Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iki gün önce basimizi yastiga koydugumuzda forvette sinan ilk 11 cikarken yerine mugdat giriyordu.

nedense icimden geliyor, herkese tesekkür etsem yine az gelir. ne bileyim görmemisin forveti olmus derler ya :D

bu arada stoper bile geldi, hala inanamiyorum. adamsin be hoca.

yabancilardan ziyade yerlilerde mintika temizligi olur. selcuk inanin aldigi 3 milyon euroya öküz aliriz mesela. kac topcunun parasini 1 kötü topcuya veriyoruz.

2 yerli stoper, 1 yerli sol bek, 1 yerli orta saha ve olursa 1 yerli kanat alacagimizi düsünüyorum.

semih ve ahmetle kesinlikle devam edilmez. baselin genc türk stoperini aliriz. bir gurbetci daha iyi olur elbette.

sol beke aziz behich alinabilir ucuza 1.5 m civarina biter. ömeri satariz 500 bine falan en kötü.

kasimpasadan tarkan serbesti uzun süredir izledigimiz konusuluyor, orta sahada alternatif olarak üst düzey bir adam diyebiliriz, tolgayin yari ücretine oynar hatta fenere güleriz sonra.

kanat olarak da emre kilinc falan alinabilir. eldeki cöpleri ve ise yarar yabancilardan kaliteli ama maliyetli 1ini araplara satmamiz durumunda bunlarin cogu hallolur

Gercekten çok akıllı hamleler yaptik.

Maaşları aşağıya cekip genclesiyoruz.

Yazin 10 numara, 6,8 numara ve sag-sol bek , kanatlar pesinde oluruz Belhanda, Feghouli, Mariano yu satıp.

Onyekuruyu tekrar kiralarız , sağ açık korkarim ki Trezeguet olabilir. Ndiaye yi tekrar kiralamayiz bence.

Selcuk, donk, eren gibi çöpler de gidecek umarim. Baya bi maaş bütçesi açılır.

Yazın da sağlam operasyon olacak.

Neyse. Şu an bu kadronun keyfini surmek en iyisi.

SxfmYB.gif

Fatih Hoca büyük şans çaylak bir hoca olsa yönetim yine bizi ayakta uyuturdu. Geçen hafta neredeyse istifa edecektime getirdi lafı bitirdi mevzuyu.

Camiamıza hayırlı uğurlu olsun yapılan transferler.. Tüm renkdaşlar günler sonra mutlu mesut yataklarına girecek en çokta buna seviniyorum , hepimiz mutluyuz :)

Şimdilik hoşçakalın , tekrar görüşmek üzere :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt