Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

Beyler;

Sadece isim ve mevki yazmayıp, oyuncunun öne çıkan özelliklerini , tahmini fiyatını vs şeylerini yazarsak çok daha güzel olur.

Ayrıca fm,fifa gibi oyunlardan oyuncu yazmak yerine izlediğimiz oyuncuları yazalım.İnanın çok daha yararlı olacaktır.

André-Pierre Gignac

Toulouse'un bu seneki en skorer ismi. Fransa Ligi gibi zor gol atılan bir ligde 8 gol atmayı başardı suana kadar ayrıca 23 yasında izlenmesi gereken bir oyuncu.

Emana, Real Betiste oynayan ortasaha oyuncusu.Emana; Gerard,Essien muntari tarzı oyunu iki yönlü oynayan ortasa oyuncusu.26 yaşında kamerunlu top tekniği fiziği ve kalıbına rağmen iyi sayılır alınırsa çok faydalı olur.6,7 MİLYON euro ya getirilebilir.

Samuel Eto'o(Barca)

Mahamadou Diarra(Real)

Michael Carrick(ManU)

Abartmadan :D

Eren Gungor(Gayzeri)

Ozer Hurmaci(AnKara)

Cagri Yarkin(Rize)

Alou Diarra(Bordeaux)

Werder Bremen'den Diego var. Frikikten gol atabiliyor, çalımlarıyla, oyun tarzıyla tıpkı Arda Turan gibi. Fiyatı nasıldır bilemiyorum tabi.

Diego bugün gitcem dese kapısına birçok kulup gelir Bremen'in.Oda bu kulupler içinden Galatasaray'ı seçmez kanımca.Fiyatıda uçuk olur zaten.O mevkide birçok oyuncumuz var.Gerekte yok bence.

HAGİ HAGİ HAGİ.Bırakın luceyi fian HAGİ başa geçsin birde orta sahaya m.topuz.

Agzindan bal akiyo be kardesim, ama yokki toptan futboldan anlayan bir yonetici sesimizi duysun :)

Hagi'nin o sartlarda oynattigi futbolu bu takima 4 senedir daha kimse oynatamadi. Adam butun sezon 13 fubolcu transferi istedi, listenin en son sirasindaki adami alabildi yonetim ve bunu Ergun Gursoy kendi agziyla soyledi.

Her seyi gectik Hagi Fatih Terim'den aldigi ligi 6. bitirmis ve ezeli rakibinden 6 yemis o enkaz kadroyu bir sonraki sene sampiyonluga oynatip 6-0'inda ocunu yaninda bir kupayla soke soke aldi. Ha sampiyonluk son haftalarda kacti ama bunda Hagi'nin ne sucu var? Nasil gecen sene sampiyonlugu son 6 haftada teknik direktorsuz ama oyuncularin ustun arzusuyla soke soke kazandiysak, o senede oyuncularin ustun arzusuzluguyla sampiyonlugu kaybettik. Sen git Trabzon'la beabere kal, iceride Genclerbirligine yenil, sonra git ayni sene 5 caktigin rakibine Kadikoy'de sampiyonlugu kaptir.

Adam Fener'e tarafsiz sahada 5 cakti yine yaranamadi. Baskan dahil tek bir ust duzey yonetici gidipte Hagi'yi o mactan sonra kutlamadi.

Adamin altinda sartlar iste, Hagi daha ne yapsin arkadas?

Adim gibi eminim eger Hagi o sezon gitmeseydi ve yonetimde arkasinda dursaydi Tromsoye elendigimiz sene UEFA'da adi final olan birsey oynardik.

Yapti Canaydin ve yonetimi yine yapacagini.

Eserinle gurur duy Canaydin!

I love you Hagi!

önce takımdan Barış Özbek, Serkan Çalık ve Mehmet Güven'i yollarım. sonra Nonda ve verim alınamayan Linderoth'u yollarım. daha sonrası gelecektir zaten. yılda 20 milyon € harcarım takıma ama klas bir takım yaratırım.

ve Skibbe'yi takımda tutarım. 4-2-3-1 en sevdiğim taktik çünkü. sadece adamın elinde bu sisteme uygun 3 oyuncusu eksik.

tabi cnm gönderin futbolcuları hiç biri yaramaz zaten...Yahu ne kadar heveslisinz birilerini gönderip diğerlerini karalamaya. Bu barış dediğiniz adam bu sene olmayan mücadeleyi gecen sene 90 dk bıkmadan yorulmadan yapıyordu bize savaşcı lağzım barış daha genç ve bize çok şey katacaktır. Alman ümit milli takımı boşuna bu adamın peşinde koşmuyo. ama biz onlardan daha iyi biliyoruz ya futbolu işe yaramaz diye gönderiyoruz. Dün ki oynadığı futbol çok kötüydü ama aylardır oynamıyor ilk maçında ne bekliyosunuz biraz sabredin..

önce takımdan Barış Özbek, Serkan Çalık ve Mehmet Güven'i yollarım. sonra Nonda ve verim alınamayan Linderoth'u yollarım. daha sonrası gelecektir zaten. yılda 20 milyon € harcarım takıma ama klas bir takım yaratırım.

ve Skibbe'yi takımda tutarım. 4-2-3-1 en sevdiğim taktik çünkü. sadece adamın elinde bu sisteme uygun 3 oyuncusu eksik.

Ben baış ve serkan dışındakilere katılıyorum.4-2-3-1 UYGUN OYUNCUlar yok Gs ımızda pivot santrafor ve oyunu iki yönlü oynayan oyuncu eksik 2 transferle çok iyi yerlere gelebiliriz.

Okaka%20home1.jpg

Okaka Romada oynuyor, aldıgını atan gencecik biri onu almak cok para ister ama fenerin gülizaya verdigi parayı versek alabiliriz fazlasıyla iyi bir oyuncu :)

falcao: genc kolombiyalı forvet ihtiyacımızı giderebilir piyasasıda var.

fraize cambell: tottenhamda kiralık manu da bonservisi alınabilir forvet

riise: romada yeteri kadar sans bulamıyor.

gueye: kharkivin siyah incisi stoper

Agzindan bal akiyo be kardesim, ama yokki toptan futboldan anlayan bir yonetici sesimizi duysun :)

Hagi'nin o sartlarda oynattigi futbolu bu takima 4 senedir daha kimse oynatamadi. Adam butun sezon 13 fubolcu transferi istedi, listenin en son sirasindaki adami alabildi yonetim ve bunu Ergun Gursoy kendi agziyla soyledi.

Her seyi gectik Hagi Fatih Terim'den aldigi ligi 6. bitirmis ve ezeli rakibinden 6 yemis o enkaz kadroyu bir sonraki sene sampiyonluga oynatip 6-0'inda ocunu yaninda bir kupayla soke soke aldi. Ha sampiyonluk son haftalarda kacti ama bunda Hagi'nin ne sucu var? Nasil gecen sene sampiyonlugu son 6 haftada teknik direktorsuz ama oyuncularin ustun arzusuyla soke soke kazandiysak, o senede oyuncularin ustun arzusuzluguyla sampiyonlugu kaybettik. Sen git Trabzon'la beabere kal, iceride Genclerbirligine yenil, sonra git ayni sene 5 caktigin rakibine Kadikoy'de sampiyonlugu kaptir.

Adam Fener'e tarafsiz sahada 5 cakti yine yaranamadi. Baskan dahil tek bir ust duzey yonetici gidipte Hagi'yi o mactan sonra kutlamadi.

Adamin altinda sartlar iste, Hagi daha ne yapsin arkadas?

Adim gibi eminim eger Hagi o sezon gitmeseydi ve yonetimde arkasinda dursaydi Tromsoye elendigimiz sene UEFA'da adi final olan birsey oynardik.

Yapti Canaydin ve yonetimi yine yapacagini.

Eserinle gurur duy Canaydin!

I love you Hagi!

Tek kelimeyle SÜPER bir yazı ama Luce diye tutturanlara anlatabilsek birde bunu.:)

hocam bazı yerlere kesinlikle katılırım nondayı oldum olası sevmedim ne hız var ne teknik nede kafa boş bi forvet linderoth anasınıda alsın gitsin:D:D

barıs ise şımarık bi cocuk gol atınca formasındaki ismini gösterio sanki bana ronaldinho :D:D ve lincoln gibi sağa bakıp sola atıyo güya artistik yalnız tek ii tarafı cok hırslı ve cok kosuyo ii bi yedek olur bence serkan ise aslında 4 3 3 ün sağında hızlı sprinter forvet oalbilir ama mehmet güven o adam neci ya defolup gitsin bülent akın vardı kurtulduk bide su cıktı managerde zaten direk kovuyorum cok gıcığım ferdinin işi yok skibbe kesin kalmalı özer hurmacı gökhan emreciksin alınmalı

Üst Alt