Transfer Önerileri (ARŞİV) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri (ARŞİV)

baris_b.jpg

Hayri şaka yapma lütfen,Barış o özelliklerin hiçbirine sahip değil:)

@Caner Akdemirci;

Kiessling bitirici bir forvet değil,Baros'un yanına ya aldığını atan Jardel gibi bir adam koyacaksın ya da Mehmet Yıldız gibi boşluklara süratle kaçan,böylece stoperleri oyundan düşüren bir adam koyacaksınki Baros'u değerlendireceksin.Kiessling'in gelmesiyle gol ortalamamız artmaz,aksine sistem değişikliği gerekir.

Pas atmayi ogrense tam olur bence. Topal ve Baris ideal olur ortada.

Barış'ın heyacanını atması lazım ilk önce,soğukkanlı değil hiç.Karşısına 2 adam gelince ya halısaha maçındaki gibi çalımlamaya çalışıyor,ya da acemice pas atıyor.Sanki PAF takımdan yeni çıkmış gibi,profesyonel değil sanki...

Barış'ın heyacanını atması lazım ilk önce,soğukkanlı değil hiç.Karşısına 2 adam gelince ya halısaha maçındaki gibi çalımlamaya çalışıyor,ya da acemice pas atıyor.Sanki PAF takımdan yeni çıkmış gibi,profesyonel değil sanki...

Alismasi lazim iste, daha tecrubesiz. Ama cok enerjik ve rakibi iyi bozuyor. Ayhan'in da yaslandigini dusunursek Baris 1-2 seneye banko oynar gibime geliyor.

Ahh Ahh

Baros'un Yanına Kießling Ne Güzel Olurdu :) Çatır Çatır Takır Takır Golleri Yazardık Valla :D

Kiessling ne ya!!! iddia ediyorum, Skibbe'nin Leverkusen'de daha üst sıralarda olamayışının sebebi Kiessling'dir. hatta bu sene yine Kiessling yüzünden daha yukarılarda değiller. niye Eren Derdiyok'un peşinden deli gibi koşuyorlar zannediyorsunuz. tek eksik bölgeleri orası çünkü. gerçi Eren'le dolacak değil o boşluk. Patrick Helmes'i almışken, Köln'ü 1. lig'e çıkaran diğer adam Milivoje Novakovic'i de alsalardı tam olacaktı. Novakovic'i biz alsak mesela güzel olur. gerçi yaş geldi 30'a neredeyse. 2 milyon € civarı paraya alınabilir yine de.

Barosun Yanına Birini Koycaksan Zaten Sistemin Degişiyor.

Ben Kießling Çok Begeniyorum Uzun Boylu Olmasına Rağmen Ayaklarına Çok Sahip,Tek Forvette Oynatabilirsin Barosun Yanındada,

Ama Alamayız O Ayrı :D

Kiessling'in 5'lik maçta kaçırdıklarını hatırlarım,o maç çok daha fazla atabilirlerdi bize.

Mehmet Yıldız gelse,şöyle bir sistem olabilir:

----------Topal--------

-------Ayhan----------

--------Lincoln(Arda)-----

gibi bir ortasaha üçlüsü,ilerde ise sürekli gezen biçimde

-Baros-------------Arda(Kewell)

-------M.Yıldız----------------

gibi bir Barça 4-3-3'ü denenebilir,sistem değişti ancak anlayış olarak eskisinden farkı kanat oyuncularının olmaması.Sanmayın Arda ve Baros kanat,bunlar sürekli yer değiştirerek markajdan kurtulan,topla süratle ilerleyebilen isimler...

Alismasi lazim iste, daha tecrubesiz. Ama cok enerjik ve rakibi iyi bozuyor. Ayhan'in da yaslandigini dusunursek Baris 1-2 seneye banko oynar gibime geliyor.

pas atmayı bilen, mücadeleci, çabuk, dengesiz dalmayan demişim. Barış'ta bunlardan sadece çabukluk özelliği var. ikili mücadelelerde izleyin, Barış kendisini sürekli yere bırakıyor. dengesiz dalmasını da gördük bugün. Tozo'ya sarı kartlık daldı, ama hakem Tozo'ya verdi kartı. :)

pas?? Barış ve pas, Mike Patton ve Anthony Kiedis gibi. uehuaheuahueahea.

Kiessling ne ya!!! iddia ediyorum, Skibbe'nin Leverkusen'de daha üst sıralarda olamayışının sebebi Kiessling'dir. hatta bu sene yine Kiessling yüzünden daha yukarılarda değiller. niye Eren Derdiyok'un peşinden deli gibi koşuyorlar zannediyorsunuz. tek eksik bölgeleri orası çünkü. gerçi Eren'le dolacak değil o boşluk. Patrick Helmes'i almışken, Köln'ü 1. lig'e çıkaran diğer adam Milivoje Novakovic'i de alsalardı tam olacaktı. Novakovic'i biz alsak mesela güzel olur. gerçi yaş geldi 30'a neredeyse. 2 milyon € civarı paraya alınabilir yine de.

Adamlar 2. Sıradaydı Geçen Hafta,Bu Hafta Ligin Gerçek Şampiyonu B.Munihe Yenildiler 4. Sıraya İndiler

Helmes İyi Oyuncu Ama Ben Kießling'i Begeniyorum Ve Gayet Güzel Oynuyor,Uzun Boylu Ayaklarına Sahip İyi Kafaya Çıkan Adam Bana Hakan Şükürü Anımsatıyor.

Barosun Yanına Birini Koycaksan Zaten Sistemin Degişiyor.

Ben Kießling Çok Begeniyorum Uzun Boylu Olmasına Rağmen Ayaklarına Çok Sahip,Tek Forvette Oynatabilirsin Barosun Yanındada,

Ama Alamayız O Ayrı :D

Kiessling'i biz değil; Trabzon, Kayseri falan bile alır. Bundesliga'nın en iyi 10-15 forveti arasında bile yoktur Kiessling. ben sokmam en azından.

tabi Kiessling'i beğenmene şaşmıyorum, Barış'ı takımın en iyisi yapan birisi olduğundan.

-------------------

bu arada Mehmet Yıldız neredeyse, Ivica Olic'in Türk kuzeni gibi. :D 2 adamın hem oyun stilleri, hem fizikleri bu kadar mı benzer olur...

Kiessling'in 5'lik maçta kaçırdıklarını hatırlarım,o maç çok daha fazla atabilirlerdi bize.

Mehmet Yıldız gelse,şöyle bir sistem olabilir:

----------Topal--------

-------Ayhan----------

--------Lincoln(Arda)-----

gibi bir ortasaha üçlüsü,ilerde ise sürekli gezen biçimde

-Baros-------------Arda(Kewell)

-------M.Yıldız----------------

gibi bir Barça 4-3-3'ü denenebilir,sistem değişti ancak anlayış olarak eskisinden farkı kanat oyuncularının olmaması.Sanmayın Arda ve Baros kanat,bunlar sürekli yer değiştirerek markajdan kurtulan,topla süratle ilerleyebilen isimler...

Bizim Ülkemizde Bu Barça Taktigini Yapamıyoruz, Bizde İlerdeki 3'lünun Ters Kanattaki Oyuncusu Forveti 2'liyemiyor.

Bizim Ülkemizde Bu Barça Taktigini Yapamıyoruz, Bizde İlerdeki 3'lünun Ters Kanattaki Oyuncusu Forveti 2'liyemiyor.

Bunu Beşiktaş denedi,Bobo-Holosko ve Serdar Özkan üçlüsünü kulanarak.Zaten bu sistemde ortadaki 3lü'ye çok iş düşüyor.Süratle hücuma ve defansa destek vermeleri,bir anlamda dinamo olmaları gerekiyor.

Zaten dikkat ederseniz Barça maçlarında,küçük takımlar Barça ortasahasına pres yapar.Bunu başarıyla yapan ve biraz da şansı olan küçük takımlar,1-0 gibi skorlarla galip gelebildiler:)

Kiessling'i biz değil; Trabzon, Kayseri falan bile alır. Bundesliga'nın en iyi 10-15 forveti arasında bile yoktur Kiessling. ben sokmam en azından.

tabi Kiessling'i beğenmene şaşmıyorum, Barış'ı takımın en iyisi yapan birisi olduğundan.

-------------------

bu arada Mehmet Yıldız neredeyse, Ivica Olic'in Türk kuzeni gibi. :D 2 adamın hem oyun stilleri, hem fizikleri bu kadar mı benzer olur...

Barışı Takımın En İyisi Yapan Yok ..

Barış Topicinde Kendini Rezil Oldugun Yetmedi Galiba, Barışa Kalas Bu Takımda İşi Yok Kim Derse Karşısında Olurum, Bu Tür Yorum Yapanlarında Futbol Bilgisinden Şüphe Ederim.

Bana Kießling Hakan Şükürü Anımsatıyor.

pas atmayı bilen, mücadeleci, çabuk, dengesiz dalmayan demişim. Barış'ta bunlardan sadece çabukluk özelliği var. ikili mücadelelerde izleyin, Barış kendisini sürekli yere bırakıyor. dengesiz dalmasını da gördük bugün. Tozo'ya sarı kartlık daldı, ama hakem Tozo'ya verdi kartı. :)

pas?? Barış ve pas, Mike Patton ve Anthony Kiedis gibi. uehuaheuahueahea.

Mike Patton sevdigim bir sahis oldugundan sana yarim hak veriyorum.

Bunu Beşiktaş denedi,Bobo-Holosko ve Serdar Özkan üçlüsünü kulanarak.Zaten bu sistemde ortadaki 3lü'ye çok iş düşüyor.Süratle hücuma ve defansa destek vermeleri,bir anlamda dinamo olmaları gerekiyor.

Zaten dikkat ederseniz Barça maçlarında,küçük takımlar Barça ortasahasına pres yapar.Bunu başarıyla yapan ve biraz da şansı olan küçük takımlar,1-0 gibi skorlarla galip gelebildiler:)

Adamlar Xavi-İniesta-Busquest / O.Mikel - Lampard - Deco Gibi Adamlarla Oynuyor :D

Zaten öyle,ama zamanla bu sistemi denersin oturtmaya çalışrısın.Olmayacak diye birşey yok,çağımızın futbolu bu,C.Ronaldo'yu gol kralı yapan futbol:)

ilerdeki üçlü forvetin sağına baros, soluna kewell yerleşir. ortasına bi tane torres bulursak iş tamamdır.

ha bi de lincolnü satmak lazım

Üst Alt