Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 459 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mitroglu dışında iyi bir tranfer dönemi geçirdik,mitroglu yerine genç bir forvet ve marsilyadan clinton alınabilinirdi mesela,sonuçta kanatta güç kaybettiğimizi düşünüyorum,clinton njie fırsat ve bedava alınabilinirdi neyse iyi hamleler umarım mitroglu marsilyadaki eşşekliklerine devam etmez zira marsilya kulübünün mitrogluna muamelesi ile bizim erene muamelemiz tamamen aynı

fenerliler diagne icin yorum yaptikca gülesim geliyor

vincent janssen ve slimaniye ödedikleri esek yüküyle kiralama bedellerine baksinlar

frey mrey abidik gubidik adamlar aldilar. alacaksan adam gibi 1 forvet alacaksin.

bitik dirara 3 milyondan fazla bonservis ödeyen kulüptür bu fb

adamlar net komedi ya

salin artik galatasarayi, ´ne kadar büyük bir kulüp oldugumuzu görüyorum

halil akbunar, efecan karaca, kaan ayhan, emre kılınç, şener özbayraklı. bunlardan en az 2'si yazın gelir. şener fenerden fazla para koparmak için de bizi kullanıyor olabilir bilemiyorum.

Semih Kaya altyapı çıkışlı olduğu için otomatik ekleniyor sanırım Uefa listesine yani Semihle beraber 4 oyuncu bildirebiliriz.

Kaleci : Muslera, İsmail Çipe
Stoper : Marcao,Luyindama,Semih,Ahmet,Gökay
Sol bek: Nagatomo,Emre Taşdemir, Ömer Bayram
Sağ bek : Mariano,Linnes
Ortasaha : Fernando,Ndiaye,Donk,Belhanda,Emre Akbaba,Selçuk,Celil,Abdüssamed,Atalay
Kanat: Feghouli,Onyekuru,Yunus
Forvet: Diagne,Mitroglou,Sinan,Muğdat

Alternatifi bol güzel bir kadro oldu. Emeğe geçen herkese teşekkürler

yillik maaslar 44m euroya düşmüş galiba. Yazın belhanda, feghouli, mariano, fernando, ndiaye, onyekuru, eren, maicon(kalırsa), selcuk(belki...),ahmet Çalık, Semih kaya(6 aylikti galiba anlaşma), donk, sinan gibi gibi
Birçok kisi ayrilir diye tahmin ediyorum
Bu mantıkla hareket edersek seneye çok daha güçlü oluruz

Transfer dönemi giriş ve gelişme sürecinde bizleri hiç memnun etmedi hatta korkuttu...Son gün saçma sapan iki adam getirip hepimizi kahredecekler diye beklenti vardı ama yanılttılar bizleri bunda Fatih Terim ve taraftarın etkisi büyük...Forumda şu an herkes mutlu mesut olası kötü transfer politikasında bu akşam onlarca renkdaş ceza yerdi forumda ligdeki maçlarımızda sadece yönetim istifa sesleri dinlerdik neyse ki güzel bitti şimdi güzel bir deplasman galibiyeti ile şampiyonluk meşalesini yakma vaktidir.İnşallah 22.şampiyonluk gecesi de bu akşamki mutlulukla gireriz yataklarımıza ...

Semih Sadıktan falan iyidir ya idare ederiz 6 ay en kötü Donkta oynar stoperde. Yerli konusunda ben yazın ciddi bir operasyon olacağını düşünüyorum baya adam toplarız.
fatih hoca emin ol bizim gördüklerimizi misliyle görmüstür, görüyordur. elimizdeki yerlilerin cogu ise yaramaz. ömer bayram ve emre tasdemir dururken sol bekte artik nagatomo yokken %100 linnesi oynatan bir hocamiz var. maicona bile eyvallahi olmayip stoper aldiran fatih hoca su les yerlilerin gözünün icine bakmaz. ayrica eren ückagitcisi gelen teklifleri bir bir reddetti. gercek yüzü ortaya cikti iste. hoca biliyor bu isi. yatarak para kazanacak simdi 5ay daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt