Transfer Nöbeti (Arşiv 7) - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Bu dediğimi unutmayın, bugünkü maç ve bu çıkış çok yerinde ve yararlı olacak göreceksiniz 1 haftaya. Hocamız zeki bir adam ve takımı eminim kimsenin düşünmediği kadar da iyi düşünüyor. Bu konuşmayla ayyuka çıkmış belliki hainlerin saldırıları sinecek ve böyle olmadığı adına bazı somut adımlar peş peşe gelecektir örn; Sneijder oluyorsa o olmuyorsa Djuricic ve carlinhos gibi. Terim bu krizi en azından sezon sonuna kadar göğüleyecektir ve sezon sonu ya o tayfa yada Grande bırkaır gibime geliyor. Ama bu tacrın bazılarının aksine klubü tekrar toparlayacağını düşünüyorum

Hayır zaten hali hazırda çok iyi çok profesyonel scout sistemi var da hoca mı yararlanmıyor ? Yok ki ortada birşey. Ayrıca Bülent Tulun'un önerdiği adamların gelipte başarılı olacağı ne malum ?

hiç bir yetkisi olmayan ekibin profesyonel olup olmadığını söylemek zor destek verilse belki de güzel işler yapabilecekler

Hayır zaten hali hazırda çok iyi çok profesyonel scout sistemi var da hoca mı yararlanmıyor ? Yok ki ortada birşey. Ayrıca Bülent Tulun'un önerdiği adamların gelipte başarılı olacağı ne malum ?

Chadli Carlinhos Podolski Shaqiri Suarez kjaer

Hocanın son zamanlarda istedigi ve alınamadıgı oyuncular

Bülent tulundan tek örnek vericem baskada bişeye gerek kalmıcak

O facia sezonda kulube zapatayı önermiş ve aldıran adam nokta

benim anlamadigim sneijderi bekliyoruz hadi tamam adam karar vermek icin süre istedi peki diger transferler nerde en azindan onlari bitirebilirlerdi...

Arkadas Terim kendi etti kendi buldu.Gecen sene basarili olmus.guzel futbol sergileyen oyuncu toplulugun ve bir sistemin varken alakasiz transferlerle takimi dagitti resmen.

Kimi gonderdin Baros ve Necati,o zaman yapman gereken ayni profilde ayni oyuncu tipinde daha iyilerini almak.Eger sistemi degistirmeyeceksen mantik bunu gerektirir.Gidipte bu profille hic alakasi olmayan Umut ile Buragi alirsan oturup dusuneceksin ben nerde hata yaptim diye,bu sadece bir ornek.Kendi dusen aglamaz demisler.

Bilgi Üniversitesi rektörü ve Türkiye Mason Locasının üstad-ı azamı olan Galatasaray Lisesi mezunu ve Galatasaray kongre üyesi olan Remzi Sanver'i yönetimde görmeyi çok isterdim. Ama işi olmaz sanırım yönetimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt