerli stoper, 1 yerli sol bek, 1 yerli orta saha ve olursa 1 yerli kanat alacagimizi düsünüyorum.

semih ve ahmetle kesinlikle devam edilmez. baselin genc türk stoperini aliriz. bir gurbetci daha iyi olur elbette.

sol beke aziz behich alinabilir ucuza 1.5 m civarina biter. ömeri satariz 500 bine falan en kötü.

kasimpasadan tarkan serbesti uzun süredir izledigimiz konusuluyor, orta sahada alternatif olarak üst düzey bir adam diyebiliriz, tolgayin yari ücretine oynar hatta fenere güleriz sonra.

kanat olarak da emre kilinc falan alinabilir. eldeki cöpleri ve ise yarar yabancilardan kaliteli ama maliyetli 1ini araplara satmamiz durumunda bunlarin cogu hallolur

Rüzgar’ı almak için sadece bizim yenmemiz yetmez renktaş. Başak’ın puan kaybetmesi gerek. Puan farkı aynı kaldıkça baskı bizim üzerimizde olur. Başak’ın telafisi var bizim yok.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şampiyonluk sadece kadroyla olmaz psikolojik kısmı ağır basar bunu bu ülkede kaldıracak en iyi takım biziz. Yeterki 3-4 seri yapalım emin ol baskı karşıya geçer..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O kural değişti ama şöyle bir sıkıntı var sadece 3 oyuncu ekleyebiliyoruz yeni. Ayrıca 8 adet Türkiye'den yetişmiş oyuncu bulundurma zorunluluğu da var 21 kişilik kadroda.
8 Türk için bugün yazmak zorunda değiliz. 8 yerine 7 yazarsak 20 kişi bildirebiliriz tarzında muhabbetler döndü ama hiç bilgim yok bu konularda. bakalım nasıl olacak

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beyler passo mobilden bilet alamıyorum. Blok seçtirmiyor var mı bilgisi olan?

Kadıköy'e gideyim diyordum, Kadıköy'de izlediğim maçların hepsi berabere bitti. Bir de Şenol'u zımbaladıkları maç yarım kaldı. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt