Transfer Önerileri - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

2 tane serdar aziz güzel olabilir.
Ama çap yetmez.
Tabi canım ligimizde oynayan Kucka-Onazi-Castro filan varken neden A.Silva ile ilgilensin ki yönetim

Her sene Kasımpaşa 'yı bir zengin etmezsek olmuyor tutup Diagne 'ye 4-5 mil. € filan veririz sonra FFP kriterleri diye Rodrigues 'i filan satmaya çalışırız

Devre arasında başımıza bundan daha iyi şeyler gelmeyecek eminim ki ...

Adrien Silva ...

Geçen sene Leicester 'e transferi geciktiği için ilk yarıda forma giyememişti. Sonra ikinci yarı kendisini gösterip ligin sonlarına doğru formasını almıştı ama bu sene yine hiç tercih edilmemiş. Sadece ligin ilk maçında 80 dakika sonraki maçta 8 dakika forma giyebilmiş geri kalan maçlarda kadroya bile alınmamış. Tabi ki Sporting 'den ayrıldığından beri düzenli futbol oynayamamasının etkisiyle geriye gitmiştir ama bu duruma düşecek kadar kalitesiz olmadığını hepimiz biliyoruz bunda Adrien Silva 'nın geriye gitmesi kadar Leicester 'ın Amartey-Ndidi-Mendy-R.Pereira-Iborra gibi bu tipte oyuncuları tercih etmesinin böyle oynamasının etkili olduğunu düşünüyorum

Bence çok iyi takip etmek gerekiyor bu adamı eğer Leicester satacak/kiralayacak olursa veya kendisi ayrılmak isterse ilk bizim haberimiz olmalı ilk biz talip olmalıyız bu adama hani iyi bir Adrien Silva resmen stajyer Modric gibi bişey gelirde kendini bulursa orta sahayı en az 2-3 seviye yukarı taşır abartmıyorum Fernando 'yu filan gölgesinde bırakabilir ...

Düşünsene STSL 'de bir maça çıkıyorsun orta sahanda Fernando Reges-Adrien Silva ikilisi oynuyor :love:

Onu getirmek icin ust duzey sportif direktor ve ikna edilbmek icin bir adam lazim. Rizeli apoyla bunlar olmaz

UEFA kupasina kalirsak 1 stoper + 1 forvet + x mevki ile en az 2 tur gecersek guzel puan aliriz. Maicon ve Fegh mutlaka satilmali ve oradan butce yaratmaliyiz.

Üst Alt