Transfer Önerileri - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Adama Traore zor, adamlar 10dan asagi satmaz, muhtemelen premier leagueden bir takima gider.
Premier lige gitmek istese geçen sene küme düştüklerinde giderdi ş.ligi ikna için büyük faktör.
Garry'e bahsedildiği gibi 15-20ler varsa satıp bu herifle yatırılır . Her sene üstüne koyarak gidiyor.

Ayrıca bize gelince herkes zor oluyor niye yahu piyasası 20 milyon euro olan talisca 2 milyon euroya kiralık getirilmedi mi. Zor diye birşey yok bizim transfer ekibindeki herifler beceriksiz.

Premier lige gitmek istese geçen sene küme düştüklerinde giderdi ş.ligi ikna için büyük faktör.
Garry'e bahsedildiği gibi 15-20ler varsa satıp bu herifle yatırılır . Her sene üstüne koyarak gidiyor.

Ayrıca bize gelince herkes zor oluyor niye yahu piyasası 20 milyon euro olan talisca 2 milyon euroya kiralık getirilmedi mi. Zor diye birşey yok bizim transfer ekibindeki herifler beceriksiz.

Talisca'nin piyasasi ozaman dusmustu. Bu Adama Traore farkli. Iyi bir sezon gecirdigi icin premier league'e gidebilir + dedigim gibi 10milyondan asagi satmazlar, o paralari vermeye gerek yok. 2-3milyona scout transferi tercih ederim.

nasil yaw
premier lige gitmek istemeyip championshipte oynamak mi istedi

nezaman atmis bu arkadas mesafe tanimiyan golerini? simdi bana link verdin lesh golü örnek gösterme adam skor a etki yapma özürlüsü.... baya gözündne yada fm de büyütmüssün lucas i

Fm oynamayı Cm 03-04 sonra oynamadım ben de isterim 20-30 milyon € oyuncu önermek FFP kıskacı ortada...

Dakika 1.20 - 2.10 - 3.15

yüksek bütçemiz varsa javier pastore yahut sissokoyu takimimizda görmek isterim

sissoko iddialara göre geçen yaz TSle anlasmak üzereydi

Hayat neden olmasin
4ebd582c4fc830404a15e4d64456f366.jpg

Verstuurd vanaf mijn LG-H930 met Tapatalk

Denis zakaria, Mönchengladbach’da oynuyor ilk defa izledim 12 milyon€ almışlar . İsviçre milli takımı Dünya Kupası kadrosunda. 15-20 milyona alınabilir mi? Takip eden gurbetçi arkadaşlarımız var mı ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt