Transfer Nöbeti (Arşiv 7) - Sayfa 486 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Ya merak ediyorum şu liseliler öldüklerinde vip mezarlıklarda mı yatacaklar... Bazıları Galatasaray liselilerindir diyorda o yüzden... Takımları takım yapan halkların varlığıdır ve ancak halklar var oldukça takımlar vardır... O yüzden Galatasaray halkındır... Liselilerde halkın bir parçasıdır...

Galatasarayda liseli olsun olmasın her birey bir bütünün parçasından ibarettir. O yüzden bütünü bozmadan herkes evrende kapladığı alanın bilincinde olarak mütevazi bir şekilde takıma sahip çıksın ....

Liseli olmadığın sürece kulübe üye olmak için bile 20 düz takla 50 ters takla 2 salto 3 parande atman gerekiyor...

Hmm aydinlat bakalim Masonluk nedir? Gerci burasi yeri degil ama acik acik Masonluk iyidir demende beni ucurmadi degil.

Ben cevap vereyim bildiğim kadar. Kısacası kardeşlik. Masonluk kötü değildir ama masonların içinde kötüler vardır. Masonik yapının ne olduğunu araştırmalısınız önce. Mesela cemaatler de masonik bir yapıdır. Birbirini her şartta kollayan insanlar topluluğu.

Ya merak ediyorum şu liseliler öldüklerinde vip mezarlıklarda mı yatacaklar... Bazıları Galatasaray liselilerindir diyorda o yüzden... Takımları takım yapan halkların varlığıdır ve ancak halklar var oldukça takımlar vardır... O yüzden Galatasaray halkındır... Liselilerde halkın bir parçasıdır...

Galatasarayda liseli olsun olmasın her birey bir bütünün parçasından ibarettir. O yüzden bütünü bozmadan herkes evrende kapladığı alanın bilincinde olarak mütevazi bir şekilde takıma sahip çıksın ....

İstemsiz güldüm ya süper yorum yeminle :lol:

ulan herşey iyi giderken yönetimin şu saçmalamaları sayesinde yine moralimiz altüst oldu. Galatasaray taraftarı bi huzur göremedi.

Ateş-Güneş mevzusundan , Birch'lü ilk döneme , 89 yarı finalinden , 93 ŞL 'de ilk olmaya , 2000 de UEFA-SÜPER KUPA ya kadar bu takımın Türkiyenin Bayern'i olmasını engelleyenler sonralarında batağa sürükleyenlere sadece ve sadece LANET ediyorum , en değerllilerinin kayıplarını görmelerini diliyorum ,

büyük beddua ediyorum , nefret doluyum , kin ve öfke doluyum ,

Allah onları kendi kazdıkları haince tuzaklarında boğup yokeder inşallah ,

HER KİMSELER ,

transfer yok...

kasimpasa yenilgisi...

terimin bugünkü aciklamalari...

yönetimde kaos...

gidisat cok kötü... haftaya kargalari yenmek farz oldu...

Liseli olmadığın sürece kulübe üye olmak için bile 20 düz takla 50 ters takla 2 salto 3 parande atman gerekiyor...

Güzel kardeşim ben doğarken zaten Galatasaraya asil üye olarak doğmuşum... Sen hangi üyelikten bahsediyosun :asd:

Bence Halkın geçtiği cümlelerde liseli kelimesini kullanmayın yoksa 35 milyon taraftardan çok küçük bir azınlık kalır 3.lig taraftar sayısı kalır.

GALATASARAY HALKINDIR HALK İSE HAKKINDIR ... VE LİSELİLERDE BU HALKIN BİR PARÇASIDIR...

Bir Snejder Çıkardılar Taraftarı. Teknik Kadroyu, Takım,ı Yönetimi Karıştırdı Madem Tam Bitirmedin Nediye Bildirirsin Borsaya karıştırırsın Herşeyi Başan Ve Yönetim Malesef Bu Konuda Acemi Ve Beceriksiz Birde Bülünt Tulunu Görevlendirmiş. Bülent Tulun Ne Zaman Star Bir Futbolcu Transfer Ettiki İçine Ettiler Takımın...

Güzel kardeşim ben doğarken zaten Galatasaraya asil üye olarak doğmuşum... Sen hangi üyelikten bahsediyosun :asd:

Bence Halkın geçtiği cümlelerde liseli kelimesini kullanmayın yoksa 35 milyon taraftardan çok küçük bir azınlık kalır 3.lig taraftar sayısı kalır.

GALATASARAY HALKINDIR HALK İSE HAKKINDIR ... VE LİSELİLERDE BU HALKIN BİR PARÇASIDIR...

İyi diyorsun hoş diyorsun da sonuçta taraftarın sözü geçmiyor yönetimde. Bir iki tane üye yırtınıyor taraftarın sesini duyurabilmek için vurup kafasına indiriyorlar onları da. Lise'nin Galatasaray üzerindeki gücü yadsınamaz derecede büyüktür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt