Transfer Önerileri - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Belhanda kesin gidiyorsa ve Fernando da giderse
Sakatlik sonrasi nasil bilmiyorum ama
Wanyama nasil olur? Veya oluru var mi?
Thiago Mendes? Keske 30 milyonluk butce olsa da orta sahayi full degistirsek.
Veya en iyisi Fransa 2. ligini didik didik arastirmak

Artik transferde yüksek maliyetli futbolculardan kacinmak lazim. Luyindama ve Marcao transferleri hocanin istikametini gösterdi.

Sözlesmesi biten maliyetli futbolcular: Semih-Selcuk-Ndiaye-Eren. Ndiaye disinda hic biri ise yaramaz.

Genel olarak aldigi parayi hak etmeyen futbolcular: Muslera, Mariano, Maicon, Ahmet, Fernando, Donk, Belhanda, Feghouli.

Maicon-Ahmet-Donk üclüsü kesin olarak satilmali. Belhanda'ya yol verilmis.

Geriye Muslera, Mariano, Fernando ve Feghouli kaliyor. Bunlardan en az 1'i kesin gönderilir. Muslera indirim yapmali.

Feghouli'nin aldigi 4 milyon euro da cok abarti.

djenepooostendecover.jpg

Onyekuru sezon sonu Everton'a donecegi icin yerine olabilir

anladigim kadariynan tom cairney diyorsunuz ustat

Championship ten beri istikrarlı bir ilerleyişi var reyis bizde fark yaratır.. Onun dışında mitrovic tam bizim liglik adam ama 2 forvetimiz var.. Keza shürrle buralara gelmeyecek adam değil.. Sessegnon ve seriyi yiyemeyiz zaten anlamıyorum böyle güzel kadrolar neden oynayamıyor.. Bir örneği de southampton ve wolves gerçi wolves son dönem topladı baya

Guzel bir ara transfer donemi gecti :
Degişiyoruz , gençleşiyoruz.. Fizik gucu yuksek, boy ortalaması artmış, futbolcu maliyetleri düşmüş bir takım yaratmaya çalışıyoruz.
Umarım sene sonunda bu hamlelerimiz devam edecek..

Orta saha çok kritik .. Yaz transfer doneminde bu bolgede onemli değişiklikler olacagını dusunuyorum.
Tapusu bizde ve kiralık bazı oyuncuların gideceğini dusunuyorum.
Tahminim ; Fernando, Ndiaye, Belhanda ve Onyekuru gider..

Championship ten beri istikrarlı bir ilerleyişi var reyis bizde fark yaratır.. Onun dışında mitrovic tam bizim liglik adam ama 2 forvetimiz var.. Keza shürrle buralara gelmeyecek adam değil.. Sessegnon ve seriyi yiyemeyiz zaten anlamıyorum böyle güzel kadrolar neden oynayamıyor.. Bir örneği de southampton ve wolves gerçi wolves son dönem topladı baya

wolfs iyi yaw bu sene cikmis olmasina ragmen. oyun olarak da
southampton kadrosu bence tirt olduklari yer kendilerini ozetler nitelikte

wolfs iyi yaw bu sene cikmis olmasina ragmen. oyun olarak da
southampton kadrosu bence tirt olduklari yer kendilerini ozetler nitelikte

Premier lig belki de bu yüzden güzel.. 2 hafta önce diplere yakın takılan wolves 2 galibiyetle UEFA kovalar oldu.. Southampton takım olmayı beceremiyor 2 senedir.. Van dijk takımın herşeyiymiş yine de kağıt üstünde fena takım değil.. Crystal Palace gayet iyi kadroyla geçen yıl 2.yarı yırttı düşmekten.. Mesela brighton en gösterişsiz takımlardan biri ama adamlar korku yaşamadan sezon bitiriyor.. Açık ara dünyanın en keyifli ligi

Üst Alt