Transfer Nöbeti (Arşiv 7) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

ne alakası var yahu necati kendi gitmek istedini söyledi gitti, melo nun o kadar bekletilmesi ve bu şekilde performans sergilemesi hocanın suçumuydu. Çlek diye oyalayıp sora dalga geçer gibi ujfalusi sakatlandı diye hoca kolo toure yi işaret etmesine rağmen bedava Crıs ı getırıp hocanın onunue dayamadılar mı. 2 seneden beri sol bek diye ağlayan takıma dikkat et hala bir sol bek alınmadı adam açıktan sol bek yaptı sezon basından berı lıder Stoper sıkıntısı cekıyoruz dıyor gene gelen gıden yok. Bunlar hocanın sucu mu?

Ben ne diyorum sen nerdesin.Ben Necatiyi niye gonderdimi diyorum.Bir sistem oturtmussun guzel calisyor,o zaman devam ettirceksin.Necati Baros ayrildiysa ayni tipte daha iyilerini getireceksin alakasiz adamlari degil.

Burada 35 Milyona yakın taraftarıyla halk takımı olmuş GALATASARAY varken Liselilerden bahsedip komikleşmeyelim beyler. GALATASARAY halkın takımıdır.

Halk ise Hakkındır...

Ve lütfen Fatih hocadan bahsederken en az üç defa düşünerek konuşalım Rabbim Fatih Hocadan razı olsun uzun yıllardır hissetmediklerimizi bizlere hissettirdiği için...

Galatasarayda eğer birgün herkes gidecekse en son gidecek olan kişi İMPARATORDUR...

bahsedilen kişi Galatasarayımızı tarihinde en üst noktaya taşımış kişi olan Fatih Terim İse ona Eleman değil İMPARATOR denir..

Ve TT ARENADA KENDİNİ TEPEDE GÖREN LİSELİLERE CEVAP OLARAK' DA ; "ANADOLU VE AVRUPA FATİHİ İMPARATOR FATİH TERİM" SESLERİ OLACAKTIR...

Açıkçası yarın Bjk yenip lider olursa hiç üzülmem çok net...Fatih Hoca'nın bir lafı var ya hani: Birşeyleri kazanmak için bazı şeyleri kaybemelisin, diye...

Sene başından beri en az 5-6 hafta liderliği kaybetme durumumuz vardı ama hep mucize şekilde koltuktan inmedik..Ve bu da hep sorunların üzerini örttü.Bakın işte lideriz, Avrupa'da son 16'dayız diye kendini avutanlar oldu...İnsanlar burada forvetin ve kanatların yetersiz,savunmada da belli başlı sorunlar olduğunu söylediğinde,adeta aforoz edildi..

Ama şimdi görüyoruz ki,herkes forvetten,kanattan,savunmadan dert yanar olmuş..Hemde sadece 1 maç sonunda! Meğerse takımın içi sorunla doluymuş,kaynayan kazanmış vs. vs...Eeee testi kırıldıktan sonra çocuğu dövmek kolaydır..Birçok kişi bu sorunları biz Braga'yı yenip son 16'ya kalırken bile bas bas bağırarak söylüyordu,neden o zaman bu kişilere sayıp sövdünüz?

O yüzden yarın Bjk yenerse kimse de üzülmesin...Gerçekten de birşeyleri kazanmak için bazen başka şeyleri kaybetmek gerekir.Belki kağıt üzerinde değilse de mental olarak tam şu an dibe vurmuş durumdayız..Ve tekrardan zirveye daha güçlü dönebilmek için belki de bir dibe vuruş gerekiyordu...Bizde taraftar olarak üzerimize düşen görevi yapıp,hazır daha hiçbir şey kaybetmemişken tekrardan birlik bütünlük içinde bulunmalıyız.Eğer bu krizi de az hasarlı atlatırsak işte o zaman önümüzde kimse duramaz,bir eşiği daha aşmış oluruz.

beşiktaş maçını kaybederek ne elde edebiliriz sence ( eleştrirmiyorum sadece anlayamadım)

Burada 35 Milyona yakın taraftarıyla halk takımı olmuş GALATASARAY varken Liselilerden bahsedip komikleşmeyelim beyler. GALATASARAY halkın takımıdır.

Halk ise Hakkındır...

Ve lütfen Fatih hocadan bahsederken en az üç defa düşünerek konuşalım Rabbim Fatih Hocadan razı olsun uzun yıllardır hissetmediklerimizi bizlere hissettirdiği için...

Galatasarayda eğer birgün herkes gidecekse en son gidecek olan kişi İMPARATORDUR...

bahsedilen kişi Galatasarayımızı tarihinde en üst noktaya taşımış kişi olan Fatih Terim İse ona Eleman değil İMPARATOR denir..

Ve TT ARENADA KENDİNİ TEPEDE GÖREN LİSELİLERE CEVAP OLARAK' DA ; "ANADOLU FATİHİ İMPARATOR FATİH TERİM" SESLERİ OLACAKTIR...

Sonuna cok yasa padisahim demeyi unutmussun ben ekliyim bari

Halk ise Hakkındır...

Ve TT ARENADA KENDİNİ TEPEDE GÖREN LİSELİLERE CEVAP OLARAK' DA ; "ANADOLU FATİHİ İMPARATOR FATİH TERİM" SESLERİ OLACAKTIR...

Liselilerin yaptığı camiayı bölmek diyorsunuz ama sizin yaptığınız nedir? Galatasaray tüm değerleriyle bir bütündür. Lisesiyle de, Fatih Terim'iyle de.

beşiktaş maçını kaybederek ne elde edebiliriz sence ( eleştrirmiyorum sadece anlayamadım)

Beşiktaş maçını kaybedelim demedim, Bjk yarın İBB'yi yenip lider olursa dedim...Eğer 1 haftalığına bile olsa liderliği kaybedersek,o zaman eksiklerimizin farkına varır,gereken önlemleri alır ve daha güçlü döneriz diye...

GSCimbom Taraftar forumu olarak Alexa değerlerinde daha üst sıralarda olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bir ara Türkiye'de ilk 400'e kadar girmiştik üyelerimiz sayesinde.

19-1-2013: 279. siraya kadar yükselip 280. siraya geriledik.

Yine tüm üyelerimizden Alexa Toolbar eklentisini kurmasını rica ediyoruz.

Ayrıca bu sefer Alexa Toolbar kurup, bunu belirten üyelerimize 1 aylık TAG hediye veriyoruz.

Alexa internet rating aracıdır. GSCimbom'un hakettiği yerde olabilmesi için foruma giren her üyemiz bize destek verirse çok daha iyi yerlere gelebiliriz.

Alexa Eklentisi

Eklentiyi kurdum tag hediyelimi :)

w7FKSh9.jpg

Sabah arabamın içinin fotoğrafını çektim. İşte bu ekipmanlarla transferleri takip ediyorum.

Daha önce forumda kırmızı koltuk mu ne vardı.Her seferinde bir üyeyi tanıyorduk.Güzeldi aslında hala devam ediyor mu ?

Beşiktaş maçını kaybedelim demedim, Bjk yarın İBB'yi yenip lider olursa dedim...Eğer 1 haftalığına bile olsa liderliği kaybedersek,o zaman eksiklerimizin farkına varır,gereken önlemleri alır ve daha güçlü döneriz diye...

eksiklerin farkın da olmamız lazım artık ordu maçından beri sürekli konuşuldu bence eksikler belli ama takımın kötü gidişine abartıp köklü değişikler yapılmamalı

yaratıcı bir forvet arkası + solbek olursa yerli stoper sorunları çözer

Ya merak ediyorum şu liseliler öldüklerinde vip mezarlıklarda mı yatacaklar... Bazıları Galatasaray liselilerindir diyorda o yüzden... Takımları takım yapan halkların varlığıdır ve ancak halklar var oldukça takımlar vardır... O yüzden Galatasaray halkındır... Liselilerde halkın bir parçasıdır...

Galatasarayda liseli olsun olmasın her birey bir bütünün parçasından ibarettir. O yüzden bütünü bozmadan herkes evrende kapladığı alanın bilincinde olarak mütevazi bir şekilde takıma sahip çıksın ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt