Transfer Önerileri - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Atakan akkaynak kutlamaya gelmis. Koray ve Sinan in Menejerlik sirketine bagli. Merkez orta saha. Iyi oyuncuysa istesek aliriz gibi. 1 sene sözlesmesi kalmis.

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

yedek kalecimiz yok. japon 20 yasinda muhtesem bir cocuk var. gelecekte japonyanin milli kalecisi olacak. 2 milyon euro'ya al. memlekette kaleci cikmiyor. arada cikiyor ama genelde karpuzculuga daha yatkinlar

Yenilenmiş Fildişi Sahilleri kadrosunun 8 numarası. Özetleri izlerken dikkatimi çekti ayağı temiz sürpriz topla çıkışları ve şutlarıyla hücuma katkısı olan güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor. Seviyesi üst seviye değildir muhtemelen çok izlemedim çünkü. Ülkemizde Anadolu takımlarının milli takım kadrosunda bulunan oyuncularından olmasını isterim.

Jean-Eudes Aholou - Oyuncu profili 17/18

Lucas Silva 13 milyon € 2015 yılında Real Madrid’e Cruzeiro’dan transfer olmuş tekrar 6 aylığına kiralık Cruzeiro geri dönmüş. Piyasası 2 milyon € kadar düşmüş. Libertadores kupasında bu hafta attığı gol

Dikine oynayabilen, top kapan, oyunu açabilen, mesafe tanımaksızın uzaktan şut çeken Melo tipi iki yönlü ortasaha

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lucas Silva 13 milyon € 2015 yılında Real Madrid’e Cruzeiro’dan transfer olmuş tekrar 6 aylığına kiralık Cruzeiro geri dönmüş. Piyasası 2 milyon € kadar düşmüş. Libertadores kupasında bu hafta attığı gol

Dikine oynayabilen, top kapan, oyunu açabilen, mesafe tanımaksızın uzaktan şut çeken Melo tipi iki yönlü ortasaha

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nezaman atmis bu arkadas mesafe tanimiyan golerini? simdi bana link verdin lesh golü örnek gösterme adam skor a etki yapma özürlüsü.... baya gözündne yada fm de büyütmüssün lucas i

Tekrar ediyorum chelsea'nın oyuncu havuzuna çökmemiz gerekir. Lewis baker aradığımız orta saha olabilir. Sağ kanada adama traore sola genç yardıran kanat birini bulduk mu tadından yenmez.

Chelsea nin 50 tane kiralik oyuncusu var. Tuna hakli aralarinda bayagi iyi olanlar var.

Kiralayip duruyorlar oraya buraya, bize de kiralasinlar 2 tanesini.

Chelsea nin 50 tane kiralik oyuncusu var. Tuna hakli aralarinda bayagi iyi olanlar var.

Kiralayip duruyorlar oraya buraya, bize de kiralasinlar 2 tanesini.

Şu ikisini bizim takımda düşün yav. Hedef oyuncu kitlemiz topa bomba muamelesi yapan değil böyle kadife ayaklı oyuncular olmalı artık.
Ş.ligi faktörü ile ikisini rahatlıkla ikna edersin hele chelsea kiralık direkt verir.
2 senedir burada adama traore diyorum bu adam ligin içinden geçer 1 sene sonra aldığın paranın 2-3 katına satarsın

Şu ikisini bizim takımda düşün yav. Hedef oyuncu kitlemiz topa bomba muamelesi yapan değil böyle kadife ayaklı oyuncular olmalı artık.
Ş.ligi faktörü ile ikisini rahatlıkla ikna edersin hele chelsea kiralık direkt verir.
2 senedir burada adama traore diyorum bu adam ligin içinden geçer 1 sene sonra aldığın paranın 2-3 katına satarsın

+Middlesbrough play off dan elendi lige çıkamıyor

Kasimpasa ya oyuncu vermisti bu sezon Chelsea. Bize de verirler bence, Denayer örnegi var sonucta mevcut kadroda.

Traore yi alabilirmiyiz bilmiyorum ama Middlesbrough Premier Lige cikamadi yaten Playoff da elendiler, gitmek isteyebilir Traore muhtemelen.

Üst Alt