Transfer Önerileri - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Devre arası tabii ki.

Yunus'u görseydik 3 e düşerdi sayı belki ama diğer 3 mevkiye transfer lazım.

Ha alınmayacak orası ayrı ama takım bağırıyor eksik var diye.
Kanat icin Onyekuru, Garry, Sinan, Feghouli ve Yunus var. Devre arasinda Maicon araplara giderse 1 stoper ve 2 forvet alinmali bence. 10 numaraya gerek yok Emre Akbaba devre arasinda takima muhtemelen doner zaten.

Kanat icin Onyekuru, Garry, Sinan, Feghouli ve Yunus var. Devre arasinda Maicon araplara giderse 1 stoper ve 2 forvet alinmali bence. 10 numaraya gerek yok Emre Akbaba devre arasinda takima muhtemelen doner zaten.

Sinan leş yapamıyor orda ya forvet olmalı ya da yedek olmalı Sinan.

Feg ölmüş gömmeye yer arıyoruz nasıl sezon geçecek öyle.

Sadece Yunus kaldı işte görmediğimiz Onyekuru ve Rodri koca sezon malesef idare edemezler.

Kanat forvet de olur alınacak topçu.

Sinan leş yapamıyor orda ya forvet olmalı ya da yedek olmalı Sinan.

Feg ölmüş gömmeye yer arıyoruz nasıl sezon geçecek öyle.

Sadece Yunus kaldı işte görmediğimiz Onyekuru ve Rodri koca sezon malesef idare edemezler.

Kanat forvet de olur alınacak topçu.
Tamam da gercekci olmak lazim, kadroda 5 kanat ve 1 forvet var, hoca 1 kanat daha niye istesin? Elindeki tek forvet de 3. forvet olarak dusundugu Eren. 2 forvet transferi sart. Eren'in performansini gectim zirt pirt sakatlanip duruyor.

Ha devre arasinda Belhanda veya Feghouli sutlanirsa olabilir tabi.

Fabregas astronomik bir ücret almayacaksa gelsin, gayet alınabilir bir risk bence. Top dağıtacak adama ihtiyacımız var, imparator sayın fatih Terim hocam orta sahayı toparlasın diye selçuku oyuna alıyor içim parçalanıyor.

Tamam da gercekci olmak lazim, kadroda 5 kanat ve 1 forvet var, hoca 1 kanat daha niye istesin? Elindeki tek forvet de 3. forvet olarak dusundugu Eren. 2 forvet transferi sart. Eren'in performansini gectim zirt pirt sakatlanip duruyor.

Ha devre arasinda Belhanda veya Feghouli sutlanirsa olabilir tabi.

Feguli, Maicon ve Belhanda satılmalı tabii 1 dk düşünülmemeli sen alışı sordun satışı sormadın ki ?

Yeni alınacak oyuncularda 1. öncelik olarak atletik olma özellikleri ele alınmalı artık futbol buna evrildi bence. Atletik oyuncuları tercih etmeliyiz. Önerilere gelince Arnaut Danjuma(sol kanat), Didier Ndong(orta saha-bonservissiz), Marcus Thuram(forvet), İanis Hagi- Dani Olmo(10 numara), Stefan Denswil- Kompany- Cahill(defans). Burada ki 5 transfer 20-25 milyon euro bonservis bedeli olur diye düşünüyorum. Garry- Belhanda- Maicon- Feghouli bu oyuncuları satabilirsek bence al sat dengesini bozmadan alt yapıdaki oyuncularında yavaşça eklenmesiyle iyi, genç, atletik ve hareketli bir takıma sahip oluruz. Umarım Fatih hoca ve scout ekibi transferde öncelik olarak atletikliği baz alıyorlardır.

feghouliden bizzat ben vazgeçeli 2 ay oldu.futbolcu sevdalısı olmak kadar aşagılık bi duygu yok.takıma sevdalı olmak lazım...

5b7d77f47b850ab581306ac6bb681902.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bir forvet bir sağ açık bir stoper alabilirsek kendimizi şanslı görelim derim.Bu transferleride yapmak için en az iki oyuncıu göndermemiz gerekir.Birinci isim maicon olacak fakat ikincisi kim olur ??

Adrien Silva ...

Geçen sene Leicester 'e transferi geciktiği için ilk yarıda forma giyememişti. Sonra ikinci yarı kendisini gösterip ligin sonlarına doğru formasını almıştı ama bu sene yine hiç tercih edilmemiş. Sadece ligin ilk maçında 80 dakika sonraki maçta 8 dakika forma giyebilmiş geri kalan maçlarda kadroya bile alınmamış. Tabi ki Sporting 'den ayrıldığından beri düzenli futbol oynayamamasının etkisiyle geriye gitmiştir ama bu duruma düşecek kadar kalitesiz olmadığını hepimiz biliyoruz bunda Adrien Silva 'nın geriye gitmesi kadar Leicester 'ın Amartey-Ndidi-Mendy-R.Pereira-Iborra gibi bu tipte oyuncuları tercih etmesinin böyle oynamasının etkili olduğunu düşünüyorum

Bence çok iyi takip etmek gerekiyor bu adamı eğer Leicester satacak/kiralayacak olursa veya kendisi ayrılmak isterse ilk bizim haberimiz olmalı ilk biz talip olmalıyız bu adama hani iyi bir Adrien Silva resmen stajyer Modric gibi bişey gelirde kendini bulursa orta sahayı en az 2-3 seviye yukarı taşır abartmıyorum Fernando 'yu filan gölgesinde bırakabilir ...

Düşünsene STSL 'de bir maça çıkıyorsun orta sahanda Fernando Reges-Adrien Silva ikilisi oynuyor :love:

Adrien Silva ...

Geçen sene Leicester 'e transferi geciktiği için ilk yarıda forma giyememişti. Sonra ikinci yarı kendisini gösterip ligin sonlarına doğru formasını almıştı ama bu sene yine hiç tercih edilmemiş. Sadece ligin ilk maçında 80 dakika sonraki maçta 8 dakika forma giyebilmiş geri kalan maçlarda kadroya bile alınmamış. Tabi ki Sporting 'den ayrıldığından beri düzenli futbol oynayamamasının etkisiyle geriye gitmiştir ama bu duruma düşecek kadar kalitesiz olmadığını hepimiz biliyoruz bunda Adrien Silva 'nın geriye gitmesi kadar Leicester 'ın Amartey-Ndidi-Mendy-R.Pereira-Iborra gibi bu tipte oyuncuları tercih etmesinin böyle oynamasının etkili olduğunu düşünüyorum

Bence çok iyi takip etmek gerekiyor bu adamı eğer Leicester satacak/kiralayacak olursa veya kendisi ayrılmak isterse ilk bizim haberimiz olmalı ilk biz talip olmalıyız bu adama hani iyi bir Adrien Silva resmen stajyer Modric gibi bişey gelirde kendini bulursa orta sahayı en az 2-3 seviye yukarı taşır abartmıyorum Fernando 'yu filan gölgesinde bırakabilir ...

Düşünsene STSL 'de bir maça çıkıyorsun orta sahanda Fernando Reges-Adrien Silva ikilisi oynuyor :love:
2 tane serdar aziz güzel olabilir.
Ama çap yetmez.

Üst Alt